MLB جاستین ترنر داجرز را به دلیل بازگشت به میادین پس از آزمایش مثبت COVID-19 مورد انتقاد قرار می دهد

جاستین ترنر هنگامی که در زمین Globe Life با هم تیمی های خود در لس آنجلس داجرز جشن می گرفت پروتکل های ویروس کرونا را نقض کرد و از دستورالعمل های امنیتی برای ترک زمین خودداری کرد ، رفتاری که لیگ برتر بیس بال گفت امنیت دیگران را به خطر می اندازد

دفتر کمیساری روز چهارشنبه گفت که در حال آغاز تحقیقات کامل در مورد پایه سوم 35 ساله است.

داجرز سه شنبه شب با پیروزی 3-1 مقابل تامپا بی در بازی 6 اولین قهرمانی خود در سری جهانی را از سال 1988 به دست آورد.

ترنر پس از هفتمین مسابقه پس از اینکه MLB از آزمایش مثبت COVID-19 مطلع شد ، از بازی خارج شد. اندرو فریدمن ، رئیس عملیات بیس بال ، گفت: “او در مطب یک دکتر قرنطینه شد.”

ترنر بعداً برای جشن گرفتن عنوان داجرز به ماسک به میدان بازگشت. وی سپس ماسک خود را پایین کشید و در زمین عکس تیمی گرفت.

تماشا کنید | جاستین ترنر با هم تیمی های خود جشن می گیرد:

جاستین ترنر پس از ثبت اولین تست مثبت لیگ برتر بیس بال در 59 روز گذشته ، از پیروزی 3-1 لس آنجلس داجرز مقابل تامپا بای ری حذف شد ، اما او حدود یک ساعت بعد از بازی بازگشت و به مسابقات پیوست. 2:16

MLB روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “بلافاصله با دریافت اخطار آزمایشگاه از یک آزمایش مثبت ، پروتکل هایی ایجاد شد که منجر به حذف جاستین ترنر از بازی شب گذشته شد.”

“ترنر برای امنیت اطرافیانش در انزوا قرار گرفت. با این حال ، پس از پیروزی داجرز ، مشخص است که ترنر تصمیم گرفت پروتکل های مشترک مورد توافق و دستورالعمل هایی را که در مورد ایمنی و حفاظت از دیگران به او داده شده ، نادیده بگیرد. گرچه تمایل به جشن گرفتن قابل درک است ، تصمیم ترنر برای ترک انزوا و ورود به زمین نادرست بود و هر کسی را که با او تماس گرفت در معرض خطر قرار داد. وقتی MLB Security موضوع حضور در زمین را با ترنر مطرح کرد ، وی با قاطعیت از رعایت این قانون خودداری کرد. “

ترنر زمانی که قرارداد 4 ساله 64 میلیون دلاری ایالات متحده پس از پیروزی منقضی شد ، نماینده آزاد شد.

گرگ جنسك ، نماینده ترنر ، بلافاصله به متنی از آسوشیتدپرس پاسخ نداد.

روز چهارشنبه ، هر دو تیم هنوز در هتل منطقه دالاس بودند که در آن سری جهانی را گذرانده بودند.

MLB گفت: “شب گذشته ، در مهمانی مسافرتی داجرز سواب بینی انجام شد.” “هر دو” ری “و” داگر “امروز دوباره مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از تأیید توسط مقامات مربوطه ، سفر آنها به شهرهایشان مشخص خواهد شد.”

هر دو تیم با هماهنگی مقامات محلی بهداشت خود از منطقه دالاس روز چهارشنبه در حال سفر به خانه بودند ، یک فرد آشنا با این ترتیبات گفت که خواست نامش فاش نشود زیرا هیچ اطلاعی در این باره داده نشده است.

فرد گفت ، هیچ بازیکن اضافی اوایل روز چهارشنبه از آزمایش سریع PCR نتیجه مثبت نگرفت ، اما همسر یک بازیکن از بازیکنان Rays مثبت بود. این شخص گفت: همسر و بازیکن با تیم سفر نکرده اند و قرار بود خودشان سفر کنند.

این شخص گفت ، یک هواپیمای خصوصی برای سفر ترنر ترتیب داده شده است.

انجمن بازیکنان جمع آوری حقایق

دفتر کمیساریا گفت که به عنوان بخشی از تحقیقات خود با انجمن بازیکنان مشورت خواهد کرد. اتحادیه در حال جمع آوری حقایق درباره وقایع بود.

ترنر با چهار هومر و 23 RBI در فصل کوتاه همه گیر 0.307 و در فصل بعد 0.293 (17 برای 58) با سه هومر و شش RBI از جمله 0.320 با یک جفت هومر انفرادی در سری جهانی.

فریدمن گفت: “او با داشتن ماسك و فاصله گرفتن از اجتماع ، می خواهد بیرون بیاید و با جایزه عکس بگیرد ، كه نمی تواند به اندازه كافی بیان كند كه چه نقشی در موفقیت این سازمان داشته است.”

وی گفت: “اما من برای او فکر می کنم ، فقط یک بازیکن آزاد است ، و دقیقاً نمی داند آینده چگونه رقم خواهد خورد. فکر نمی کنم کسی باشد که بخواهد او را از بیرون رفتن منصرف کند.” “من فکر می کنم حداقل از منظر من و تماشای آن از نزدیک با همه چیز در جریان نیست ، اما من فکر می کنم که او حواسش به افراد دیگر بود ، خصوصاً افراد دیگر که قبلاً با آنها در تماس نبوده است. این چیزی است که ما قرار است امشب و صبح دستهایمان را بپیچیم و بفهمیم از کجا می خواهیم برویم “.

ترنر اما در هنگام جشن بدون ماسک در زمین قابل مشاهده بود. و مدیر داجرز ، دیو رابرتز ، در نزدیکی او بود و همچنین نقاب بر سر نداشت.

فریدمن گفت: “من تصاویر را ندیده ام.” “اگر افرادی در اطراف آنها بدون نقاب باشند ، این اپتیک به هیچ وجه خوب نیست. من آنها را ندیده ام ، بنابراین برای من سخت است که به طور خاص با آن صحبت کنم.”

وی گفت: “اما من فکر می کنم از دیدگاه ما ، من فکر می کنم افرادی که در اطراف او بودند افرادی بودند که به هر حال در شبکه ردیابی تماس قرار می گرفتند ، با این واقعیت که بسیاری از ما در نزدیکی همدیگر بوده ایم.” “و بنابراین اکنون من فکر می کنم آزمایش های بعدی که قرار است انجام دهیم بسیار مهم هستند تا بفهمیم چه کاری انجام می دهیم و مطمئن شویم که هرکدام از ما که بالقوه مثبت هستیم ، آن را به افراد دیگر منتقل نمی کنیم.”

ترنر به عنوان نماینده بازیکن در هیئت مدیره اتحادیه خدمت کرده است و در مورد پروتکل ها در تاریخ 29 سپتامبر صحبت کرد ، یک روز قبل از افتتاحیه پس از فصل داجرز.

وی گفت: “بدیهی است که پروتکل ها و موارد زیادی وجود دارد که ما مجاز به انجام هر روز هستیم و مجاز به انجام آنها نیستیم و من می گویم که رسیدن به این مرحله و صعود به مرحله پلی آف یک فصل موفقیت آمیز بوده است.” سپس.

“من احتمالاً در آن رده قرار داشتم که خوش بین بودم که می خواهیم یک فصل داشته باشیم ، اما قطعاً شک داشت که این اتفاق خواهد افتاد یا خیر. بنابراین امروز برای تماشای بیس بال پلی آف به عنوان لیگ آمریکا ، اینجا نشسته ام شروع به دور کارت وحشی آنها می کند ، من می گویم که ما کار خوبی انجام دادیم و از همه بخاطر جدی گرفتن آن و مسئولیت پذیری و انتخاب های خوب و اجازه دادن به ما برای رسیدن به این مرحله ، تقدیر می کنم. “

او در 19 اکتبر ، یک روز قبل از بازی 1 ، به موفقیت رسیدن به سری جهانی با وجود همه گیر اشاره کرد.

وی گفت: “من فکر می کنم در نهایت این نشان دهنده بازیکنان است که مسئولیت پذیر هستند و گزینه های خوبی را انتخاب می کنند و همه کارهایی را که باید انجام می دادیم برای اطمینان از ادامه فصل انجام می دهیم.” “بنابراین من به هر بازیکنی که لباس را به تن می کند و این خطر بازی را می پذیرد ، مسئولیت خود را اعلام می کنم و مسئولیت آن را به عهده دارم ، این کار را به روش صحیح انجام داد و به ما امکان داد یک فصل کامل داشته باشیم و اکنون بتوانیم در یک سری جهانی شرکت کنیم. “