پشت صحنه معتبر Tiz The Law برای برنده شدن کلاسیک جام تولیدکنندگان

محبوب Tiz The Law معتبر برای برنده شدن در مسابقات کلاسیک جام تولیدکنندگان در شنبه در Keeneland در Lexington ، کنتاکی به مربی باب بافرت برای چهارمین پیروزی در ویترین 6 میلیون دلاری ایالات متحده ، دست یافت.

در یکی از عمیق ترین زمینه های این رویداد در سالهای گذشته ، جان ولازکز جوکی تالار مشاهیر در مسابقه ای که به دلیل COVID در مقابل یک جایگاه خالی برگزار شد ، Authentic را با اختلاف 2-1 / 2 طول پیروز شد – 19 همه گیری.

معتبر ، که برنده کنتاکی دربی شد و در Preakness Stakes به مقام نایب قهرمانی رسید ، در اولین پیچ 1-1 / 4 مایل در جلو بود و هرگز در حالی که در آخرین مسابقه دور شد ، از برتری خود فروگذار نکرد.

بافرت که در مسابقات سه گانه شرکت داشت ، گفت: “ما واقعاً پس از Preakness ناامید شدیم ، من به نوعی متعجب شدم ، شما می دانید.”

تماشا کنید | Authenit کلاس Breeders ‘Cup Classic را برگزار می کند:

معتبر ، سوار بر اسب جان ولازکز ، در مسابقات قهرمانی جام کلاسیک در مقام 1 قرار گرفت. 0:44

“اما او یک اسب دمدمی مزاج است. او باور نکردنی کار می کرد ، همه اینها بودند. من فکر می کنم جانی واقعاً او را خوب می شناسد و همین که آنها را در آن ریتم قرار داد ، او فقط بهتر و بهتر می شود.”

بعید است ، که توسط بافرت نیز آموزش دیده است ، دوم شد در حالی که Global Campaign در یک رشته سوم بود که همچنین شامل Tiz the Law و Maximum Security برنده سهام Belmont است که در دربی کنتاکی 2019 به مقام اول رسید اما رد صلاحیت شد.

در حالی که ولازکز سه پیروزی کنتاکی دربی را در میان پنج پیروزی خود در مسابقات سه گانه تاج به حساب می آورد ، این پیروزی اولین باری است که وی در مسابقات کلاسیک جام نژاد پیروز شد.

ولازکز گفت: “من مدتی است که این مسابقه را تعقیب می کنم.” “برای من ، این بسیار باورنکردنی بود. چه احساسی است. من نمی دانم چه بگویم.”

در مسابقه دوم روز ، کلت چهار ساله Absolutely Aiden پس از آسیب دیدگی در هنگام ریختن که منجر به پیاده شدن سه جوکی شد ، در پیست به اتانسیون رسید.