چگونه بلو جی ها یک فصل همه گیر MLB را به مرحله پلی آف برسانند

با تشکر از 5-2 بازی برای خاتمه فصل ، تورنتو بلو جیز 2020 از بین بدترین تیم هایی نیست که در پلی آف MLB حضور داشته است.

لیگ برتر بیس بال برای هر دوره لیگ 60 تیمی ، در هر لیگ هشت تیم را به مرحله پلی آف راه می داد که با عبور از بالاترین رقم قبلی در هر لیگ ، پنج تیم را تجربه کرد. آبی جی ها از این تغییر قالب استفاده کردند و با رکورد 32-28 به عنوان هشتمین و آخرین بازیکن لیگ آمریکا راه یافتند.

در لیگ ملی ، تیم های تولید کننده میلواکی در 29-31 وارد رقص شدند. جی ها حتی بدترین تیم امسال برای حضور در پلی آف نیستند.

با این حال ، به راحتی می توان گفت که اینها Blue Jays شما در سری جهانی 1992-1993 یا حتی Blue Jays در حال چرخاندن خفاش 2016-2015 نیستند.

جی های 2020 خوش شانس هستند که در پلی آف اینجا هستند. اما اکنون با یک سری کارت بازی وحشی سه بازیه در برابر شماره 1 Tampa Bay Rays که از روز سه شنبه در ساعت 5 بعدازظهر آغاز می شود ، همه چیز ممکن است.

در اوایل ماه مارس ، تورنتو به لیست جوان خود می بالید که انتظار می رود قله ها و دره هایی را تجربه کند و برای رسیدن به یک رکورد .500 بجنگد – این پیشرفت نسبت به 67 برد سال گذشته است اما هنوز شایسته پلی آف نیست.

سپس ، همه گیری منجر به از دست دادن 102 بازی در فصل منظم ، از دست دادن بازی های خانگی Blue Jays در تورنتو و اضافه شدن شش تیم پلی آف شد. ناگهان ممکن است یک رکورد .500 کافی باشد تا Blue Jays با نام تجاری “Buffalo” به یواشکی وارد فصل بعد شود.

آنها در چهار بازی بیش از 500 و با فضای اضافی وارد پلی آف شدند.

چارلی مونتویو مدیر پنجشنبه گذشته بعد از کلینیک گفت: “من فقط به باشگاه خودم و همه چیزهایی که در طول سال تجربه کرده ایم افتخار می کنم.” “این بچه ها ، فراز و نشیب ها ، بازی های سخت و بازگشت و پیروزی در بازی ها پس از باخت های سخت. ما مدام به خودمان ایمان می آوردیم. من به این گروه بسیار افتخار می کنم. من خوشبخت ترین پسر الان هستم.”

در پایان ، بلو جی های جوان به نوعی در هاکی خردسال سرگرم کننده بودند: استعداد آشکار بود و اشتباهات سر خاراندن ، گاهی بیشتر.

برای آنها کافی بود تا پتانسیل بسیاری را که به عنوان یک تیم دزدکی با چند ضربه جوان هیجان انگیز و یک آس در هیون-جین ریو پیش بینی کرده بودند ، بازی کنند.

تماشا کنید | مایک ویلنر تحلیلگر Blue Jays-Rays را خراب می کند:

مایک ویلنر تحلیلگر Blue Jays به شبکه CBC News می پیوندد و در مورد اولین حضور در مرحله پلی آف Blue Jays از سال 2016 بحث می کند. 6:22

صداگذاری متناقض

ریو ، 33 ساله ، یک شروع کننده عالی و عالی برای جی ها بود. داگ دیرینه لس آنجلس دقیقاً همان کاری را انجام داد که تورنتو امیدوار بود با شروع یک قرارداد 4 ساله 80 میلیون دلاری در خارج از فصل با امضای قرارداد. ریو 2.69 میانگین درآمد کسب کرده و 5-2 رکورد بیش از 12 شروع داشت. بهترین شروع او در فصل عادی نیز آخرین بازی او بود ، یک جواهر هفت پرتاب در برابر پر پرواز نیویورک یانکی برای کمک به جیز در مرحله پلی آف.

ریو پس از آن بازی از طریق مترجم برایان لی گفت: “این همان چیزی است که من انتظار داشتم وقتی با Blue Jays امضا کردم.” “حتی سال گذشته ، می دیدید که این گروه از جوانان استعداد است. من می دانستم که پس از فصل یک احتمال است. من پیروزی را دوست دارم ، و برای پیروزی به اینجا آمدم.”

پشت سر ریو ، چرخش جیز بیشتر با مشکل روبرو شد. انتظار نیت پیرسون ، 24 ساله ، قرار بود به عنوان شماره 2 ثابت ظاهر شود اما قبل از قرار گرفتن در لیست مصدومین ناهموار بود و در مرحله پلی آف از گاو صندوق خارج می شود. تانر روارک ، یکی دیگر از خریدهای خارج از فصل ، با یک بازی وحشتناک 6.86 ERA بیش از 11 بازی آغاز کرد.

هیون جین ریو به عنوان آس آبی بلو جیز او را برای حضور در این فصل بازی کرد. (میچل لایتون / گتی ایماژ)

علاوه بر ضرب الاجل تجاری ، Taijuan Walker از سیاتل اضافه شد و چرخش را محکم کرد ، زیرا جیز از شش شروع 28 ساله 28 پیروز شد.

در گاو نر ، جیز نزدیک تر کن گیلز را به جراحی آرنج از دست داد و سپس جردن رومانو را از دست داد – یک بازیکن پرتاب کننده سخت از مارکام ، اونت. – به آسیب دیدگی بازو.

هنوز تیم به لطف رافائل دولیس ، که قبلاً از سال 2013 در رشته های اصلی حضور پیدا نکرده بود ، اما در یک درخشش 1.50 ERA پنج بار موفق به کسب موفق شد و آنتونی باس ، یک مأمور رهایی از سفر که جمع آوری کرد ، موفق به ثبت رکورد 13-10 در بازی های یک نفره شد. شش سیو خودش.

تام هنکه و Duane Ward وجود ندارد ، اما نمی توان گفت گاو صندوق 2020 Jays کار خود را انجام نداده است.

فریبنده خفاش ها

به طرز توهین آمیزی ، نگاه غلت بزنید و می توانید سایه های خوزه باوتیستا را در Teoscar Hernández ببینید. بازیکن راست در گذشته از کششهای خوبی برخوردار بود و شاید تعجب آور باشد ، به دلیل افزایش نظم و انضباط در صفحه ، در این فصل شکست خورد.

یک آسیب دیدگی عضلانی اریب ، بازیکن 27 ساله را از ناحیه کشش محدود کرد ، اما او پس از اتمام فصل خود در 16 بازی خانگی در 50 بازی ، اصلی ترین بازیکن در ترکیب پلی آف خواهد بود.

همچنین سه پسر بیس بال در ولادیمیر گوئررو جونیور ، بو بیچت و کاوان بیگیو حضور دارند. infielders همه دندانهای اصلی در سه بازی برتر تورنتو در لیگ آمریكا بودند. با توجه به وضعیت چشم انداز خود ، Guerrero ، 21 ساله ، احتمالاً ناامید کننده ای جزئی بود ، اما او در شش بازی از هفت بازی آخر خود ، از جمله دو مسابقه خانگی ، فصل خود را با قدرت به پایان رساند.

مونتویو پس از فینال فصل منظم گفت: “او در حال حاضر قفل شده است.” “این فصل او را کمی بیشتر طول کشید ، اما او اکنون آنجاست ، و بسیار عالی است. رفتن به پلی آف ، دیدن او که خفاش را به همان شکلی که هست نوسان می دهد ، برای ما عالی است. همه ما می دانیم این چیزی است که او می تواند انجام دهد. او در حال حاضر در بشقاب احساس خوبی دارد. “

قبل از اینکه مصدومیت تقریباً نیمی از فصلش را تحمل کند ، بیچت 22 ساله شروع به جنجال MVP کرد. شورت کوتاه جوان از همان زمان کاملاً مشابه نبوده است. در همین حال ، بیگیو 59 بازی انجام داد و جیز را در دو ضرب هدایت کرد ، همه در حالی که به لطف درصد پایه 375/0 ، امتیاز اصلی را حفظ کرد.

به عنوان یک تیم ، تورنتو در هومر و دوضرب در بیس بال 10 نفر برتر و در پیاده روی وسط بسته بود. این یک حمله متعادل بود ، بر خلاف تیم boom-or-bust 2015 که به شدت به توپ بلند اعتماد می کرد.

بزرگترین نقص تهاجمی جیز به سادگی ناسازگاری بود: در برخی نقاط کششی وجود داشت که به نظر می رسد هیچ کس نمی تواند آنها را بزند. آنها همچنین در یک مرحله 10 اجرا کردند.

مسائل دفاعی در تمام طول فصل به درازا کشید و اشتباهات اصلی در ابتدای مسابقه آبی جی را آزار داد. اینها مواردی هستند که تیم های پلی آف به شما اجازه نمی دهند از آنها دور شوید. به یاد داشته باشید: تلنگر خفاش باوتیستا بدون سه خطای Texas Rangers در آن هفتمین اتفاق عجیب اتفاق نمی افتد.

Blue Jays 2020 هم سرگرم کننده است و هم دارای نقص. قرار نبود آنها در پلی آف حضور داشته باشند ، اما باز هم قرار نبود بازی های خانگی خود را در بوفالو ، نیویورک انجام دهند.

از مرکز راجرز اخراج شد ، تورنتو شایسته اعتبار برای حل و فصل آن است. در یک مقطع 28 بازی طول کشید و طی 27 روز برگزار شد و جی ها 18 بر 10 پیش رفتند. این تیم قبل از استقرار در سالن فیلد بوفالو ، سه هفته اول فصل را به عنوان عشایر سپری کرد.

این یک فصل عجیب و غریب از MLB بوده است و با این وجود Blue Jays هنوز در اینجا حضور دارند.