NHL با توجه به شروع اواسط ژانویه ، فصل 56 بازی: گزارش ها

NHL اکنون در حال بررسی تاریخ شروع اواسط ژانویه برای یک دوره منظم 56 بازی مختصر است ، روز جمعه چندین فروشگاه گزارش دادند.

لیگ و انجمن بازیکنان NHL پنجشنبه شب چندین گزینه را برای رقابت های آینده مورد بحث قرار دادند.

تاریخ شروع 1 ژانویه که هر دو طرف برای آن تیراندازی کرده بودند با توجه به زمان لازم برای اردوی آماده سازی و سایر مقدمات دیگر واقع بینانه نیست. TSN گزارش داد که 15 یا 16 ژانویه یک هدف بیشتر است ، با NHL به دنبال فینال جام استنلی تا اوایل ماه ژوئیه است.

در مورد یک فصل 52 بازی بحث شده است ، اما منابع به Athletic گفتند ، که CBC Sports به طور مستقل تأیید نکرده است ، که هر دو طرف 56 بازی را به دلایل آشکار درآمد ترجیح می دهند.

اردوهای آموزشی برای هر 31 تیم از حدود 2 ژانویه آغاز می شود.

هنوز چندین مسئله مالی وجود دارد که باید حل شود. افزایش تعداد اعداد COVID-19 همچنین می تواند تأخیر بیشتر در تقویم را ایجاد کند.

فصل NHL 2019-2020 در ماه مارس توسط بیماری همه گیر قطع شد. فصل هاکی در نهایت در تابستان و در دو مکان حباب ساز به پایان رسید: ادمونتون و تورنتو.

فینال جام استنلی در تاریخ 28 سپتامبر با غلبه بر Tampa Bay Lightning بر استارز دالاس در شش بازی غلبه کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>