کمیسر MLB می گوید که او از نگه داشتن پلی آف گسترش یافته ، دونده در موارد اضافی پشتیبانی می کند

Rob Manfred ، کمیسر بیس بال در آستانه برگزاری یک سری جهانی که فصل کوتاه همه گیری را برگزار می کند ، اظهار داشت که امیدوار است بتواند دو نوآوری امسال را حفظ کند: گسترش پلی آف و شروع دوره های اضافی با دونده ها در پایگاه دوم.

مانفرد روز سه شنبه در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس گفت: “مردم به شدت نسبت به تغییرات غیر مشتاق بودند. و سپس وقتی آنها را در عمل دیدند ، بسیار مثبت تر بودند.”

مانفرد گفت كه 30 تیم بابت 3 میلیارد دلار آمریكا ضرر عملیاتی به دلیل شیوع ویروس كرونا داشتند ، كه باعث شد همه 898 بازی در فصل منظم در سالنهای خالی بدون هوادار انجام شود.

پس از تأخیر روز افتتاحیه از 26 مارس به 23 ژوئیه ، MLB و انجمن بازیکنان توافق کردند که تعداد تیم های پلی آف را از 10 به 16 تیم گسترش دهند. حتی قبل از همه گیری ، مانفرد طرفدار گسترش آینده پلی آف به 14 تیم بود.

مانفرد گفت: “من ایده این را دوست دارم و در اینجا کلماتم را با دقت انتخاب می کنم ، یک قالب پخش گسترده. “من فکر نمی کنم ما مانند امسال 16 کار انجام دهیم. من فکر می کنم باید مراقب باشیم که اهمیت فصل عادی خود را حفظ کنیم. اما من فکر می کنم چیزی فراتر از 10 که در آن بودیم یک تغییر خوب. “

با توجه به قانون دونده اضافه شده ، طبق اعلام دفتر ورزش الیاس ، طولانی ترین 68 بازی از 10 دوره یا بیشتر یک جفت مسابقه 13 مسابقه ای بود.

مانفرد گفت: “من فکر می کنم بازیکنان آن را دوست دارند.” “من فکر می کنم این از نظر ایمنی و سلامتی واقعاً خوب است که باعث می شود بازیکنان را در موقعیت هایی قرار ندهیم که آنها خیلی طولانی در آنجا هستند یا در موقعیت هایی که عادت به بازی ندارند.”

رئیس اتحادیه تونی کلارک گفت که متعهد به تغییر در سال 2021 خیلی زود است. قرارداد کار این ورزش تا سال 2021 ادامه دارد و توافق اتحادیه برای تغییر ساختار 2021 لازم است.

کلارک در نامه ای به AP نوشت: “ما در این فصل تعدادی از تغییرات یک ساله را در شرایط منحصر به فرد انجام دادیم.” “ما در حال جمع آوری بازخورد از بازیکنان هستیم و آن را در زمان مناسب به لیگ خواهیم آورد. بدیهی است که با گفتگوها ، محافظت از سلامتی و ایمنی در میان چندین ملاحظه مهم باقی خواهد ماند.”

مانفرد نگران این موضوع است که آیا هواداران اجازه حضور در بازی های فصل آینده را دارند؟

وی گفت: “ما می فهمیم كه اتفاقات طرفداران چه اتفاقی برای ویروس می افتد و تصمیماتی كه مقامات بهداشت عمومی از نظر اجتماعات گسترده می گیرند.” “این از نظر اقتصادی بازی برای ما مسئله بزرگی است. ضررهایی که من قبلاً به آنها اشاره کردم اساساً هنگام شروع فصل سنگین بودند زیرا می دانستیم که حدود 40 درصد درآمد ما مربوط به دروازه است و می دانستیم قرار نبود آن را داشته باشیم. “

وی افزود: “باشگاه ها در سطح محلی واقعاً كار خوبی انجام داده اند و ما تلاش كردیم كه به صورت متمركز كار خوبی انجام دهیم.” “نقدینگی برای تأمین ما از طریق سال 2020 کافی است. من فکر می کنم اگر سال آینده با فعالیت محدودی روبرو شویم و نوع ضررهایی را که امسال متحمل شده ایم ، دوباره مشکل ساز شود.”

تصمیم در حداقل 3 خمیر ، DH در NL

مانفرد از قانونی که وی را مجبور می کرد پارچ ها را مجبور کند حداقل با سه ضربه روبرو شوند یا نیمه کاره را تمام کنند خوشحال بود.

وی گفت: “هیچ اتفاقی درباره آنچه امسال رخ داده است تغییر کرده است ، نه تنها در ذهن من ، بلکه هر کسی که در ذهن بازی باشد در مورد آن ، و من فکر می کنم که اینجا برای ماندن است.”

وی با استناد به نیاز به چانه زنی در مورد این موضوع با اتحادیه بازیکنان ، نمی گوید که آیا طرفدار ادامه گسترش هیتر تعیین شده به لیگ ملی است. گسترش فهرست های فعال از 26 به 28 بازیکن مخصوص توقف تمرین بهار در ماه مارس و از سرگیری در تابستان بود.

مانفرد همچنین درمورد میانگین زمان یک بازی 9 وقته نتیجه نگرفت که این رقم از 3:05:35 سال گذشته به 3 ساعت و 7 دقیقه و 46 ثانیه رکورد زد. علت این امر احتمالاً افزایش یافته در لیست های بزرگ و افزایش تغییرات زمین بود.

وی همچنین فکر کرد که دشوار است که تحلیل کنید که آیا افت در لیگ قهرمانان بزرگ به طور متوسط ​​به .245 ، کمترین میزان آن از سال 1968 ، چرخه ای است یا ناهنجاری ،

وی گفت: “آنچه كه مردم از نظر آماری برای هر نوع معیار امسال به من می گویند این است كه 60 (بازی) فقط اندازه نمونه مناسبی نیست و شما واقعاً نباید خیلی روی آن سنگینی كنید.”

برای پایان دادن به سری جهانی تا ماه اکتبر بسیار مهم است

مدیریت و اتحادیه به طور علنی از طریق بهار مبارزه کردند ، بازیکنان خواستار پرداخت مبلغی ناخوشایند برای فصل کوتاه شده بودند که در ماه مارس به عنوان بخشی از معامله ای که شامل پیش پرداخت حقوق بود ، توافق شده بود. آنها جرات کردند مانفرد به طور یکجانبه برنامه فصل منظم را صادر کند ، کاری که انجام داد ، سپس چانه زد و به توافق رسید در مورد پلی آف گسترش یافته و حباب برای سه دور آخر فصل بعد.

مانفرد گفت: “ما بسیاری از کارهای مهم امسال را با اتحادیه انجام دادیم.” “ما اوایل مشکلات داشتیم ، تونی نه تنها در کمک به تقویت پروتکل ها ، بلکه در تشویق بازیکنان به پایبندی به پروتکل ها فعال بود. و مذاکره درباره حباب کار آسانی نبود. این شامل تغییرات بیشتر برای بازیکنان ، دررفتگی بازیکنان بود “

در حالی که 45 بازی در فصل منظم به دلایل مربوط به COVID-19 به تعویق افتاد ، اما بسیاری از آنها شامل میامی مارلینز و سنت لوئیز کاردینالز بود ، اما فقط دو بازی جبران نشد. تیم ها درخواست اتحادیه را برای پخش یک فصل منظم طولانی تر که عمیق تر به پاییز می رود ، رد کردند.

“ما نمی خواستیم فصل را تا 27 اکتبر تمدید کنیم. فقط در مورد آن فکر کنید ، آن را از چند منظر بیان کنید ، اگر هنوز در فصل عادی بازی می کردیم ، فقط 15 بازی در روز در شهرهای مختلف ، با توجه به ویروس مناسب اکنون ، این یک وضعیت واقعا بسیار دشوار خواهد بود ، و سپس هنوز مجبور به عبور از مرحله پلی آف در ماه نوامبر هستیم. با توجه به گفته های همه در مورد ویروس ، روندهایی که مشاهده می کنیم ، بسیار مهم است که به آن در 27 اکتبر پایبند باشیم “

وی همچنین گفت که عدم وجود دو سر در برنامه اصلی کلیدی است.