CFL برنامه “بازگشت” 2021 را منتشر می کند ، از جمله طرفداران در استادیوم ها

با وجود تاریکی و هلاکت به اندازه لیگ ماه های فوتبال کانادا طی ماه های گذشته ، اکنون امید امید برای بازیکنان ، مربیان و هواداران برای فصل پیش رو وجود دارد.

لیگ فوتبال کانادا آماده بازگشت است.

روز جمعه ، لیگ برنامه 2021 خود را با اولین بازی فصل با بازی برگشت جام خاکستری 2019 بین Hamilton Tiger-Cats و قهرمان Winnipeg Blue Bombers در روز پنجشنبه ، 10 ژوئن اعلام کرد.

این فصل در اواخر ماه نوامبر با برگزاری جام خاکستری 2021 در همیلتون یکشنبه ، 21 نوامبر در تیم هورتونز فیلد به پایان می رسد.

رندی آمبروزی ، کمیساریای CFL ، گفت: “ما مشتاقانه منتظر برگزاری فصل بازگشت خود در استادیوم ها و در مقابل هواداران هستیم.”

“با این برنامه ، ما نشان می دهیم که با خوش بینی منتظر بازی در سال 2021 هستیم.”

برای اولین بار از سال 1919 پس از لغو لیگ در فصل آگوست ، لیگ 2020 ، جام خاکستری اهدا نشد.

تماشا کنید | Devin Heroux تصمیم برای لغو فصل CFL 2020 را بررسی می کند:

Devin Heroux بین لیگ های دیگر که دوباره شروع می شوند و معیشت CFL بسته به فروش بلیط ، نتایج فصل از دست رفته را توضیح می دهد. 12:05

اردوهای آماده سازی فصل آینده در اوایل ماه مه آغاز می شود و اولین بازی های تدارکاتی در هفته آخر ماه برگزار می شود.

پس از ناکامی در سال 2020 به دلیل بیماری همه گیر ، این لیگ تمرکز زیادی بر رقابت های منطقه ای برای کاهش سفر بازیکنان دارد.

در حالی که برنامه اصلاح شده نشانگر خوش بینی است ، هنوز تعدادی سوال بی پاسخ وجود دارد ، از جمله اینکه چگونه صدها بازیکن آمریکایی قادر به عبور از مرز برای بازی هستند.

در گذشته ، تیم ها به طور معمول دو حریف دسته ای دو بار و دو حریف دسته ای سه بار بازی می کردند و سپس دو بار تیم های غیر دسته ای را در خانه و خارج از خانه بازی می کردند. اکنون ، تیم ها سه بار با سه تیم دسته ای بازی می کنند و فقط یک بار با یک تیم غیر دسته ای بازی می کنند.

به عنوان مثال ، ساسکاچوان رافریدرز سه بار ادمونتون ، کلگری و BC و دو بار وینیپگ بازی خواهند کرد. آنها سپس دو بار با تورنتو ، مونترال و اتاوا بازی می کنند اما در طول فصل فقط یک بار به مصاف همیلتون می روند.

برنامه حفظ سنت

در حالی که تغییرات اندکی وجود دارد ، اما برنامه جدید بازگشت با بسیاری از سنت های CFL همراه است.

روز جمعه ، 3 سپتامبر ، دیدارهای کلاسیک کلاسیک در آخر هفته روز کارگر وجود دارد و مونترال آلوته ها از Ottawa Redblacks بازدید می کنند ، روزهای ساسکاچوان Roughriders میزبان بمب افکن ها هستند ، دوشنبه ، سپتامبر. 6 ، با تورنتو آرگوس در همیلتون و ادمونتون با بازی Stamnpeders در کلگری.

آمبروزی گفت: “همانطور که منتظر یک فصل جدید هستیم ، گزارشات مربوط به واکسن ها ، درمان ها و آزمایش های سریع در اخبار ما را تشویق می کنند.”

“ما در سال 2021 با مقامات بهداشت عمومی محلی خود کار خواهیم کرد. ما از هواداران ، شرکا و صدا و سیمای خود برای حمایت مداوم خود تشکر می کنیم و مشتاقانه منتظر لذت بردن از فوتبال عالی کانادا در کنار آنها هستیم.”

فوتبال شکرگذاری روز دوشنبه ، 11 اکتبر ، هنگامی که سرخ پوشان از آلوت دیدن می کنند ، بازگشته است. فصل منظم شنبه ، 30 اکتبر با دو مسابقه تقسیم بندی با آلوت در تورنتو و ادمونتون از بمب گذاران به پایان می رسد.

مرحله پلی آف در اولین یکشنبه ماه نوامبر با حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات شرق و غرب آغاز می شود. در روز یکشنبه ، 14 نوامبر ، فینال های مقدماتی دنبال می شوند و در نهایت یک هفته بعد به جام خاکستری در همیلتون می رسند.