کاردینالز “وین رایت” جایزه روبرتو کلمنته را “بزرگترین افتخار حرفه من” می نامد

پارچ طولانی مدت سنت لوئیس کاردینالز آدام واین رایت برنده جایزه Roberto Clemente است که هر ساله توسط Major League Baseball به دلیل درگیری جامعه و خیرخواهی اهدا می شود.

بنیاد Big Winewright’s Big Impact و ضبط هنرمند گارت بروکس برای بنیاد کودکان و نوجوانان برای یک پروژه Home Plate با کایل گیبسون پارچ تگزاس همکاری کردند و از بیش از 150 نفر از بزرگان لیگ جمع آوری پول کردند که منجر به کمک مالی حدود 5.8 میلیون دلار به 94 خیریه اهدا شد . تلاش بیش از 4 میلیون وعده غذایی برای جلوگیری از گرسنگی کودکان در طی بیماری همه گیر ویروس کرونا و در کل تقریباً هشت میلیون وعده غذایی بود.

وین رایت همچنین:

  • مدرسه راهنمایی دهکده Ferrier Village ساخته شده ، که برای سال تحصیلی 2019-2020 افتتاح شد در حالی که با Water Mission همکاری می کرد تا یک سیستم آب پاک برای جامعه ایجاد کند.
  • بودجه ساخت یک سیستم آب پاک برای بیش از 15000 نفر در هندوراس تأمین اعتبار شد.
  • خرید 11 هکتار در اتیوپی برای محل یک کلینیک و یک گاوداری و گاوداری.
  • با همکاری Crisis Aid International برای تغذیه کودکان در آفریقا و کمک به قربانیان قاچاق رابطه جنسی.
  • با همکاری Crisis Aid برای تأمین وعده های غذایی هفتگی برای 3000 خانواده از جمله 200 خانواده سالانه در South St. Louis کار می کند.

واینرایت در طی یک کنفرانس گفت: “این بزرگترین افتخار در تمام حرفه من است و احتمالاً زمانی خواهد بود که سرم را برای آخرین بار استراحت بگذارم.” “این باعث نمی شود که من اکنون چیزی را متوقف کنم. این بازیکنان بیشتر از من می شنوند. من در گوش آنها خواهم ماند:” هی ، بیایید این کار را انجام دهیم. بیایید این کار را انجام دهیم. بیشتر در حال حاضر. “”

مطالب جذاب پیشنهادی
اورلاندو سیتی از ضربات وحشی ، 2 قرمز مقابل NYCFC جان سالم به در برد تا به نیمه نهایی کنفرانس شرقی برسد

ششمین بازیکن کاردینالز برای برنده شدن

واین رایت 39 ساله و راست دست ، پس از گذراندن تمام 15 فصل لیگ بزرگ خود در کاردینال ها بازیکن آزاد است. او ستاره ای سه بار با سابقه 167-98 و میانگین درآمد 38/3 است.

وین رایت گفت: “بعضی اوقات باید کارهایی را که انجام می دهید به مردم بگویید تا بتوانید دیگران را به انجام کارهای دیگر نیز ترغیب کنید.” “بنابراین این دلیل نیست که ما این کار را انجام می دهیم ، تا به هر نوع جایزه یا جایزه ای دست پیدا کنیم ، اما قطعاً شناخته شدن برای آن بسیار زیبا است.”

برندگان قبلی کاردینال ها شامل لو بروک (1975) هستند. Ozzie Smith (1995) ، Albert Pujols (2008) ، Carlos Beltran (2013) و Yadier Molina (2018).

این جایزه معمولاً در طول سری جهانی اعلام می شود اما به دلیل همه گیری امسال تا دوشنبه به تعویق افتاد.

وین رایت دوباره فکر کرد که در سال 2013 زمانی که بنیاد تازه تأسیس شده بود ، اهداکنندگان را در این پارک جمع کند.

وی گفت: “ما دیدیم که چه کسی روی آنها تأثیر می گذارد ، دیدیم که وعده های غذایی چگونه به مردم کمک کرده است. ما دیدیم که چگونه آب زندگی مردم را تغییر داده و مرکز پزشکی چگونه زندگی مردم را تغییر داده است.” “و بنابراین ، دیدن اینکه شخصاً واقعاً قدرتمند است.”