پیترانجلو از شوالیه های طلایی 1 بازی را به دلیل ضربه زدن به درایسایتل اویلرز به حالت تعلیق درآورد.

الکس پیترانجلو، مدافع شوالیه‌های طلایی و دارنل نرس، مدافع اویلرز، روز پنج‌شنبه پس از پایان وحشیانه بازی 4 از سری پلی‌آف دو تیم، توسط NHL به مدت یک بازی محروم شدند.

ادمونتون در بازی چهارشنبه 4-1 پیروز شد. هم پرستار و هم پیترانجلو بازی 5 را در لاس وگاس از دست خواهند داد و بهترین سری از هفت بازی 2-2 مساوی شد.

پیترانجلو به دلیل ضربه زدن به مهاجم اویلرز، لئون درایسایتل در ساعت 18:29 وقت سوم مجازات شد.

پیترانجلو 33 ساله به دلیل ضربه زدن و بدرفتاری در بازی پنج دقیقه پنالتی اساسی دریافت کرد. درایسایتل برای چند ثانیه روی یخ بود اما به نظر نمی‌رسید آسیب جدی دیده باشد.

درایسایتل گفت: «این یک ضربه زدن واقعاً خطرناک بود. “من فکر می کنم اینها چیزهایی هستند که هیچ ربطی به هاکی یا بازی ندارند. شما می توانید با چنین ضربه ای به کسی آسیب جدی وارد کنید.”

تماشا | پیترانجلو، مدافع شوالیه های طلایی به دلیل اسلش محروم شد:

پیترانجلو از Golden Knights 1 بازی به دلیل اسلش در بازی 4 محروم می شود

الکس پیترانجلو روز پنجشنبه به دلیل ضربه زدن به لئون درایسایتل، ستاره اویلرز در بازی چهار، یک بازی محروم شد.

کانر مک دیوید، کاپیتان ادمونتون، افزود: “شما دوست دارید مطمئناً بررسی شود و من می خواهم تعلیق شود.” تا آنجایی که می‌توانید صدمه بزنید، هدفتان است.

“او از بالای سر خودش می آید و آن را درست زیر چانه لئون می گذارد. شما دوست دارید چنین چیزی را به حالت تعلیق ببینید، این یک بازی هاکی نیست، اما در پایان روز در دستان ما نیست.”

پیترانجلو ساعاتی پس از محرومیت پرستار به دلیل ایجاد درگیری در پنج دقیقه پایانی وقت قانونی، از بازی محروم شد.

پرستار یک جریمه جزئی برای تحریک، یک جریمه بزرگ برای درگیری و یک خطای 10 دقیقه برای تحریک پس از درگیری با مدافع شوالیه ها، نیکلاس هیگ در ساعت 19:10 دوره سوم ارزیابی شد.

مطالب جذاب پیشنهادی
استخدام - آگهی استخدام و فرصت شغلی

پرستار در مورد پنالتی ها گفت: من شگفت زده شدم. «شما تمام توالی وقایع را مرور می‌کنید، چندین بار از شما خواسته می‌شود که با او مبارزه کنید، حتی چندین بار قبل از اینکه جن در طول سکانس نمایشنامه پایین بیاید.

“این دعوای بین دو نفر است که فکر می‌کنم حاضر به دعوا بودند. من به هیچ وجه نرفتم و او را پرت کنم. اول دستکش‌هایش را درآورده بودند. فکر می‌کنم اولین مشت را پرتاب نکردم. او هشت مشت اول را زد.”

پرستار اضافه کرد که هیگ به دنبال دعوا بود.

پرستار گفت: “به مدت 40 دقیقه، او آنجا بود و سعی می کرد درگیری را تحریک کند.” برای من، شما 24 دقیقه در هر بازی بازی می کنید و نمی خواهید خودتان را در زمان نامناسب بیرون بیاورید.

“در فاصله 30 ثانیه مانده به یک بازی 4-1، این کار را به شیوه ای عادلانه انجام دهیم [a] مبارزه عادلانه ای که هر دو نفر می خواهند بجنگند و مایل به درگیر شدن هستند، فکر می کنم این همان چیزی است که دیشب اتفاق افتاد.”

جی وودکرافت سرمربی ادمونتون نیز 10000 دلار جریمه شد.