پیپر ژیلز اسکیت باز از پاسخ مثبت به بهبود سرطان سپاسگزار است

هنگامی که پایپر ژیلز به طور علنی فاش کرد که از سرطان تخمدان بهبود یافته است، نگران بود که برخی از طرفداران با واکنش مخالف روبرو شوند.

از این گذشته، ژیل در اواسط فصل اسکیت بازی به دلیل آنچه در آن زمان آپاندکتومی بود، مرخصی پزشکی گرفته بود، اما در واقع این عمل، تخمدان چپ و آپاندیس او را برداشت.

او روز یکشنبه در ویدئویی در اینستاگرام گفت که او و تیمش تصمیم گرفته‌اند که تشخیص سرطان و درمان بعدی خود را تا پایان مسابقات جهانی اسکیت در ماه مارس خصوصی نگه دارند، زیرا نمی‌خواست این موضوع برای او یا شریک رقص روی یخ حواس‌پرتی ایجاد کند. پل پوآر. اما اکنون که بهبودی او در دسترس عموم است، واکنش مثبت بسیار زیاد بوده است.

ژیل روز چهارشنبه گفت: «من از همه افرادی که تماس گرفته اند بسیار متاثر هستم. “من داستان های غم انگیزی شنیده ام، افرادی داشته ام که از من برای صحبت در مورد آن تشکر کرده اند، داستان های خوبی شنیده ام که در آن ها به اندازه کافی زود تشخیص داده شده اند و تحت درمان قرار گرفته اند و درمان شده اند.

“من همه چیز را در این بین شنیده ام. هر چند همه مثبت هستند، نه منفی.”

نگرانی او در مورد اطلاعیه روز یکشنبه این بود که طرفداران او را به دلیل پنهان کردن داستان کامل ناصادق ببینند زیرا او به خود می‌بالد که زندگی خود را تا حد امکان واقعی زندگی کند.

ژیل، از وینیپگ، جایی که او با Stars on Ice اجرا می کند، گفت: “خدایا، خیلی دوست داشتنی بود و من فقط از مردمی که اینقدر باز هستند و از من حمایت می کنند که هنوز حقیقت را کامل نمی گویم قدردانی می کنم.” “این بزرگترین نگرانی من بود، اینکه مردم مانند “اوه، او به ما دروغ گفت” یا هر چیز دیگری باشند. اما همه آنها بسیار حمایت کرده اند.”

مطالب جذاب پیشنهادی
حمله رنجرز زنده می شود تا بازی 7 را در برابر شیاطین مجبور کند

ژیل و پوآیر فصل اسکیت نمایشی 2022-23 را قوی آغاز کردند و در اسکیت کانادا در اکتبر، جایزه بزرگ اسپو در نوامبر و فینال جایزه بزرگ در دسامبر کسب طلا کردند. آنها سپس مرخصی پزشکی گرفتند تا ژیل بتواند به سرطان خود رسیدگی کند و برای کسب مدال برنز در مسابقات قهرمانی جهان در سایتاما، ژاپن، در اواخر مارس بازگشتند.

تماشا | ژیل، پویریه برنز رقص یخ را در جهان کسب کردند:

پویر و ژیل کانادایی برنز رقص روی یخ را در مسابقات جهانی ژاپن کسب کردند

این زوج کانادایی پس از اجرای برنامه رقص آزاد، مقام سوم خود را ایستادند و به سکو رفتند.

ژیل 31 ساله گفت که منتظر بود تا تشخیص خود را فاش کند زیرا برای هضم عاطفی آن به زمان نیاز داشت، به خصوص که مادرش بر اثر سرطان درگذشت.

همانطور که مشخص شد، او توانست اعلامیه خود را یک روز قبل از روز جهانی سرطان تخمدان اعلام کند.

ژیل گفت: “این اتفاقاً همسو شد و زمان بندی عالی بود.” من نمی‌دانم جهان چگونه به این شکل کار می‌کرد، اما این کار را انجام داد و من بسیار خوشحالم که زمان انجام آن بود.

“من نمی خواستم داستان “بیچاره من” باشد، می خواستم نشاط آور باشد، من خوب هستم. خوشحالم.”

ژیل افزود که 75 درصد از مردم متوجه نمی شوند که سرطان تخمدان دارند تا زمانی که در مرحله 3 یا 4 باشد و بنابراین درمان آن بسیار دشوارتر است.

ژیل گفت: “من خوش شانس بودم که تشخیص زودهنگام داشتم.” “پس بیایید راهی برای صحبت بیشتر در مورد این موضوع و آگاهی بخشی پیدا کنیم و اکنون زمان مناسبی برای آن است.”

مطالب جذاب پیشنهادی
«یک روز شادی»: بریتنی گرینر اولین فصل را پس از زندانی شدن در روسیه انجام می دهد