2 رویداد گرند اسلم به حباب مو پیچ در پارک المپیک کانادا در کلگری اضافه شد

دو مسابقه دیگر به “حباب” پیچش یا حلقه زنی کلگری اضافه کنید که قرار است در این فصل چندین رویداد برگزار شود. گرند اسلم کرلینگ روز پنجشنبه گفت که قصد دارد مسابقات قهرمانی بازیکنان و جام قهرمانان را در پارک المپیک وین اسپورت کانادا در کلگری برگزار کند.

تاریخ ها هنوز نهایی نشده اند ، اما هر دو بونسپیل احتمالاً در بهار برگزار می شوند.

این اعلامیه دو روز پس از اولین برنامه Curling Hub Curling برای کلگری برای Curling Canada اعلام شد. این فدراسیون در نظر دارد مسابقات قهرمانی کشور در سال 2021 مردان و زنان ، مسابقات قهرمانی دونفره مختلط و مسابقات جهانی پیچش یا حلقه زنی جهان را در اینجا برگزار کند.

کرلینگ کانادا قصد دارد مدلی مشابه با الگوی NHL در هنگام تکمیل مبارزات همه گیر با استفاده از “حباب” در تورنتو و ادمونتون استفاده کند. تماشاگران در مکان های هاکی مجاز نبودند و همچنین برای موج زدن نیز چنین خواهد بود.

Sportsnet در گزارشی اعلام کرد ، مشروط به تأیید دولت ، برنامه های پیشنهادی پیچش یا حلقه زنی برای رعایت اولویت در ایمنی بازیکنان ، کارکنان و همه افراد درگیر ، از دستورالعمل های دقیق بهداشتی پیروی خواهند کرد.

مسابقات قهرمانی بازیکنان در ابتدا 7 تا 12 آوریل در تورنتو تعیین شده بود. جام قهرمانان قرار بود فصل اسلم را از 29 آوریل تا 3 مه در اولدز ، آلتا به پایان برساند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>