کلاغ ها پس از آزمایش مثبت WR Dez Bryant را در گرم کردن ، از کنار کابوی ها فرار می کنند

پس از 15 روز اخراج از کار ، لامار جکسون حمله ای بی امان را انجام داد که بالتیمور ریونز امیدوار است اولین گام بزرگ در مرحله پلی آف باشد.

جکسون 94 یارد و یک زمین مسابقه دوید و کلاغ ها از شیوع COVID-19 بازگشتند تا 294 یارد را جمع کنند که سه شنبه شب در یک مسیر 34-17 از کابوی های دالاس عجله داشتند.

برای اولین بار از 22 نوامبر پس از آزمایش مثبت برای ویروس بالقوه کشنده بازی کرد ، جکسون 13 بار حمل کرد و دو امتیاز به بیرون انداخت. او یکی از 23 کلاغ بود که وقت خود را در لیست ذخیره / COVID-19 گذراند در حالی که چهار سویه مختلف ویروس سازمان را فرا گرفت.

جكسون گفت: “من هنوز هم واقعاً نمی توانم مزه و بو بدهم ، اما خوب هستم.” “احساس خوبی دارم که با بچه هایم برگشتم. مثل اینکه دو هفته بود که آنها را نمی دیدم.”

گرچه Ravens هنوز در لیست COVID-19 هنوز دوازده بازیکن دارد ، اما تیم برای اولین بار بعد از هفته ها احساس کامل کرد.

پاتریک کوئین ، خط اصلی تازه کار گفت: “مثل این است که وقتی شما به تعطیلات خانوادگی می روید و یکی از اعضای خانواده شما بیمار می شود و نمی توانید آنها را بیاورید.” “شما در زباله دانی ها هستید.”

این بازی سه شنبه شب انجام شد زیرا بازی قبلی بالتیمور – چهارشنبه هفته گذشته مقابل پیتسبورگ – سه بار عقب رانده شد در حالی که کلاغ ها 10 روز متوالی حداقل یک تست بازیکن مثبت داشتند.

مطالب جذاب پیشنهادی
اریکا ویبه ، قهرمان کشتی المپیک ، از مارس قرار است برای اولین بار در این رقابت ها شرکت کند

گاس ادواردز فقط با هفت بار حمل و نقل و جادوگر JK Dobbins – که همچنین وقت خود را در لیست COVID-19 از دست داد – برای 101 یارد دوید و 71 یارد را با عجله و یک TD برای کمک به بالتیمور (7-5) به شکستن یک بازی سه گانه و زنده ماندن اضافه کرد. در تلاش خود برای رسیدن به فصل بعد برای سومین سال متوالی است.

مربی جان هارباگ گفت: “این یک برد است که ما واقعاً واقعاً باید می گرفتیم. این یک برد ضروری بود.” “بازی در حال اجرا عالی بود. این کلید حمله بود.”

دالاس با بدترین دفاع عجیب لیگ وارد میدان شد و این نشان داد. ریونز به طور متوسط ​​7.9 یارد در هر بار حمل بود و علی رغم عبور تنها 107 یارد از جکسون ، بر آنها غلبه داشت.

مایک مک کارتی ، مربی دالاس گفت: “من فکر می کنم امروز به وضوح یک چالش متفاوت از آنچه ما دیده ایم بود.” “این یک حمله منحصر به فرد است. یک خط حمله بسیار فیزیکی و پویایی از ترکیب مدافعان در حال اجرا و لامار.”

گیرنده بالتیمور ، دز برایانت ، درست است ، در هنگام گرم شدن بازی قبل از بازی Ravens-Cowboys در روز سه شنبه ، با جاستین مارچ بازیکن خط دالاس دست می دهد. بعداً برایانت به دلیل آزمایش مثبت ویروس کرونا خراشیده شد. (نیک واس / آسوشیتدپرس)

کابوی های رده آخر (3-9) شش بازی از هفت باختند. اندی دالتون برای 285 یارد و دو تاچ داون 31 به 48 رسید و Ezekiel Elliott برای 77 یارد عجله کرد.

مک کارتی گفت: “من فکر می کردم اندی بازی را خیلی خوب مدیریت کرد.” “ما باید مشت های بزرگتری را به آنجا پرتاب کنیم و باید با لمس کردن روی تخته قرار بگیریم و این کار را انجام ندادیم.”

گرگ زورلین سه تلاش در زمین را از دست داد و دالاس پس از برتری زودهنگام 10-7 20 امتیاز مستقیم کسب کرد.

در این بازی قرار بود گیرنده Ravens ، دز برایانت به مصاف تیم سابق خود برود ، اما برایانت در هنگام گرم کردن از آنجا خارج شد و با آنچه بالتیمور “بیماری” نامید خراشیده شد.

برایانت در توییتر خود نوشت که تست COVID-19 مثبت است و بعداً پست کرد: “بله ، من می خواهم جلوتر بروم و آنرا برای بقیه فصل ترک می کنم … من نمی توانم با این مسئله کنار بیایم.”

او متعاقباً یک سری توییت ارسال کرد ، از جمله ، “بله من برمی گردم … من باهوش هستم”.

برایانت از سال 17 تا 2010 با کابوی ها 73 امتیاز دریافت کرد. او در اکتبر به امضای ریونز رسید و اولین اقدام خود را طی دو سال دید و در سه بازی چهار پاس گرفت.

در اولین سریال خود پس از هفته ناخواسته تعطیلاتش ، جکسون پاسی را پرتاب کرد که از نوک شنیده شد و رهگیری شد. این منجر به گلزنی در دالاس شد ، اما جکسون در یک بازی چهارم و 2 با 37 قدم مسابقه پاسخ داد.

تونی پولارد پس از آن 66 متری شروع به کار کرد تا پاس دشتون به مایکل گالوپ را به طول 13 حیاط تنظیم کند. این آخرین باری است که دالاس رهبری می کند.

با رهگیری کوئین پاس 38 متری از جکسون به مایلز بویکین برای برتری 14-10 راه اندازی شد.

دومین پاس TD جکسون در این بازی که در کوارتر سوم با 20 یارد فاصله به مارکیز براون رسید ، نتیجه را 24-10 کرد.

اگر جکسون پس از از دست دادن یک بازی زنگ زده یا کهنه بود ، تشخیص عملکرد او دشوار بود.

هاربو گفت: “یك چیزی كه در مورد لامار می دانید: شما هر آنچه را بدست آورده اید بدست خواهید آورد.” “این تمام خواسته های شماست.”