2 متر 29/600/000 تومان می باشد

با عایق بندی هایی که در جداره ها و سقف این ویلا در نظر گرفته شده میزان تبادل حرارتی فضای داخل و خارج باهم به حداقل رسیده اما باید این نکته را در نظر داشت که یک بنای ویلایی چه از نوع پیش ساخته و چه نوع سازه بنایی سنتی آن به دلیل اینکه از هر چهار طرف و سقف با فضای بیرونی در ارتباط هستند نسبت به آپارتمان کمی اتلاف انرژی بیشتری دارند. از این رو انتظارات این مجموعه ها و نوع استفاده آنها با یکدیگر متفاوت بوده و باعث ایجاد تنوع محصول در این شاخه گردیده.در مجموع می توان کانکس اداری را به دو دسته کلی تقسیم کرد که هر کدام در جایگاه خود کاربرد دارند.در ادامه هرکدام را با ویژگی های منحصر بفرد خود بصورت مختصر آورده ایم. قیمت کانکس فروشگاهی اگر از ابتدای این مطلب همراه ما بوده اید و توضیحات این صفحه را مطالعه کرده باشید حتما متوجه این موضوع شده اید که نمونه های بسیار متنوعی از کانکس فروشگاهی وجودد دارد که از نظر کیفیت ساخت ، نوع مصالح و امکانات و حتی فرم و طرح کلی با یکدیگر متفاوت و تغییر در هر کدام باعث تغییر در قیمت کلی سازه می گردد.

توجه داشته باشید که هر یک از اتصالات گالوانیزه دارای مشخصات فنی منحصر به فرد خودشان هستند و بررسی این اطلاعات قبل از خرید این قطعات اهمیت زیادی دارد. ❌ توجه داشته باشید که استفاده از برندهای نامعتبر و نامرغوب میتواند روی کیفیت لوله کشی تأثیر بگذارد و عمر لوله کشی را تا میزان زیادی کاهش دهد. امروزه سهم بزرگی از انواع اتصالات گالوانیزه در داخل ایران تولید میشود و قسمت زیادی از آن نیز از کشورهایی مثل چین و برزیل وارد کشور میگردد. اتصالات سات ولد به نسبت اتصالات جوشی تقریبا دو برابر مقاومت دارند و نصبشان نیز از اتصالات جوشی آسان تر می باشد. گالوانیزه کردن اتصالات به روش گرم، موجب افزایش عمر و مقاومت اتصالات میشود و از همین روز از اتصالاتی که از طریق این روش گالوانیزه میشوند، در دکلهای برق فشار قوی استفاده میشود. همچنین از لوله های سیاه مانیسمان به دلیل مقاومت آنها در برابر گرما و فشار در سیستم های اسپرینکلر آتش نشانی نیز استفاده می شوند. دارای کابل کشی و فیوز جداگانه برای نصب کولر اسپیلت مزایا : دوام و طول عمر بسیار بالا – ظاهر و نمای لوکس – ابعاد بزرگ برای دو یا سه نگهبان معایب : ندارد تمامی محصولاتی که در این بخش آورده شد جز دکه نگهبانی می باشد که تشکیل شده از یک سازه کوچک که به آن اتاق نگهبانی نیز می گویند.

به این صورت که طراحی نمای کانکس پست پیشتاز به شکل یک پاکت نامه بوده که البته نیمی از آن را تشکیل داده و بخشی از آن برای هدایت نور به درون فضا از شیشه سکوریت می باشد.بر روی شیشه ها نیز الگویی شش ضلعی تکرار شده که نماد ساختمان مرکزی پست در ایران بوده و رنگ کل سازه نیز برگرفته از رنگ سازمانی اداره پست می باشد.این نوع نگرش در طراحی کانکس باعث می شود تا مردم و شهر وندان در اولین برخورد خود با این کیوسک نا خودآگاه به یاد پست افتاده و بدون سوال کردن بدانند که کاربری این سازه چیست و از طرفی برای همیشه در ذهن آنها باقی خواهد ماند تا در مواقعی که احتیاج به خدمات پستی دارند براحتی به آن مراجعه کرده و مرسوله پستی خود را به متصدی یان کیوسک تحویل دهند. همچنین خرید کانکس کافی شاپ برای افرادی که به دنبال شغل های نیمه وقت مانند گروه های دانشجویی و یا افرادی که کار های نیمه وقت دیگری دارند که برای پر کردن وقت آزاد خود به دنبال شغلی ساده با درآمد خوب هستند نیز مناسب است. به همین دلیل لیست قیمت لوله های گالوانیزه نسبت به سایر لوله ها اندکی بیشتر است.

همچنین به دلیل وارداتی بودن مواد اولیه تولید ورق گالوانیزه، افزایش قیمت دلار و ارزهای دیگر، موجب افزایش قیمت این ورق ها می شود. در جدول های زیر نرخ ورق گالوانیزه برای شما فراهم شده است. اولی با تخته و کفپوش طرح دار قابل شستشو و حالت دوم اجرای سرامیک با ملات ماسه سیمان بر روی ورق های عرشه فولادی می لوله فولادی درز جوش گالوانیزه باشد. قیمت اتصالات گالوانیزه به عوامل مختلفی بستگی دارد، از آنجایی که اتصالات گالوانیزه خود از دو حالت اتصالات مانیسمان و درزدار تقسیم میشود نوع ابتدایی ساخت اتصال بر روی قیمت آن تاثیر دارد در مرحله بعدی نوع عمل گالوانیزاسیون که به صورت گرم و سرد انجام میگیرد نیز میتواند بر قیمت اتصالات گالوانیزه تاثیر گذار باشد. از این اتصالات برای بستن لولهها در تغیر مسیر و یا تغییر دادن قطر لوله استفاده میشود و به آن اتصال دهنده شیر به لوله نیز گفته میشود. همان طور که میدانید اتصالات گالوانیزه نیز باید طبق استانداردهای خاص و تعریف شدهای تولید شوند. یکی از انواع اتصالات فولادی گالوانیزه درپوشها هستند که از آنها برای مسدود کردن انتهای مسیر لوله کشی به طور دائم استفاده میشود.