Raptors فصل 72 بازی را با بازی خانگی در Tampa برابر Pelicans آغاز می کند

تورنتو رپتورز در 23 دسامبر در افتتاحیه فصل NBA خود در خانه موقت خود در تامپا ، فلان ، میزبان نیواورلئان پلیکانز خواهد بود.

این لیگ روز جمعه نیمه اول برنامه خود را رونمایی کرد.

برنامه NBA 22 دسامبر آغاز می شود که استیو نش کانادایی اولین مربیگری خود را در تیم های بروکلین نتز مقابل تیم گلدن استیت واریورز انجام می دهد و مدافع عنوان قهرمانی لس آنجلس لیکرز مقابل لس آنجلس کلیپرز به میدان می رود.

به دلیل محدودیت های مرزی در طول بیماری همه گیر COVID-19 ، آمالی آرنا حداقل در نیمه اول برنامه 72 بازی خود خانه رپتورها خواهد بود.

این یازدهمین بار در 12 فصل گذشته است که رپتورز سال را با یک بازی خانگی آغاز می کند. رپتورز همچنین سال گذشته در تورنتو مقابل نیو اورلئان به میدان رفت.

این برنامه شامل مراحل کاهش سفر ، از جمله استفاده از مدل “سری” است. در بعضی موارد که یک تیم قرار است دو بار در یک بازار بازی کند ، برنامه ریزی شده است که آن بازی ها به طور متوالی انجام شود.

تماشا کنید | آن را با مورگان کمپبل ، قسمت خلبان وارد کنید:

در قسمت آزمایشی سریال Bring It In with Morgan Campbell ، اعضای هیئت مدیره مگان مک پیک و دیو زیرین در مورد تاریخچه ساخته شده توسط سارا فولر بحث می کنند ، درباره نیاز به رویدادهای جدید در ورزش بحث می کنند و در یک بازی سریع In یا Out از بزرگترین داستانهای این هفته شرکت می کنند. 34:24

مطالب جذاب پیشنهادی
بریانا استوارت برای چهارمین برد متوالی لیبرتی را بر فراز آسمان در ثانیه های پایانی بلند می کند

هر تیم در نیمه اول به طور متوسط ​​چهار سری بازی خواهد کرد.

تورنتو در نیمه اول پنج سری دارد که از 14 و 16 ژانویه مقابل دیدار با شارلوت آغاز می شود.

اولین بازی جاده رپتورز 26 دسامبر در سن آنتونیو برابر اسپرز است.

تورنتو برای اولین بار از زمان شکست در مقابل سلتیکس در بازی 7 نیمه نهایی کنفرانس شرقی در فصل گذشته در 4 ژانویه در تامپا به مصاف بوستون می رود. پس از آن بازی ، رپتورز یک سفر چهار بازیه در ساحل غربی را آغاز می کند.

طولانی ترین سفر تورنتو پنج بازی است – 5 تا 12 فوریه در بروکلین ، آتلانتا ، ممفیس ، واشنگتن و بوستون.