چرچیل داونز در بحبوحه تحقیقات در مورد مرگ 12 اسب در لوئیزویل، کیو، مسابقه را به حالت تعلیق درآورد.

چرچیل داونز تمامی مسابقات را به حالت تعلیق در می آورد در حالی که شرکت مادر پیست به بررسی اقدامات ایمنی و پروتکل های پس از مرگ 12 اسب در اوایل سال جاری ادامه می دهد.

دیدار اصیل فعلی تا یکشنبه ادامه خواهد داشت و در 10 ژوئن به پارک الیس در هندرسون، کی، دو ساعت دورتر از خانه کنتاکی دربی در لوئیزویل منتقل می شود.

شرکت چرچیل داونز در بیانیه ای اعلام کرد که وجه مشترکی در میان تلفاتی که از 27 آوریل تا 27 می رخ داده است، پیدا نکرده است.

بیل کارستانجن، مدیر عامل شرکت چرچیل داونز در بیانیه‌ای خبری گفت: «تیم چرچیل داونز به تعهد ما به ایمنی بسیار افتخار می‌کند و تلاش می‌کند تا بالاترین استانداردها را در مسابقات ایجاد کند، و به طور مداوم فراتر از قوانین و سیاست‌های مورد نیاز است.» . “آنچه در پیست ما اتفاق افتاده است عمیقا ناراحت کننده و کاملا غیرقابل قبول است.

علیرغم تلاش‌های ما برای شناسایی علت آسیب‌های اخیر اسب، و با وجود اینکه هیچ مشکلی به سطوح مسابقه یا محیط ما در چرچیل داونز مرتبط نبوده است، باید زمان بیشتری را برای بررسی از بالا به پایین تمام موارد اختصاص دهیم. جزئیات و شرایط به گونه ای که بتوانیم پروتکل های سطح، ایمنی و یکپارچگی خود را بیشتر تقویت کنیم.

این خبر یک روز پس از آن منتشر شد که چرچیل داونز یک جلسه ویژه با مقامات پیست و سوارکاران برگزار کرد که مجموعه ای از ابتکارات ایمنی جدید طراحی شده برای جلوگیری از صدمات اسب را ارائه کرد.

این اقدامات شامل توقف «مشوق‌های مبتنی بر مسیر» بود که به مربیان پاداش برای شروع اسب‌ها می‌دهد، و همچنین محدود کردن پرداخت‌ها به پنج بازیکن برتر به‌جای هر مسابقه‌ای که تا آخرین رتبه به پایان می‌رسد.

اسب‌ها همچنین در طول یک دوره هشت هفته‌ای چرخشی به چهار شروع محدود می‌شوند تا از کار بیش از حد جلوگیری شود. پیست مسابقه همچنین “استانداردهای عدم صلاحیت” را اعلام کرد. اسبی که با بیش از 12 طول در پنج استارت متوالی ضرب و شتم شود، تا زمانی که مدیر پزشکی اسب پیست، اسب را برای بازگشت تأیید نکند، واجد شرایط نخواهد بود.

دو مورد از 12 تلفات اسب در چرچیل داونز در آندرکارت دربی کنتاکی در 6 می رخ داد.