کیگان مسینگ کانادایی از مسابقات اسکیت بازی بازنشسته شد

کیگان مسینگ قهرمان دو دوره مردان کانادایی از مسابقات اسکیت بازنشسته شد.

مسینگ، اهل آنکوریج، آلا، از سال 2014 نماینده کانادا در صحنه جهانی بوده است.

این بازیکن 31 ساله در سال 2022 عنوان قهرمانی کانادا را به دست آورد و در ژانویه در مسابقات قهرمانی کانادا در اوشاوا، اونت، از آن دفاع کرد.

او مدال های طلا را در مسابقات Nebelhorn Trophy 2018 و 2022، نقره در Skate Canada International در سال 2018 و نقره را در مسابقات قهرمانی چهار قاره ISU در سال 2023 کسب کرد.

تماشا | مسینگ مدعی عنوان دوم ملی شد:

مسینگ دومین عنوان ملی اسکیت بازی مردان را به دست آورد

کیگان مسینگ امتیاز 257.78 را کسب کرد تا بتواند دومین قهرمانی ملی اسکیت ملی کانادا را در روز شنبه در اوشاوا، اونت کسب کند.

مسینگ نماینده کانادا در المپیک زمستانی 2018 و 2022 بود. سفر چرخشی او به بازی‌های المپیک پکن که به دلیل محدودیت‌های سختگیرانه COVID-19 دشوارتر شده بود، پوشش رسانه‌ای قابل توجهی داشت.

مسینگ در انتشار اسکیت کانادا گفت که مشتاق است زمان بیشتری را با خانواده خود که شامل دو فرزند خردسال، وایات و میا هستند، بگذراند. او قصد دارد اسکیت را در نمایش های حرفه ای ادامه دهد.

مسینگ می‌گوید: «در حالی که از اسکیت بازی رقابتی فاصله می‌گیرم، احساس نمی‌کنم با چیزهایی که نمی‌توانم به آن برسم، احساس می‌کنم که با چیزهایی که به دست آورده‌ام و انجام داده‌ام، احساس رضایت می‌کنم.

من می‌توانم با دانستن اینکه واقعاً تفاوتی در این ورزش ایجاد کرده‌ام و تمام آنچه را که در نظر گرفته‌ام به انجام رسانده‌ام، کنار بروم.»

مطالب جذاب پیشنهادی
لوئیس همیلتون در ترکیه به عنوان رکورد برابر 7 عنوان F1 برنده می شود