پیکت کانادایی در اولین بازی با جسارت گل می زند و منجر به تساوی در برابر تورنز شد

ویکتوریا پیکت، هافبک تازه به دست آمده، در دقیقه 70 برای تیم کارولینای شمالی در تساوی 3-3 مقابل پورتلند تورنز در روز شنبه در کری، NC گلزنی کرد.

The Courage (2-3-1) نیومارکت، اونت، بومی NJ/NY Gotham FC را در 27 آوریل در ازای 200,000 دلار آمریکا به عنوان پول تخصیصی به دست آورد، با Pickett برای اولین بار شنبه شب برای تیم.

این بازیکن 26 ساله برای 4 گل اول بازی روی نیمکت بود، دو گل جسارت (یک گل به خودی به امیلی منگز در دقیقه اول و یک نشانگر دقیقه 26 توسط کرولین) و دو گل توسط کرولین. تورنز – هر دو توسط کریستال دان در دقیقه 22 و 52 به ثمر رسید.

پیکت با تعویض در دقیقه 59 وارد بازی شد و تنها 11 دقیقه بعد به سرعت تاثیرگذار بود.

اولیویا وینگیت توپ را از پاهای منگس، مدافع تورنز عبور داد، درست زمانی که پیکت فضایی در مقابل دروازه پیدا کرد تا یک پاس از هم تیمی خود بگیرد و توپ را از مقابل دروازه بان بلا بیکسبی شلیک کند.

تماشا | پیکت در اولین بازی با شجاعت گل می زند:

ویکتوریا پیکت از کانادا در اولین بازی با شجاعت گلزنی می کند

ویکتوریا پیکت، هافبک باری، اونت، در دقیقه 70 مقابل پورتلند تورنز اف سی برای بورایج کارولینای شمالی گلزنی کرد. Pickett در 27 آوریل از NJ/NY Gotham FC در ازای 200000 دلار آمریکا به عنوان پول تخصیص خریداری شد. جسارت و خارها در نهایت به تساوی 3-3 رضایت دادند.

این اولین گلی است که این بازیکن 26 ساله در NWSL از آوریل 2022 به ثمر رساند، زمانی که پیکت در پیروزی 2-1 کانزاس سیتی کرنت مقابل هیوستون داش در جام چالشی NWSL در سال 2022 گل پیروزی را به ثمر رساند.

برتری 13 دقیقه به طول انجامید تا اینکه اولیویا مولتری بازی را به تساوی 3 برای تورنز برساند (3-0-3) و روند شکست ناپذیری پورتلند را به شش بازی افزایش داد تا فصل را آغاز کند.

کریستین سینکلر کانادایی در 67 دقیقه بازی دو شوت برای تورنز داشت.

مطالب جذاب پیشنهادی
بونر 21 امتیاز کسب کرد، جونز دابل دابل ثبت کرد تا به سان کمک کند تا از Mystics عبور کند.

Thorns برای بازی در Dash جمعه آینده به هیوستون سفر می کند، در حالی که کارولینای شمالی قرار است یکشنبه آینده میزبان OL Reign باشد.

Huitema کانادا به رهبری OL Reign بر Dash کمک می کند

Jordyn Huitema کانادایی در پیروزی 2-0 OL Reign مقابل هیوستون داش در روز شنبه در سیاتل، واشنگتن، هدف بیمه را اضافه کرد.

بعد از اینکه ورونیکا لاتسکو در دقیقه 53 OL Reign را با یک امتیاز به ارمغان آورد، مهاجم Chilliwack، BC، بومی را با یک پاس عرضی که Huitema آن را با ضربه سر وارد دروازه کرد، به میدان آورد.

این بازیکن 21 ساله پس از گلزنی برای اولین بار در فصل در تساوی 2-2 مقابل راسینگ لوئیزویل اف سی شنبه گذشته، اکنون در بازی های متوالی گلزنی کرده است.

Huitema در شب دور دروازه بود و چهار شوت به نام OL Reign (4-1-1) به ثبت رساند و به 3-0-0 عالی در خانه در فصل بهبود یافت.

داش دومین بازی متوالی خود را از دست داد و به 1-2-3 در سال سقوط کرد.