پاولسکی برای جلوگیری از جارو کردن، ستاره‌ها را بر روی شوالیه‌های طلایی در OT بلند می‌کند

جو پاولسکی در یک بازی قدرتی در ساعت 3:18 وقت اضافه گلزنی کرد و دالاس استارز با پیروزی 3-2 مقابل شوالیه های طلایی وگاس در پنجشنبه شب از یک جارو در فینال کنفرانس غرب اجتناب کرد.

جیسون رابرتسون برای اولین بازی پلی آف چند گله خود برای دالاس که بدون کاپیتان تعلیق شده جیمی بنن بازی کرد، دو گل زد. جیک اوتینگر 37 سیو داشت، دو شب بعد از اینکه با سه گل روی پنج شوت در 7:10 به بازی 3 کشیده شد.

بنن در روز چهارشنبه توسط NHL به دلیل چک کردن ضربدری که در دو دقیقه اول بازی 3 سه شنبه شب در نزدیکی گردن مارک استون کاپیتان وگاس قرار گرفت، دو بازی را تعلیق کرد. بنن همچنین بازی 5 شنبه شب در لاس وگاس را از دست خواهد داد.

ویلیام کارلسون و جاناتان مارچسو برای وگاس گلزنی کردند. آدین هیل پیروزهای 5 بازی خود را قطع کرد. او 39 شوت زد، از جمله یک محافظ بازی با پای چپ دراز شده‌اش بدون اینکه حدود دو دقیقه به پایان مسابقه باقی بماند، در اولین بازی پلی آف حرفه‌ای‌اش، فردریک اولوفسون تازه‌کار.

کارلسون و مارچسو از جمله شش بازیکن اصلی وگاس هستند که هنوز از فصل افتتاحیه 2017-2018 که با بازی شوالیه‌ها برای جام استنلی به پایان رسید، هنوز در تیم هستند، اگرچه آنها پس از پیروزی در اولین بازی، در پنج بازی به واشنگتن کپیتالز شکست خوردند.

وگاس فرصتی را برای تکمیل یک جارو از دست داد، یک شب پس از آن که پانترز فلوریدا در فینال کنفرانس شرق یک جارو از کارولینای هاریکنز را به پایان رساند.

وگاس در اواسط دوره دوم با نتیجه 2-1 پیش افتاد، زمانی که مارچسو، پس از ضربه زدن چوب خود به پشت رایان سوتر در مقابل تور، روی پاس بین پاهای مدافع ستاره ها از برایدن مک نب، یکی دیگر از شوالیه های طلایی اصلی، گل زد.

مطالب جذاب پیشنهادی
سوالات متداول در مورد جراحی ابدومینوپلاستی _ دکتر داریوش نادری

گل تساوی رابرتسون در اواخر آن دوره، تنها چند ثانیه پس از اینکه ضربه دیگری به تیرک دروازه برخورد کرد، با کمانه از روی تخته عقب به ثمر رسید. این چهارمین گل این سری و ششمین گل در پلی آف بود، پس از این که در این فصل به اولین بازیکن دالاس با یک فصل 100 امتیازی تبدیل شد.

با قهرمان سابق سنگین وزن مایک تایسون و کشتی کج، ریک فلیر، هر دو در ساختمان با پیراهن ستاره ها، دالاس برای اولین بار از سال 2001 مقابل سنت لوئیس در دور دوم در پلی آف قرار نگرفت. از آن زمان این بیست و یکمین سری پلی آف ستاره ها بود.

شوالیه‌های طلایی بار دیگر اولین گل را به ثمر رساندند – اگرچه نه مانند سه گل اول روی پنج شوت در اولین 7:10 بازی 3، منجر به اولین خروجی تا کنون برای اوتینگر شد.

کارلسون پس از پاس کردن به نیکلاس روی که عبورش از طریق ترافیک از چوب دالاس خارج شد قبل از اینکه ریلی اسمیت – که از ابتدا با وگاس نیز همراه بود – آن را در دایره سمت راست قرار داد و شلیک کرد، توپ را بالا برد و به جلوی تور اسکیت کرد. . انحراف کارلسون از اوتینگر تنها با نتیجه 4:17 در بازی، هشتمین گل او در این فصل بود.

دالاس در یک بازی قدرتی با 4:18 باقی مانده در وقت اول، پس از چند بازی زیبا توسط رابرتسون، که ضربه میرو هیسکانن را درست از داخل خط آبی به هوا منحرف کرد، حتی در 1-1 شد. در حالی که هیل سعی می کرد پوک را در دستکش خود محکم کند، رابرتسون آن را آزاد کرد و سپس دستش را به اطراف برد و با چوب خود به موازات یخ، پوک را به داخل تور کشید.

مطالب جذاب پیشنهادی
زوج متاهل جنیفر جونز، برنت لینگ برای اولین بار در جهان برای اولین بار در دوتایی کرلینگ

هیل که از اولین تعطیلی پلی آف حرفه ای خود خارج شد، 60 شوت متوالی را در یک بازه شامل وقت اضافه در بازی 2 پس از توقف تمام 10 شوت که در دوره سوم با آن روبرو شد متوقف کرد.