Brier ، Scotties در میان رویدادهای مهم پیچش یا حلقه زنی احتمالاً دوباره به حباب کلگری نقل مکان می کند

سی بی سی اسپورت آموخته است که سه قلاده موی اصلی در زمستان امسال در شهرهای برنامه ریزی شده آنها برگزار نمی شود.

در عوض ، مسابقات قهرمانی جهان بری ، اسکاتی و مردان ممکن است در سال 2021 همراه با سه رویداد مهم پیچش یا حلقه زنی در کلگری حباب بازی شود.

برنامه ریزی برای برگزاری رویدادها در کلگری ادامه دارد و سازمان دهندگان در حالی که با محدودیت های بهداشتی در حال تکامل مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 کار می کنند با دولت آلبرتا در تماس هستند.

اگر مقامات کرلینگ کانادا – نهاد حاکم در این رشته ورزشی – و همه سطوح دولتی بتوانند به توافقی برسند ، این رویدادهای پیچش یا حلقه زنی به احتمال زیاد در خارج از پارک المپیک کانادا در کلگری برگزار می شود. سپس این مکان میزبان اسکاتی ها ، بریر ، مسابقات قهرمانی مو در مسابقات موج زدن مردان ، ملی پوشان دونفره و همچنین دو مسابقه گرند اسلم کرلینگ خواهد بود.

کرلینگ کانادا در صورت دسترسی توسط CBC Sports هیچ نظری ارائه نکرد.

اسکاچی ها که قرار بود از 20 تا 28 فوریه در باغ های فورت ویلیامز در تندر بی ، آنت برگزار شود ، در شمال انتاریو برگزار نخواهد شد. بیش از 1600 بسته بلیط برای این رویداد قبل از محدودیت های همه گیر اجباری برای حضور در فروش فروخته شده بود.

سی بی سی اسپرت آموخته است که در اوت به برگزارکنندگان گفته شده بود که این رویداد در آنجا برگزار نمی شود ، اما نتوانسته اند جزئیات را به اشتراک بگذارند. اگر محدودیت های اطراف بیماری همه گیر کاهش یابد ، تندر بی ممکن است به عنوان میزبان در سال 2022 فعالیت کند.

Brier از 6 تا 14 مارس برای Prospera Place در Kellowna ، BC ، برنامه ریزی شده بود ، و پس از آن مسابقات قهرمانی جهان در مسابقات پیچش یا حلقه زنی مردان ، که برای TD Place در Ottawa بین 3 تا 11 آوریل برنامه ریزی شده بود ، نیز در آن مکان های اصلی برگزار نخواهد شد.

سی بی سی اسپورت آموخته است که بسیاری از بیگودی های برتر کانادا در ماه سپتامبر در مورد احتمال وجود یک سناریو حباب بدون طرفداران و اینکه پاسخ ها اکثراً به نفع چنین سناریویی بوده اند مورد بررسی قرار گرفتند.

در ایمیلی به سی بی سی اسپورت ، آژانس بهداشت عمومی کانادا اعلام کرد که پذیرای بررسی پیشنهادات کرلینگ کانادا است ، “که شامل یک برنامه جامع بهداشت عمومی مورد توافق دولت کانادا و کسب حمایت کتبی از مقامات بهداشت عمومی استانی یا سرزمینی است “

“اولویت دولت کانادا حفاظت از سلامتی و ایمنی کانادایی ها است. از سرگیری مسابقات ورزشی در کانادا باید با رعایت برنامه کانادا برای کاهش واردات و گسترش COVID-19 انجام شود. مانند سایر کشورها ، کانادا نیز در حال کار بر روی برنامه هایی برای شروع مجدد اندازه گیری شده ورزش ، از جمله ، مسابقات ورزشی حرفه ای و آماتور ، “مقامات آژانس بهداشت عمومی در بیانیه گفتند.

کرلینگ کانادا در حال تماس با لیگ های حرفه ای و سایر سازمان های ورزشی برای یادگیری بهترین شیوه ها در مورد یک مرکز هاب است. لیگ ملی هاکی و اتحادیه ملی بسکتبال با استفاده از مدل حباب فصل های خود را با موفقیت به پایان رساندند.