کوری کانرز کانادا در حال رفتن به آخر هفته در اوپن هوستون است

جیسون دی پس از دو روز پرحادثه در کنار فیل میکلسون در آستانه مسترها دوباره به جدال کشید.

در طی 2/1 سال بدون پیروزی و مبارزه با مشکلات طولانی و پشت و گردن ، روز جمعه در مسابقات Houston Open 2 بر 68 را شلیک کرد تا در پارک یادبود دشوار سم برنز رهبر دور دوم را بکشد.

استرالیایی تماشا کرد که میکلسون 50 ساله دو بار در مسیر رسیدن به یک 8 در یک طبقه نهم ، به آب برخورد کرد و سپس از 193 متری عقاب در 18 پارگی خارج شد. لیفتی پس از باز شدن 76 با 73 ، برش را از دست داد.

دی گفت: “او به نوعی خودش را در موقعیت های بسیار سختی رها کرد و شما فقط کل روز را با مشکل روبرو می کنید.” “این یکی از دوره هایی است که شما فقط باید صبور باشید و سعی کنید پرندگان خود را هر وقت می توانید به دست بیاورید.”

دی سه پرنده پرنده و یک گلدان داشت.

دی گفت: “این یکی از آن دوره هایی است که می توانید با تکان دادن سر خود را کنار بگذارید حتی اگر گلف خوبی بازی کنید.” “من امروز در مورد سوراخ دوم با فیل در حال گپ زدن بودم زیرا او به آنجا رفت و با یک آهن آلات 9 خوب برخورد کرد ، کوتاه آمد ، از زمین سبز دور شد و شما یک قدم 60 فوتی دارید که آن تپه را عقب می اندازید. این یکی از آن زمین های گلف است که در بعضی مواقع می تواند کمی ناامید کننده باشد ، بنابراین باید به نوعی در مورد آن هوشمندانه عمل کرد. “

روز سه هفته پیش در لاس وگاس در جام CJ دعوا داشت که مشکل گردن او را مجبور به ترک اوایل دور نهایی کرد. 12 بار برنده تور PGA هفته بعد در Sherwood بازگشت تا 60 ام شود و هفته گذشته مرخصی گرفت.

دی گفت: “این بسیار ناسازگار بوده است ، زیرا من سعی می کنم کمی چرخش خود را تغییر دهم تا فقط سعی کنم به عقب برگردم.” “حدس می زنم الان بین الگوها گیر افتاده ام ، چیزی که می خواهم احساس کنم ، بدن من فقط از عهده این کار برنمی آید و گاهی اوقات جاهای دیگر را جبران می کند. به همین دلیل در CJ برای گردن من اتفاق افتاده است.”

کاننر کانادا در شکار

رهبر دور اول Brandt Snedeker پیروزی 65 را با 71 دنبال كرد تا در 4 بازی با Dawie van der Walt (66) ، Corey Conners of Listowel، Ont به تساوی دست یابد. (67) ، آرون ویز (66) و پاتن کیزیر (67).

Snedeker گفت: “امروز آن را به خوبی دیروز رانندگی نکردم و این شما را در پشت توپ 8 قرار خواهد داد.”

مکنزی هیوز از دونداس ، انتهای آن ، آخر هفته 70 را با پیروزی 72 به پایان رساند.

دیوید هرن ، از Brantford ، Ont. ، (77) در 10-over خط 3 به علاوه 3 را از دست داد ، در حالی که Graham DeLaet از Weyburn ، Sask.

برنز هر سه سوراخ پارا-5 را در 65 بدون گلدان قرار داد تا به 7 زیر برسد. “

برنز گفت: “اینجا نظم و انضباط زیادی لازم است.” “شما از موقعیت خارج می شوید ، فقط سعی می کنید آن را به جایی برسانید که بتوانید آن را بالا و پایین کنید یا در بخشی از سبز که می توانید آن را بدست آورید. تاخیر بزن خوشبختانه ، اوایل ما ظاهری خوب پیدا کردیم و من قادر به تبدیل شدم ، بسیار محکم. “

در تور PGA بدون پیروزی ، برنز 24 ساله نیز در آخر هفته در مسابقات قهرمانی Safeway در سپتامبر با دو شوت پیش افتاد. او در همان هفته در سیلورادو برای هفتم گره خورد.

“من فکر می کنم کمی کاهش سرعت ، واقعاً صحبت کردن از طریق شلیک با تراویس [caddie Perkins] و اطمینان حاصل کنیم که تصویر روشنی از آنچه می خواهیم انجام دهیم ، داریم. “من فکر می کنم یادگیری آن واقعاً مفید بود.”

کارلوس اورتیز از مکزیک 68 گل داشت تا روز 5 را با 5 برابر کند.

داستین جانسون در جدول رده های بعدی صعود می کند

داستین جانسون که در رده های بالای جدول قرار داشت ، 72 نتیجه را با 66 دنبال کرد تا در بازگشت پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا ، وی را از مسابقات CJ Cup و Zozo Championship خارج کند تا به 2 امتیاز برسد.

جانسون گفت: “امروز بسیار خوب بود.” “احساس کردم دیروز خیلی خوب بازی کردم ، فقط کمی زنگ زده … خیلی خوب چرخش دادم ، فقط چند ضربه آهنی بد زدم. اما من فکر می کنم این بیشتر از عدم اعتماد به کاری بود که انجام می دادم ، فقط از عدم امروز خیلی بهتر عمل کرد ، خیلی ضربات آهنی بسیار خوبی گرفت و احساس کرد که من بازی ام را خیلی خوب مدیریت کردم ، آن را خوب هدایت کردم ، ضربات با کیفیت زیادی گرفتم. “

این مسابقات – برای اولین بار از سال 1963 در Memorial Park عمومی – اولین رویداد داخلی تور PGA است که از ماه مارس طرفداران دارد. محدودیت بلیط ها 2000 دلار در روز است.

بروکس کوپکا پس از 70 سال در دوره ای که به عنوان مشاور در زمینه بازسازی معمار تام دوک خدمت می کرد ، 2 ساله بود. کوپکا برای دومین بار از زمان اخراج دو ماهه برای بهبود آسیب ها بازی می کند.

جوردن اسپیت ، در کنار کوپکا ، با راندهای 73 و 71 ، این کات را از دست داد.