کیم نگ آماده تحمل مشعل به عنوان اولین GM زن بیس بال است

مدیرعامل جدید میامی مارلینز ، روز دوشنبه در صفحه خانگی در پارکینگ تیم نشسته و در مورد تمام دفعاتی که او به او حمله می کرد ، تأمل کرد.

کیم نگ به عنوان اولین GM جنرال الکتریک بیس بال می تواند در دستیابی به موفقیت مهمتر تحسین برانگیز باشد زیرا در 15 سال گذشته حداقل توسط 5 تیم دیگر برای یک کار مشابه رد شد.

در طی یک کنفرانس خبری مقدماتی مجازی یک ساعته ، نگ اعتراف کرد که او شک کرده است که آیا لحظه ای برای او فرارسیده است.

وی گفت: “نگاه کنید ، این ادای احترامی است برای ایده ای که شما فقط باید آن را شخم بزنید.” “این همان چیزی است که وجود دارد. مثل چیزی است که به بازیکنان می گوییم – شما می توانید برای چند روز آب دهان بزنید و شیرین شوید ، اما این تمام است. شما باید برگردید ، و این همان چیزی است که من توانسته ام انجام دهم. من بارها شکست خورده و تخلیه شده است ، اما شما همچنان امیدوار هستید. “

Ng (تلفظ Ang) برای زنان در همه نقاط یک پیروزی به دست آورده است و همچنین به عنوان یک پیشگام آمریکایی آسیایی ، حتی در خارج از کشور نیز از او استقبال می شود.

وی گفت: “ظاهراً من یک باشگاه کوچک هوادار در چین دارم.”

مطالب جذاب پیشنهادی
طراحی داخلی اداری شرکت پرستیژ

نانگ دستاورد خود را با چهار خواهر و مادرش که در چین متولد شد و در 5 سالگی به ایالات متحده آمد جشن گرفت. دیگر زنان سقف شکن تبریک گفتند ، از میشل اوباما گرفته تا بیلی ژان کینگ.

9 سال در دفاتر MLB کار کرد

نگ گفت حداقل 500 نفر به او گفته اند كه حالا طرفداران مارلینز هستند. او به خصوص از اینکه برای دختران جوانی که آرزو دارند در حرفه مدیریت ورزشی آرزو کنند ، بسیار دلشاد است.

وی گفت: “یک ضرب المثل وجود دارد: اگر نتوانید آن را ببینید نمی توانید باشید. اکنون می توانید آن را ببینید.”

نگ که روز سه شنبه 52 ساله می شود ، کار بیس بال خود را به عنوان کارآموز شیکاگو وایت ساکس در سال 1990 آغاز کرد و برای 9 سال گذشته معاون ارشد بیس بال لیگ برتر بود.

او چهار سال را با نیویورک یانکی گذراند وقتی ستاره اصلی آنها درک جتر بود ، اکنون مدیرعامل مارلینز بود. وی گفت که با تماس با او در مورد کار میامی ، جتر نترس نشان داد.

نگ گفت: “درک این کلمه است.” “من این افتخار را داشتم که چهار سال هر روز در زمین را دیدم و این رویکرد او برای بازی بود. او همه چیز را هر روز در آنجا رها کرد. بی باکی در زمین ، و اکنون با این کار ، ما آن را بیرون از زمین می بینیم رشته.”

Ng در حال افزایش است که به یک حق رای دادن با رنج طولانی می پیوندد. مارلینز امسال برای اولین بار از سال 2003 به پلی آف صعود کرد و از زمانی که گروه جیتر تیم را سه سال پیش خریداری کرده است ، یکی از بهترین سیستم های مزرعه بیس بال را ساخته است.

مطالب جذاب پیشنهادی
لیپوساکشن و لاغری،بررسی 6 فایده جراحی و 12عوارض احتمالی👨⚕️

Ng به جای رئیس عملیات بیس بال مایکل هیل ، که از سال 2002 در مارلینز بود اما بعد از این فصل حفظ نشده بود ، جایگزین می شود.

جتر گفت: “وقتی برای اولین بار با كیم تماس گرفتم ، فكر می كنم از طریق اولین صحبت هایمان برای هر دوی ما مشخص شد كه این كاملاً مناسب است.” “ما نمی توانستیم از داشتن تجربه و رهبری او برای کمک به ما در مسیر موفقیت پایدار ، هیجان زده تر شویم.”

پدر نگ او را با بیس بال آشنا کرد و او این بازی را با بازی استیک بال در دوران ابتدایی در کوئینز آموخت.

مقاومت گاه به گاه

وی گفت: “پایه اول ماشین قرمز در سمت راست خواهد بود.”

“پایگاه دوم چاله بود. پایگاه سوم ماشین سبز در سمت چپ و یک چاله دیگر برای خانه بود. این خاطرات عالی است.”

او در اواخر دهه 1970 در اولین بازی خود در استادیوم یانکی شرکت کرد و بازیکن محبوب او تورمن مونسون بود. او برای تیم سافت بال دانشگاه شیکاگو کوتاه بازی کرد و سپس شروع به صعود به لیگ های بزرگ کرد.

گاهی مقاومت می شد. در سال 2003 ، یک پیشاهنگ نیویورک متز به دلیل اظهارات حساسیت نژادی نسبت به نگ در جلسات جنرال موتورز بیس بال ، زمانی که با لج آنجلس داجرز بود ، اخراج شد. وی گفت ، برخی از تیم هایی که با وی مصاحبه شغلی انجام داده اند واقعاً علاقه ای به استخدام وی ندارند.

حتی در حال حاضر ، با رسیدن به اوج حرفه خود ، Ng گفت که احساس می کند وزنی 10 هزار پوندی از یک شانه به شانه دیگر منتقل شده است.

مطالب جذاب پیشنهادی
خرید لباس مرد عنکبوتی برای کودکان در فروشگاه سرزمین تولد

نگ گفت: “شما این همه مشعل را تحمل می کنید.” “این یک مسئولیت بزرگ است ، اما من آن را بر عهده می گیرم.”

او به عنوان اولین مدیر کل زن بیس بال این شانس را دارد که در مورد پیروزی و باخت قضاوت شود.