NBA پیش نویس 1 از چندین وظیفه بزرگ برای تورنتو رپتورز در هفته های آینده

تورنتو رپتورز 29 و 59 امین انتخاب در چهارشنبه شب NBA را دارد و طولانی ترین و پیچیده ترین دوره پیش از بازی در لیگ را رقم می زند.

Raptors به ​​دلیل COVID-19 نتوانسته اند بازیکنان را در حفاری های خانه خود در OVO Athletic Center ارزیابی کنند و در عوض مجبور بودند بیشتر به جلسات و فیلم های مجازی اعتماد کنند.

علیرغم شرایط بی سابقه تهیه پیش نویس از راه دور ، انتخاب های روز چهارشنبه ممکن است دو تصمیم ساده ترین تصمیم تیم در این ماه باشد.

بزرگ شدن بالای سر تورنتو جایی است که تیم در این فصل در میان همه گیر جهانی به خانه خود دعوت خواهد کرد.

بابی ، مدیر کل ، “ما در حال کار هستیم ، همانطور که همه می دانند ، نوعی مسیر موازی در اینجا وجود دارد که ما می خواهیم در تورنتو بمانیم اما همانطور که همه ما می دانیم زمان مهم است و ما همچنین در حال کار بر روی مسیری هستیم که در جای دیگر بازی کنیم.” وبستر روز سه شنبه گفت.

“ما می خواهیم در تورنتو باشیم. ما می خواهیم اینجا بازی کنیم. اما در مورد زمانبندی و احترام به پروتکل ها نیز واقع بین هستیم.. لزوماً بر عملکرد ما تأثیر نمی گذارد. همه ما می دانیم که یک تیم بسکتبال را اداره خواهیم کرد و 72 بازی انجام خواهد شد. اما هرجایی که باشد احتمالاً بیشتر است – همانطور که همه می توانند تصور کنند – تصمیمات شخصی و خانواده هایی را که همیشه در این صنعت بزرگ هستند ، تخلیه می کند. “

تماشا کنید | اوجیری می خواهد رپتورز در تورنتو بازی کند:

رئیس جمهور تورنتو رپتورز ، ماسایی اوجیری ، به شبکه The CBC پیوست و در آنجا درباره دلایل بازگشت NBA برای بازی در تورنتو در فصل آینده صحبت کرد. 2:17

اردوگاه های آموزشی در تاریخ 1 دسامبر آغاز به کار می کنند و فصلی از 22 دسامبر آغاز می شود. محدودیت های سفر فرامرزی دولت کانادا و نیاز به قرنطینه 14 روزه ، که باعث شد آبی جی های بیس بال از تابستان امسال در تورنتو بازی نکنند ، می تواند رپتورز را در جای دیگری بازی کند. . از تمپا ، فلوریدا ، فورت لادردیل ، فلوریدا و نشویل به عنوان مقصد بالقوه نام برده شده است.

وبستر گفت: “شما احتمالاً می توانید تعداد ساعات کار جمعی را که هر روز صرف این کار می شود تصور کنید.” “شما احتمالاً می توانید تمام مسیرهای مختلف را تصور کنید … فقط از بعضی جهات تعداد بی شماری جعبه برای بررسی در هر مکان وجود دارد … بدیهی است که ما امیدواریم که در اسرع وقت وضوح ، به وضوح تورنتو یا مکان جایگزین را در اینجا داشته باشیم. “

NBA در حال بررسی برنامه فصل در دو بخش است ، و آنچه را که به طور معمول آخر هفته تمام ستاره ها است ، به یک تعطیلات نیم فصل تبدیل می کند که وبستر گفت ، اگر COVID-19 همکاری کند ، ممکن است به Raptors اجازه دهد به خانه برگردد.

وبستر گفت: متغیرهای مهم در انتخاب پایگاه خانه ، یک مرکز تمرین ، امکانات پزشکی و عرصه ای است که مطابق با استانداردهای NBA است و تاریخ در دسترس دارد.

وبستر گفت: “و سپس ، سبک زندگی مهم است.” “ما از مردم اینجا می خواهیم که زندگی خود را ریشه کن کنند و به مکانی بروند که احتمالاً برای شش تا هفت ماه از خانواده خود دور باشند. ما می خواهیم به آن احترام بگذاریم و می خواهیم مردم احساس کنند که ما می رویم جایی که ما احساس امنیت می کنیم و آنها احساس می کنند می توانند در آن مستقر شوند. “

“VanVleet اولویت اصلی ماست”

هنگامی که بازیکنان آزاد می توانند از روز جمعه با تیم ها مذاکره کنند ، وظیفه بزرگ دیگر آویختن به فرد ون ولت است. VanVleet محبوب ترین بازیکن در بین بازیکنان آزاد تورنتو است که شامل سرژ ایباکا ، مارک گاسول و روندا هولیس-جفرسون نیز می شود.

“ما این را علنا ​​، خصوصی و از هر راهی گفته ایم ، [VanVleet] وبستر گفت: “اولویت اصلی ماست.” او چهار سال عملکرد خوبی داشت ، ما کاملا انتظار داریم که این وضعیت ادامه داشته باشد و همه چیز مثبت بوده است.

رپتورها در پیش نویس های قبلی برخی از سنگهای قیمتی را کشف کرده اند. آنها Pascal Siakam را در سال 2016 در جایگاه 46 و OG Anunoby در سال 2017 در رتبه 23 انتخاب کردند. در سال 2015 ، آنها نورمن پاول را در یک معامله روزانه با میلواکی خریداری کردند ، که او را با انتخاب 46 ​​ام انتخاب کرد.

بزرگترین چالشهای ناشی از همه گیری عدم توانایی تماشای بازیکنان در مارس جنون و در ترکیب در شیکاگو – هر دو لغو شدند – و داشتن آنها برای بازدید از تورنتو ، “برای نشان دادن OVO به آنها و بیرون رفتن برای شام با آنها. این فقط یک تغییر است وبستر گفت.

“اما همه گیری همه ما را یاد داد [about] انطباق پذیری و انعطاف پذیری ، بنابراین در حالی که برخی از این تجربه های پیش نویس معمولی را از دست ندادیم ، من فکر می کنم آنچه ممکن است به دست آوردیم این بود که باید با آنها صحبت کنیم – حتی من نمی دانم – احتمالاً بیش از 70 کودک که ما معمولاً چنین کاری نمی کنیم . این ما را مجبور به تماشای فیلم های بیشتری کرد ، بنابراین فقط بسیاری از روش های مختلف ارزیابی. “

وبستر گفت كه آیا همه گیرى در ارزیابی انتخاب پیش نویس به لیگ كمك كرده یا به آن صدمه زده است ، احتمالاً تا چند سال دیگر در جاده مشاهده نخواهد شد.

“اما در حال حاضر ، ما احساس آمادگی کمتری نسبت به گذشته نداریم.”