Tampa Bay Raptors به ​​زودی می تواند به واقعیت تبدیل شود

این گزیده ای از The Buzzer است که خبرنامه ایمیل روزانه CBC Sports است. با عضویت در اینجا ، در مورد آنچه در ورزش اتفاق می افتد سرعت داشته باشید.

آنچه در حال حاضر باید از دنیای ورزش بدانید اینجاست:

NBA در حال آمدن است ، اما رپتورها کجا بازی می کنند؟

با توجه به اینکه تقویم NBA برای فصل آینده آماده شده است ، چرخه اخبار بسکتبال قول می دهد تا اولین بازی ها در 22 دسامبر بدون وقفه باشد. در نظر بگیرید: فقط در هفته آینده ، مهلت معاملات دوشنبه برداشته می شود ، پیش نویس چهارشنبه برگزار می شود و رایگان است آژانس جمعه شروع می شود.

در حال حاضر ، برخی از خبرهای جالب فریب خورده است:

رپتورها می خواهند در تورنتو بازی کنند. به طور مشخص. اما ماسایی اوجیری با بیان اینکه ماندن در تورنتو هدف شماره 1 این تیم است ، این اتفاق را امروز در سی بی سی The Current ایجاد کرد. اوجیری به تاریخچه مسئولیت همه گیر شدن NBA اشاره کرد: این اولین تجارت بزرگ بود که در ماه مارس تعطیل شد و بیش از سه ماه هیچ مورد مثبتی در حباب دیزنی ثبت نکرد. در ماه ژوئن ، آبی جی ها در تورنتو به عنوان “قرنطینه کوهورت” آموزش دیدند – آنها سه هفته بین هتل و ورزشگاه خود ماندند و حتی یک مورد را ثبت نکردند. اما این آزمایش برای دولت فدرال کافی نبود تا تیم به استثنای دوره قرنطینه اجباری 14 روزه اش برای افرادی که به کشور وارد می شوند ، استثنا بگذارد.

مایکل گرانج از Sportsnet امروز گزارش داد که پیشنهاد رپتورز به اوتاوا تقریباً با آبی جیز یکسان است. یک تفاوت برای رپتورها می تواند رابطه نزدیک اوجیری با جاستین ترودو باشد ، اما با توجه به افزایش روزانه 1،575 مورد و تعداد جدید در انتاریو در انتاریو ، در انتاریو بعید به نظر می رسد که این استثنا تصویب شود.

بنابراین رپتورها به کجا می رسند؟ اوجیری از خلیج تمپا ، نشویل ، لوئیزویل ، کانزاس سیتی ، بوفالو ، نیوارک و فورت لودردیل به عنوان گزینه های این تیم نام برد ، در حالی که Sportsnet گزارش داد که تمپا مورد علاقه تیم است. فرد ون ولت در مورد پادکست پلیکانز از پادکست JJ Redick گفت که اگر دوباره با تورنتو امضا کند ، Tampa مقصد مورد نظر او از بین گزینه های ارائه شده به تیم است. در زیر کلیپی از حضور رادیویی اوجیری را مشاهده کنید و بخش کامل را در اینجا گوش دهید.

مطالب جذاب پیشنهادی
فرد ساساکاموز ، پیشگام بومی NHL ، در بیمارستان در مورد پرونده "فرض شده" COVID-19

VanVleet می خواهد حقوق دریافت کند. باز هم مشخص است. گارد 26 ساله برای اولین بار در کارنامه خود یک بازیکن آزاد و بدون محدودیت است زیرا از لحاظ تئوری وارد اوج می شود. درآمد شغلی وی ، به ازای هر Spotrac ، چیزی بیش از 19 میلیون دلار آمریکا است – این تعداد چیزی نیست که عطسه کند ، اما همچنین نشان دهنده یک برآورد مناسب از آنچه او باید هر ساله در قرارداد بعدی خود انجام دهد ، است.

رپتور چهار ساله به ردیک گفت که او بازی خود را تغییر داده تا تنظیمات دو گارد با کایل لوری کار کند ، اما او در تمام دوران حرفه ای خود یک محافظ اصلی است و بدش نمی آید ثابت کند که این هنوز در موارد مثبت وجود دارد. وی گفت که برنده شدن و موقعیت مکانی نیز از عوامل مهم هستند و او خانه ای در تورنتو ندارد – در واقع ، او اجاره می کرد و وسایلش را در تابستان منتقل کرد.

از همه مهمتر ، VanVleet گفت که به دنبال دریافت حقوق است. او به ردیک گفت: “من از این کار خجالتی نیستم.” “من یک قهرمانی را به دست آوردم و اکنون زمان نقد کردن است.” می توانید VanVleet را در پادکست ‘Old Man and the Three’ از Redick در اینجا گوش دهید.

بازیکنان NBA می خواهند به المپیک بروند. در یک کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه ، توماس باخ ، رئیس کمیته بین المللی المپیک گفت که شروع 22 NBA در NBA به بازیکنان امکان می دهد در توکیو بازی کنند ، و افزود این تنظیم همان چیزی است که بازیکنان و جنبش المپیک می خواستند. کانادا اما هنوز صعود نکرده است و خودش را به یک تورنمنت آخرین فرصت در ویکتوریا که از 29 ژوئن آغاز می شود – که می تواند در مرحله پلی آف باشد ، واگذار کرده است. اطلاعات بیشتر در مورد چشم انداز کانادا را در اینجا بخوانید.

راسل وستبروک خواهان بیرون رفتن از هوستون است. شمس چارانیا از Athletic گزارش داد که ستاره سابق OKC پس از فقط یک سال حضور در راکتز درخواست تجارت دارد. این تیم به تازگی دو نفره بسیار مربی GM خود را در داریل موری از دست داده است ، اکنون 76ers را اداره می کند ، و Mike D’Antoni ، اکنون دستیار نیمکت استیو نش در بروکلین است. یک جفت محافظ ستاره دیگر نیز ممکن است در حال حرکت باشند: ظاهراً ویکتور اولادیپو از ایندیانا خواهان بیرون رفتن است ، در حالی که شایعه می شود لیکرز علاقه مند به تجارت رپتور دمار دروزان سابق است.

مطالب جذاب پیشنهادی
صدای شخصی بازیکن در استودیو: منطقه خاکستری تقلب در ورزش

از روز دوشنبه ، ممکن است برخی از حرکات واقعی را شروع کنیم ، سریع سریع. آماده شدن.

رئیس جمهور تورنتو رپتورز ، ماسایی اوجیری ، به شبکه The CBC پیوست و در آنجا درباره دلایل بازگشت NBA برای بازی در تورنتو در فصل آینده صحبت کرد. 2:17

به سرعت…

دفاع از عنوان مستر Tiger شروع خوبی دارد. پس از سه ساعت تاخیر هوا ، بازیکنان سرانجام از شرایط آسان و آسان در آگوستا ملی خارج شدند ، جایی که باران باعث می شد سبزه ها کندتر از حد معمول بازی کنند. وودز با یكی از بهترین دورهای مستر افتتاحیه خود ، یك امتیاز 4 زیر 68 از مزایای این بازی استفاده كرد. کیسی از زمان انتشار ما در 7-زیر ، رهبر بود و بازیکنان از زمان انتشار هنوز در دوره هستند. مایک ویر ، قهرمان مسترز 2003 که موفقیت های اخیر را در تور قهرمانان دیده است ، در 2 زیر سن بهترین کانادایی بود. به دلیل شروع دیرهنگام ، دور اول ممکن است قبل از تاریکی انجام نشود و فردا ادامه یابد. بیشتر بخوانید درباره پنجشنبه در Masters اینجا.

فصل Felix Auger-Aliassime به شدت خراب شد. نحوه شروع این کار: اوگر-آلیاسیمه و دنیس شاپوالوف به عنوان اولین کانادایی هایی که ادعا می کنند دو رده برتر مسابقات ATP را در Open Sofia برگزار می کنند ، تاریخ می گیرند و در این مرحله هرکدام از آنها دور اول را می گیرند. چطور پیش می رود: قبل از اینکه اوگر-آلیاسیمه در اولین مسابقه خود در روز چهارشنبه ناراحت شود ، شاپووالوف در اولین مسابقه خود سه شنبه شکست خورد. هیچ یک از آنها در پایان فصل Open Sofia موفق به کسب یک ست نشدند. از طرف دیگر ، وازک پوسپیسیل از کانادا ، جان میلمن ششم رده بندی را شکست داد تا امروز به نیمه نهایی برسد. نکات برجسته از دست دادن اوگر-آلیاسیمه را در اینجا تماشا کنید.

مطالب جذاب پیشنهادی
باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

ایده تقسیم NHL کاملاً کانادایی در حال افزایش است. کمیساریا گری بتمن نشان داد که این هفته با بدتر شدن بیماری همه گیر و محدودیت های مرزی کانادا ، روی میز است. NHL به جای انتقال هر هفت تیم به جنوب مرز مانند Blue Jays و هر سه تیم MLS کانادا ، ممکن است تصمیم بگیرد که در هر بخش تیم های کانادایی در یک بخش قرار بگیرد. بتمن همچنین گفت که این فصل ممکن است کمتر از 82 بازی باشد و در مراکز موقت برگزار شود. در همین حال ، به نظر می رسد بازیکنان تیم های کانادایی برای ترکیب بندی مجدد آزاد هستند. درباره واکنش آنها بیشتر اینجا بخوانید.

مگان راپینو در پیش نویس توسعه NWSL موجود است ، اما به احتمال زیاد انتخاب نخواهد شد. Racing Louisville FC امشب لیست خود را پر می کند ، در حالی که راپینو و توبین هیث ، همکار آمریکایی ، دو نام بزرگ بدون محافظت باقی مانده اند. با این حال ، آنها به دلایل خوبی در دسترس هستند: راپینو در فصل 2020 حضور داشت و به احتمال زیاد تمایلی به دور شدن از خانه OL Reign خود در تاکوما ، واشنگتن ، نزدیک نامزد سو برد ندارد که برای طوفان سیاتل WNBA بازی می کند. هیت در حال حاضر به صورت قرضی به منچستر یونایتد است. دو سرسخت تیم کانادا – استفانی لب و دزیره اسکات – برای لوئیزویل نیز در دسترس هستند. اطلاعات بیشتر در مورد پیش نویس امشب را در این قسمت از سیگا باتلر CBC Sports بخوانید.

هنرمند کانادایی The Weeknd برای نمایش نیمه وقت Super Bowl در جدول قرار گرفت. خواننده محبوب R&B پس از شانیا تواین در سال 2003 فقط دومین کانادایی است که روی صحنه ظاهر می شود. Super Bowl قرار است در 7 فوریه 2021 در استادیوم ریموند جیمز خلیج تمپا برگزار شود. شاید او بتواند یک بازی رپتورز را در آنجا حضور داشته باشد. اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب را اینجا بخوانید.

تایگر پس از یک دور افتتاحیه قوی در روز پنجشنبه ، به ششمین عنوان مستر خود نگاه می کند. (پاتریک اسمیت / گتی ایماژ)

و در نهایت…

لتا پاول دریک رئیس است. مصاحبه کننده که اکنون 82 ساله است ، ظاهراً هرگز از عقب نگه داشتن هراس نداشته است. و دلیل خوب: دریک یک خلبان مجاز ، یک قهرمان شهر در گلف ، بولینگ و نعل اسب است و در بیش از 100 نمایش بازی کرده است. رزومه سختی برای رقابت. به هر حال ، دو دقیقه از روز خود را صرف تماشای این مونتاژ سوالات دریک کنید. ناامید نخواهید شد.

امروز در CBC Sports

تور جهانی Curling: Stu Sells 1824 Halifax Classic. برد گوشو بزرگترین نام در تورنمنتی است که فعالیت آن درست قبل از زمان انتشار ما آغاز شد ، و مسابقات دیگر ساعت 7 بعدازظهر امشب در CBCSports.ca برگزار می شود. روز جمعه ، مسابقات در ساعت 8:30 صبح ، 12 بعدازظهر ، 3:30 بعد از ظهر و 7 بعدازظهر برگزار می شود و همه اقدامات را اینجا تماشا کنید.

شما سرعت دارید هر روز هفته با مشترک شدن در زیر ، Buzzer را در صندوق ورودی خود قرار دهید.