Red Sox برای استخدام مجدد الکس کورا پس از اخراج ، تعلیق به دلیل نقش در رسوایی تقلب Astros: گزارش

شخصی که از این تصمیم آگاه بود به آسوشیتدپرس گفت ، بوستون رد ساکس الکس کورا را به عنوان مدیر مسئولیت خود استخدام خواهد کرد و به دلیل نقشی که در رسوایی تقلب در هیوستون آستروس داشت ، کمتر از یک سال پس از رها کردنش ، وی را به زمین گمارد.

فرد روز جمعه به شرط ناشناس ماندن با AP صحبت کرد زیرا طرفین هنوز در حال نهایی کردن توافق نامه بودند و این اقدام آماده اعلام نبود.

این تصمیم حدود یک هفته پس از اتمام محرومیت یک فصلی کورا توسط کمیسار راب منفرد برای تقلب کورا در حالی که مربی نیمکت نشین هوستون آستروس در طول مسابقات قهرمانی سری جهانی در سال 2017 بود ، به پایان رسید. کورا در نوامبر 2017 به Red Sox پیوست و بوستون را پس از 108 پیروزی در فصل منظم با رکورد امتیاز ، به عنوان قهرمانی سری جهانی 2018 رساند.

بوستون در سال 2019 سوم شد ، و کورا توسط مانفرد در 13 ژانویه گذشته به عنوان رهبر در طرح سرقت نشانه های آستروس شناخته شد ، با مجازات وی متوقف شد تا اینکه مانفرد در مورد اتهامات سرقت از بوستون حکم داد. کورا که یک بازیکن ناخوشایند در قهرمان بوستون 2007 بود ، 11 بار در تصمیم مانفرد در مورد آستروس ذکر شد.

عواقب حاصل از تحقیقات Astros هزینه کار شغل کارلوس بلتران ، مدیر تازه استخدام شده نیویورک متز را نیز در پی داشت. بلتران بازیکن آسترو 2017 بود.

مانفرد در گزارش خود در 22 آوریل در حالی که با Red Sox همراه بود رفتار بد خود را از کورا معاف کرد و کورا را از طریق سری جهانی به حالت تعلیق درآورد. پس از آنکه رد ساکس کاهش حقوق و دستمزد ، در رده آخر در AL East قرار گرفت ، رونیکه آزاد شد.

مطالب جذاب پیشنهادی
در حال حاضر اتفاقات زیادی در NBA رخ می دهد

رونیکه ، که مربی نیمکت کارکنان کورا بود ، پس از اخراج از کار به خبرنگاران گفت: “الکس باید مدیریت کند. او اینجا واقعا کار خوبی انجام داد.” “من امیدوارم که او دوباره این کار را انجام دهد. چه در اینجا باشد ، چه در جای دیگری ، او باید مدیریت کند.”

همه علائم به کورا اشاره دارد

Red Sox پس از مسابقات سری جهانی ، که در 27 اکتبر پایان یافت ، مجاز به صحبت با Cota نبود. عدم فعالیت نشانه ای از تمرکز آنها بر Cora بود.

تیمی که به آنجا برمی گردد شباهت زیادی به تیم مدیریت شده قبلی ندارد.

Chaim Bloom اکنون تیم بیس بال را اداره می کند ، فصل گذشته را به موقع تحویل گرفت و از Cora جدا شد. اقدام بزرگ دیگر بلوم در فصل گذشته خارج از بازار ، تجارت AL MVP Mookie Betts 2018 به همراه داوید پرایس به لس آنجلس داجرز به عنوان بخشی از تلاش برای بدست آوردن Red Sox در آستانه مالیات معاملات جمعی بیس بال بود.

با از بین رفتن بتس و پرایس ، کریس صالح با جراحی تامی جان و ادواردو رودریگز در حال بهبودی از یک مشکل قلبی مربوط به COVID-19 ، سرخپوشان با نتیجه 24-36 رفتند و در آخرین مکان در AL East قرار گرفتند.

اما کورا همچنین امیدوار است که در فصل 2021 – اگر یک فصل وجود داشته باشد – بهبود یابد.

انتظار می رود فروش در نیمه اول بازگردد. JD Martinez ، یک ستاره آلمانی که دو سال اول حضور در بوستون قبل از تلاش در فصل 2020 همهگیر است ، همچنین حداقل برای یک سال دیگر قرارداد دارد.

مطالب جذاب پیشنهادی
کیف پول رسمی اتریوم ETH برای تمامی کاربران ایرانی

و Red Sox در معامله ای که بتس و پرایس را به لس آنجلس فرستاد ، انعطاف پذیری زیادی در حقوق دارند.