پادکست صدای خود بازیکن: سرآشپز ماموریت Catriona Le May Doan در پکن 2022 صحبت می کند

بازی های المپیک زمستانی در قلب علاقه مندان به ورزش کانادا جایگاه منحصر به فردی را به خود اختصاص داده اند.

آنها یکی از نقاط شیرین نادر هستند که غرور ملی با اطمینان نتایج را به دست می آورد. وقتی بازی های برف و یخ در جریان است ، می توانیم کمی معذرت خواهی کنیم.

و شاید با رویکرد سریع المپیک زمستانی پکن ، دلیلی برای جشن گرفتن زودهنگام وجود داشته باشد. Catriona Le May Doan روز سه شنبه به عنوان سرآشپز برای سال 2022 انتخاب شد. یادآوری آنچه اسکیت باز به عنوان یک ورزشکار به آن دست یافت: برای حدود پنج سال در حدود هزاره ، Le May Doan همان دونده ای بود که هیچ کس نمی توانست آن را بدست آورد. او به معنای واقعی کلمه رکورد شکسته شدن رکوردها را شکست. او تنها زنی است که هشت رکورد متوالی جهانی را در یک فاصله ثبت کرده است.

بنابراین ، ل می دوان با داشتن سه مدال المپیک به گردن خود ، از جمله طلا در سال 1998 و 2002 ، یک تجربه زنده را برای پیروزی در نقش جدید خود به ارمغان می آورد. او همچنین نویسنده ، تالار مشاهیر و دریافت کننده سفارش کانادا است. به نظر می رسد کمترین ادعا این است که بگوییم محصول فعلی ورزشکاران زمستانی کانادا خوب است.

میزبان پادکست صدای صوتی خود بازیکن (و دیگر اسکیت باز سرعتی) آناستازیا بوسیس کاتریونا لو می دوان را به گفتگوی دوستانه و خنده دار درباره راه پیش رو برای تیم کانادا ، استراتژی های ورزش ایمن و حتی برخی از ملایم بودن درباره علاقه بالغ لو می دوان به هاکی باز می کشاند. هشدار تخریب: هیچ کس هیچ وقت او را به جیب نمی زند ، اما در مورد کار چوب او؟ هوم ، سوال بعدی لطفا.

مانند مجموعه مقاله های صدای اختصاصی پخش کننده CBC ، پادکست POV به شما اجازه می دهد تا ورزشکاران در مورد مسائل از دیدگاه شخصی با کانادایی ها صحبت کنند. برای گوش دادن به هر سه فصل ، به طور رایگان در iTunes ، Google Podcasts ، Stitcher ، Tune In یا هر کجا پادکست های دیگر خود را دریافت می کنید مشترک شوید.

و Anastasia Bucsis میزبان هم اکنون با Signa Butler میزبان همکاری می کند تا صدای شخصی پخش کننده را در مکالمات ویدیویی استودیویی نیز ارائه دهد.