پترا ولهوا گیسین را دور زد تا دو برابر اسلالوم جام جهانی را در فنلاند به پایان برساند

پترا ولهوا با یک چالش از میشل گیسین یکشنبه روبرو شد تا دومین برد اسلالوم خود را در جام جهانی طی دو روز بدست آورد ، در حالی که میکائلا شیفرین در لوی فنلاند پنجم شد.

ولوها و گیسین پس از آغازین بازی اختلاف را به تساوی کشاندند ، اما قهرمان رشته جهانی جام جهانی از اسلواکی در بازی پایانی 0.31 ثانیه حریف سوئیسی خود را شکست داد.

کاتارینا لینسبرگر از اتریش در نیمه سوم با نیم ثانیه عقب بود.

در دومین مسابقه خود پس از 10 ماه وقفه و یک روز پس از نایب قهرمانی به Vhhhova ، Shiffrin برای اولین بار در حدود سه سال در مسابقه اسلالوم سکو را از دست داد.

تماشا کنید | در همین روزها پترا ولهوا قهرمان اسلالوم دوم جام جهانی شد:

پترا ولوهوا از اسلواکی در دومین مسابقه اسلالوم جام جهانی در آخر هفته در لوی فنلاند با عبور از خط با دو زمان 1: 49.05 پیروز شد. 1:09

در دوره ای که مربی خود مایک دی تعیین کرده بود ، شیفرین در متر ابتدایی اولین مسابقه خود تلاش کرد و در تقسیم اول تقریبا چهار دهم عقب افتاد.

با این حال ، قهرمان جام جهانی سه بار با سرعت رهبران برای باقی مانده از مسابقه خود مطابقت داشت و 0.37 ثانیه عقب از ولهوا و گیسین به پایان رسید.

شیفرین در آخرین حرکت خود بیش از نیم ثانیه در Vhhova از دست داد و در پایان 0.93 عقب ماند.

“احساس کمی بی حالی”

شیفرین از زمان عدم موفقیت در اتمام یک رویداد در سوئیس در ژانویه 2018 ، در میان سه اسلایی که در آن شرکت کرده بود ، در جمع سه نفر برتر قرار داشت.

تیم اسکی ایالات متحده گفت یک روز پس از بازگشت او به مسابقه پس از 300 روز دوری ، Shiffrin “کمی احساس بی حالی می کند” و “هنوز در تلاش است تا بفهمد چگونه می تواند سطح انرژی خود را مدیریت کند”.

تماشا کنید | پترا ولهوا افتتاحیه اسلالوم جام جهانی را بر عهده دارد:

پترا ولووا از اسلواکی در اولین مسابقه اسلالوم جام جهانی در این فصل در لوی فنلاند با عبور از خط با دو زمان 1: 50.11 به پیروزی رسید. 1:06

با آمدن به آخر هفته ، آمریکایی از زمان مرگ پدرش ، جف شیفرین ، در اوایل فوریه مسابقه نداده بود. شیوع ویروس کرونا و آسیب دیدگی کمر مانع بازگشت زودتر او به مدار شد.

در حالی که Shiffrin از زمان پیروزی در Lienz در ماه دسامبر موفق به کسب اسلالوم نشده است ، Vlhova برای ادامه روند خود وارد میدان شد – از 28 ژانویه 2017 ، همه 28 اسلال در جام جهانی توسط Shiffrin با 19 برد یا Vlhova برنده شده است. مسابقات در این رشته در سال 2020.

گیسین ، که قهرمان المپیک در مسابقات ترکیبی است ، هنوز در یک مسابقه جام جهانی پیروز نشده است ، اما قرار دادن یکشنبه دوم بهترین نتیجه حرفه ای او در اسلالوم بود.

هم تیمی گیسین ، سوئیسی ، وندی هولدنر ، 0.79 با چهارم عقب بود.

فدریکا برنیون ، قهرمان جام جهانی ایتالیا ، بیش از سه ثانیه با اختلاف فاصله داشت و 24 ام شد.

تعداد محدودی از تماشاگران در این مسابقه مجاز بودند.

جام جهانی زنان روز پنجشنبه با اتفاقی موازی در اتریش ادامه دارد.