Toronto FC گزینه Pablo Piatti را رد کرد ، شروع به جستجوی بازیکن تعیین شده جدید می کند

مانع توافق جدید ، FC Toronto در حال جدایی از بازیکن مشخص شده پابلو پیاتی است.

باشگاه MLS می گوید این گزینه را روی هافبک آرژانتینی که در ماه فوریه از اسپانیول اسپانیا به تورنتو پیوست استفاده نمی کند. او در یک قرارداد یک ساله به علاوه یک گزینه بود.

جنرال موتورز علی کورتیس گفت در حالی که TFC با پیاتی و نماینده وی در مورد بازگشت فصل آینده صحبت خواهد کرد ، این باشگاه می خواهد بازیکن مشخص شده جدیدی را به زمین بیاورد.

کورتیس در بیانیه ای با تشریح حرکات پایان فصل تورنتو گفت: “سال آنطور که می خواستیم به پایان نرسید ، اما من به آنچه تیم در شرایط منحصر به فرد و دشوار به دست آوردیم بسیار افتخار می کنم.”

“ما می توانیم یک بخش اصلی از گروه ، از جمله برخی از بازیکنان جوان ، هیجان انگیز و گرسنه وطنی را برگردانیم ، اما همچنین ، تصمیم خواهیم گرفت برخی تصمیمات مهم بگیریم که به کیفیت تیم می افزاید. در بسیاری از راه ها ، [salary] سقف سال آینده کمتر از امسال خواهد بود ، بنابراین ما باید خلاق باشیم. “

پیاتی 31 ساله که واجد شرایط حضور در MLS خواهد بود ، در 17 بازی لیگ چهار گل و چهار پاس گل داشته است.

Laurent Ciman ، Justin Morrow و Eriq Zavaleta مدافعان در پایان سال از قرارداد خارج می شوند. قرارداد وام برای مدافع تونی گالاچر نیز در پایان سال به پایان می رسد.

کورتیس گفت که این باشگاه با مورو و سایر بازیکنان آزاد خود در مورد بازگشت صحبت خواهد کرد.

تماشا کنید | فصل TFC با از دست دادن به نشویل زود پایان می یابد:

دانیل ریوس در دقیقه 108 گلزنی کرد در حالی که تیم Nashville SC در دور یک مرحله پلی آف جام MLS 2020 تورنتو 1-0 را ناراحت کرد. 1:40

ضربه بهترین گلزن گسترش

رومل کیوتو احساس می کند که سرانجام با تأثیر مونترال خوشبخت شده است ، بنابراین وقتی فرصتی پیش آمد تا آینده خود را با این باشگاه تقویت کند ، ستاره رو به جلو روی آن پرید.

مطالب جذاب پیشنهادی
ارز دیجیتال چیست و چرا باید بخریم!

کیوتو روز دوشنبه با باشگاه لیگ برتر فوتبال دو سال تمدید قرارداد را امضا کرد. این معامله همچنین شامل گزینه ای برای سال 2023 است.

“مونترال بسیار خاص است [me] زیرا [I] بعد از یک سال سخت ، به صحبت حرفه ای و صحبت شخصی نیز به اینجا آمد و باشگاه درها را به روی باز کرد [me]. و [I’m] برای همیشه از آن سپاسگزارم ، “مهاجم 29 ساله هندوراسی روز دوشنبه از طریق یک مترجم گفت.

“برای [me]، اولویت شاد بودن و برای بودن است [me] که خوشبختی اینجا در مونترال و با تأثیر است. “

کیوتو در اواخر سال گذشته در یک معامله با دینامو هیوستون به مونترال پیوست.

او در فصل 2019 فقط به هشت شروع و 794 دقیقه محدود شد.

به نظر می رسد انتقال به مونترال باعث تقویت دوباره کیوتو شده است. او با به ثمر رساندن هشت گل و شش پاس گل در 19 بازی ، تأثیر خود را در گلزنی به ثمر رساند.

Impact فصل عادی را با رکورد 8-13-2 به پایان رساند ، که برای نهم در شرق است. این باشگاه به لطف گل دیرهنگام کیوتو که پیروزی 3-2 مقابل دی سی یونایتد را در 8 نوامبر رقم زد ، در مرحله پلی آف به میدان رفت.

از سال 2016 اولین باری بود که مونترال در پس فصل بازی می کرد.

کیوتو همچنین در باخت 2-1 انقلاب نیوانگلند در ایمپکت ، در دور ابتدای پلی آف گلزنی کرد.

مدیر ورزشی باشگاه ، اولیویه رنارد ، گفت که برای پیشروی پویا مهم است که با Impact بماند.

رنارد در گزارشی گفت: “در تمام طول سال او با عملکرد خود ، بلکه همچنین با ذهنیت برنده و رهبر ، ارزش خود را در زمین ثابت کرده است.” وی ادامه داد: “این ثمره زحمات او است ، اکنون این وظیفه او است که برای رسیدن به اهداف باشگاه در سالهای آینده به کار خود ادامه دهد.”

بازی بعدی لیگ قهرمانان CONCACAF

کیوتو احساس می کند که یک سال موفقیت آمیز بود ، هم برای خودش و هم برای کل باشگاه.

مطالب جذاب پیشنهادی
اسپری خوشبو کننده بدن زنانه رایحه اکلت (اپیکور) - Beautyisland.ir %

“[I] احساس خوب با چه [I] این فصل به باشگاه داد ، اما [I] احساس کردن [I] “می تواند حتی بیشتر بدهد”.[I’m] رفتن به کار تا بتوانم همه چیز را بدهم [I] می تواند به اثر مونترال ، [I’m] اینجا برای کار و [I’m] در حال حاضر منتظر فرصت بعدی برای انجام این کار هستم. “

شانس بعدی کیوتو برای مشارکت در زمین در 15 دسامبر زمانی اتفاق می افتد که مونترال در بازی لیگ قهرمانان CONCACAF با تیم سابق خود ، باشگاه Olimpia هندوراس روبرو شود.

یکی از بازیکنان Impact که برای بازی در دسترس نخواهد بود Maximiliano Urruti فوروارد است.

این باشگاه روز دوشنبه اعلام کرد که این ملی پوش آرژانتینی 29 ساله تحت عمل جراحی برای ترمیم مینیسک آسیب دیده در زانوی راست خود قرار دارد و شش تا هشت هفته از میادین دور خواهد بود.

اوروتی امسال در 15 بازی برای مونترال ظاهر شد و در فصل دوم حضور در این تیم 5 گل و 2 پاس گل به ثمر رساند.

Whitecaps از همه گزینه ها استفاده می کند

Vancouver Whitecaps فصل آینده بیشتر بازیکنان خود را با درایت حفظ می کنند ، اما هنوز در تلاشند تا خدمات دو پیشکسوت را برای مدت طولانی تأمین کنند.

‘Caps’ روز دوشنبه اعلام کرد که باشگاه هفت بازیکن جوان را انتخاب کرده است ، از جمله مهاجم تئو بای ، هافبک ها مایکل بالدیزیمو و پاتریک متکالف ، دفاع میانی درک کرنلیوس ، دفاع راست جیک نروینسکی و دروازه بانان آیزاک بوهمر و توماس هاسال.

آکسل ، مدیر ورزشی ، گفت: “ما برای همه آن بازیکنان شاهد گام های بعدی و پیشرفت در آینده هستیم که باعث می شود ما باور کنیم که آنها می توانند بخشی مهم از تیم MLS ما باشند ، شاید نه در نقطه شروع فصل آینده بلکه در بلند مدت” شوستر روز دوشنبه در تماس ویدیویی گفت.

‘Caps’ تصمیم گرفتند گزینه ای برای هافبک کهنه کار اندی رز انتخاب نکنند.

شوستر گفت که هر دو رز و باشگاه با هم توافق کردند که گزینه مناسب بهترین گزینه نیست.

مطالب جذاب پیشنهادی
77 تکنیک، ترفند و آموزش عکاسی از هرچیزی - دیجی سنتر

شوستر با اشاره به اینکه رز کمک بزرگی به توسعه کرده است ، گفت: “ما اکنون در حال انجام یک روند مداوم برای یافتن یک معامله بهتر یا ساخت بهتر قرارداد برای وی هستیم. اما سوالی وجود ندارد که بخواهیم او را حفظ کنیم.” استعداد جوان باشگاه

بحث و گفتگوها با فردوی مونترو مهاجم که قراردادش در پایان دسامبر به پایان می رسد ادامه دارد.

شوستر گفت که او صبح دوشنبه با نماینده مونترو در تماس است.

شوستر گفت: “من می توانم به شما بگویم که اولین ایده ما برای یک قرارداد جدید دقیقاً همان ایده ای نبود که فردی و نماینده او داشتند. بنابراین این بخشی از مذاکرات است.” “هر کس کمی برای موقعیت خود می جنگد. اما می توانم به شما بگویم که ارتباطات بسیار باز است.”

کارکنان Whitecaps همچنین با دیوید میلینکوویچ در تلاش هستند تا وینگر تیم جدیدی را پیدا کنند. شوستر گفت اگر آنها نتوانند وینگر 26 ساله فرانسوی خانه جدیدی پیدا کنند ، او در این باشگاه باقی خواهد ماند.

وی گفت: “او نشان داده است كه می تواند به این تیم كمك كند.” “اگر به طریقی دیگر خاتمه یابد ، این چیزی نیست که ما را نگران کند یا سناریوی بدی برای ما باشد.”

میلینکوویچ فصل گذشته در 16 بازی برای Whitecaps یک گل و چهار پاس گل داشت.

ونکوور ترجیح داده است گزینه خود را در مورد محصول آکادمی ژرژ موکومبیلوا اعمال نکند ، و برایان مردیت نگهبان قرارداد جدیدی پیشنهاد نشده است.

Whitecaps فصل را با رکورد 9-14-0 به پایان رساند و پلی آف را برای سومین سال متوالی از دست داد.

شوستر گفت که خوشحال است که این باشگاه در خارج از فصل لیست های اساسی را انجام نمی دهد.

وی افزود: “ما با این تیم مطمئن هستیم که می توانیم گام های بعدی را برداریم.” وی افزود که “Caps” هنوز به دنبال آوردن چند قطعه اصلی هستند.

“برای این کیفیتی که می خواهیم اضافه کنیم ، شما هرگز در بازار تنها نیستید و هزینه آن همیشه کمی بیشتر است.”