Ottawa BlackJacks از CEBL Jevon Shepherd ، بازیکن سابق تیم ملی را به عنوان GM استخدام می کند

بازیکن سابق تیم ملی کانادا و تحلیل گر بسکتبال سی بی سی اسپورت ، جووهو شفرد روز دوشنبه به عنوان مدیر کل CEBL’s Ottawa BlackJacks انتخاب شد.

چوپان 34 ساله سال گذشته پس از یازده سال فعالیت با توقف در بلژیک ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، هلند و رومانی از بازی بازنشسته شد. بومی تورنتو انتخاب دور draft دوم گلف نایتهاوکس در سال 2019 بود.

چوپان یک تیم BlackJacks را به دست می گیرد که با رسیدن به نیمه نهایی سری تابستان لیگ در فصل گسترش خود ، بسیاری را متعجب کرد.

“پس از تماشای این اقدام از نزدیک به عنوان بخشی از تیم پخش CBC برای CEBL در سال 2020 ، من افتخار می کنم که بخشی از چیزهای خاصی در اوتاوا هستم. CEBL به سرعت اعتبار کانادایی ها و طرفداران بین المللی در سراسر جهان را افزایش داده است. برای موفقیت طولانی مدت حرفه ای در بسکتبال در پایتخت کشورمان قرار دهید. “

BlackJacks در سال 2020 یک لیست کاملا کانادایی را شامل می شد ، از جمله ستارگان تیم ملی فیل و توماس اسکراب و همچنین جانی برهانمسکل و بازیکن برجسته CEBL و لوید پندی بازیکن سال توسعه U Sports.

شفرد پس از ترک موقعیت از اسمارت در ماه اوت ، جایگزین دیو اسمارت به عنوان BlackJacks GM شد تا بر نقش خود به عنوان مدیر عملیات بسکتبال در کارلتون و مشاور مربیگری با سناتورهای اوتاوا تمرکز کند.

اولین وظیفه چوپان با اوتاوا بازسازی کادر مربیگری پس از آن است که سرمربی اسوالدو جینتی نام خود را برای بررسی قبل از فصل 2021 پس گرفت. این تیم می گوید در هفته های آینده جستجوی مربیگری بین المللی انجام خواهد شد.

مطالب جذاب پیشنهادی
Sarah Fuller از Vanderbilt تاریخچه فوتبال را به عنوان اولین زنی که برای مدرسه Power 5 پا گذاشته است ، ثبت می کند

مایکل سیوتکوویچ ، رئیس اتاوا گفت که این تیم قبل از انتخاب چوپان ، بسکتبال کانادا را نفوذ کرد.

کویتکوویچ گفت: “Jevohn نشان دهنده جهت هیجان انگیز CEBL است ، در سراسر لیگ به عنوان یک همکار شناخته می شود ، و جذب بازیکن بین المللی را گسترش می دهد. او به ارزش جامعه اعتقاد دارد و باعث افتخار بزرگ اوتاوا و گاتینو خواهد شد.”

جرمین اندرسون ، هم تیمی سابق چوپان تیم کانادا در حال حاضر به عنوان GM از Badgers Honey همیلتون خدمت می کند.

تماشا کنید | تأثیر CEBL در بسکتبال کانادا:

ما با برخی از افراد داخلی CEBL درمورد اینکه چگونه لیگ می تواند جنبشی برای زنان در بازی ایجاد کند صحبت می کنیم. 3:28