کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته

کلمه پیش ساخته نامی است که برای تمام سازه هایی که از پیش ساخته شده اند استفاده می شود. کانکس هایی نیز که از قبل طراحی شده و ساخته شده اند را پیش ساخته می نامند .عموما این کانکس ها دارای اندازه و ابعاد یکسان و استاندارد می باشند . پس  در واقع یک کانکس استاندارد می باشد ومی توانید سریع تحویل بگیرید. از کانکس های پیش ساخته استفاده کنید چون مهمترین ویژگی که  این کانکس ها که دارند این است که سرعت بالا در ساخت و مونتاژ می باشد. در ساخت این کانکس ها از ورق های گالوانیزه یک یا چند لایه استفاده می شود که در بین این لایه ها از عایق های حرارتی و صوتی استفاده می شود. با استفاده از این کانکس ها در کمترین زمان میتوان صاحب سرپناهی امن و مطمئن شد.

کانکس پیش ساخته همانطور که از اسمش پیداست از قبل و بدون سفارش مشتری آماده میشود وشرکت های تولید کننده تولید و عرضه ی آن اقدام می کنند.

انواع کانکس پیش ساخته

انواع کانکس پیش ساخته

کانکس های پیش ساخته در انواع مختلفی ساخته می شوند و می توان گفت که تمام سازه هایی که با عنوان کانکس مورد استفاده قرار می گیرند در نوع پیش ساخته نیز می باشند که برخی را معرفی می کنیم و شامل موارد زیر می باشد:

·         کانکس مسکونی

 این کانکس با همه ی تجهیزاتی که برای زندگی در یک واحد خانه نیاز داردرا درون خود قرار داده است و میتوان برای مدت های طولانی در آن زندگی کرد.اگر در منطقه ی مورد نظر نمی توان عملیات ساختمان سازی انجام داد یا از لحاظ قیمت پرهزینه می باشد، خرید این نوع از کانکس گزینه ی مناسبی است.

·         کانکس فروشگاهی

 این نوع کانکس معمولا دارای قفسه است و برای قرار دادن و چیدن کالاها مورد استفاده است.

اندازه ی این کانکس کوچک می باشد و برای مکان هایی کاربرد دارد مثل: فست فودی ،دکه روزنامه فروشی، ، باجه بلیط فروشی و… نیز دارد.

·         کانکس پیش ساخته ویلایی

یکی از پر طرفدار ترین نوع سازه ها ، سازه پیش ساخته ویلایی است. این سازه ها همان خانه های قابل حمل هستند. قیمت این نوع سازه ها با توجه به ابعاد آن ها متفاوت است.این سازه ها در برابر زلزله مقاوم هستند. به دلیل استفاده از ضد زنگ اسکلت این سازه از زنگ زدگی و فرسودگی محافظت می شود. باتوجه به این موضوع از این نوع کانکس می توان در مناطق شرجی و مرطوب نیز به راحتی استفاده کرد.

·         کانکس ساده کارگاهی

پرکاربرد ترین نوع سازه های پیش ساخته است. از این سازه در کارگاه های عمرانی و ساختمانی استفاده می شود. کاربری آن ها اسکانز موقت کارگران یک پروژه است.

از این کانکس در پروژه های عمرانی برای اسکان مدیران  پروژه ها و تکنسین ها  ارتش و سپاه نیروی انتظامی  امداد جاده ای  جنگلبانی و دیگر عوامل اجرایی در محل اجرای پروژه ها استفاده میکنند.بخاطر همین هم باید کانکس تجهیز کارگاهی شراط مناسبی را برای این افراد فراهم سازد.

 ·         کانکس پیش ساخته اداری

کانکس اداری سازه پیش ساخته ای است که برای دفتر و یا اتاق های مهندسین و مدیران پروژه ها مورد استفاده قرار میگیرد.کانکس دفتری یا همان اداری انواع مختلفی دارد که به چند نوع کانکس اداری سالنی کانکس اداری دو اتاقه سه اتاقه و همینطور چند اتاقه وجود دارد .

·         کانکس پیش ساخته فروشگاهی

این سازه های پیش ساخته هم مانند سازه های دیگر در کار خانه جات ها و مراکز تولید کانکس به صورت اماده  وجود دارند.این کانکس ها همان دکه های روزنامه فروشی و فست فود وکافی شاپ و…  هستند. کانکس های پیش ساخته فروشگاهی برای این ساخته شده اند. که خدمات گوناگونی را به شهروندان عرضه کنند.

ابعاد کانکس پیش ساخته

ابعاد کانکس پیش ساخته متفاوت است. اندازه این کانکس ها به توجه به نوع کاربری هر کدام توسط مهندس تخمین زده می شود. مثلا  اگر کانکسی کاربری فروشگاهی و کارگاهی داشت در ابعاد کوچک ساخته می شود. به علاوه هر کدام ویژگی متنوعی دارند.

 

مطالب جذاب پیشنهادی
ضد کف یا آنتی فوم چیست ؟

مزایای خرید کانکس پیش ساخته

مزایای خرید کانکس پیش ساخته

استفاده از کانکس دارای مزیت های مختلفی است. مقاومت آن ها در برابر زلزله ، قابلیت جا به جایی ،صرفه جویی در هزینه و زمان نمونه هایی از مزیت های این سازه ها است.

اما استفاده کردن از کانکس های پیش ساخته مهم ترین مزیتی که دارند صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد. به راحتی می توانید سازه مورد نظر خود را سفارش دهید و به محل مورد نظر منتقل کنید.

 conexe.ir