پادکست صدای خود بازیکن: جاستینا دی استاسیو در کلاس خودش

جاستینا دی استاسیو باید یکی از بزرگترین کشتی گیرانی باشد که کانادا هنوز در بازی های المپیک ندیده است.

او بارها و بارها در تورنمنت های بزرگ بین المللی عالی بود، اما وقتی نوبت به حضور در تیم المپیک کانادا می رسد، کهنه سرباز BC در قالب هم تیمی خود، اریکا ویبه، دارنده مدال طلا، به یک مانع برخورد کرده است. کانادا فقط می تواند یک کشتی گیر را در رده وزنی بفرستد … به طوری که تاریخچه را توضیح می دهد.

اما دی استاسیو کسی نیست که در گذشته فکر کند. او هشت سال گذشته را به عنوان مجموعه ای از فرصت ها برای یادگیری و بهبود و اصلاح تکنیک خود استفاده کرده است. و بنابراین اکنون مربی / معلم / کشتی گیر 74 کیلوگرمی قطعاً چشمان خود را در پاریس 2024 آموزش داده است و ایندر باغ! به هر حریفی که در مسیر ملاقات خواهد کرد.

دی استاسیو که در پادکست صدای خود بازیکن به طور گسترده با آناستازیا بوسیس چت می کند، دیدگاه خود را به عنوان یک کانادایی که نیمی ایتالیایی و نیمی کری است به اشتراک می گذارد. خوراکی برای فکر: به عنوان یک کشتی گیر جوان، او گاهی اوقات احساس می کرد که نام خانوادگی ایتالیایی اش در صحبت کردن در مورد تجربه بومی در این کشور، آسایش او را شلوغ می کند.

با گذشت زمان، این احساس تکامل یافته است، اما جاستینا دی استاسیو در طول دوران حرفه ای خود به طرزی لذت بخش و واقعی هرگز از نمایندگی کردن دقیقاً کسی که هست: یکی از بزرگترین کشتی گیران کانادا که اتفاقاً دو مجموعه از دانش فرهنگی را نیز به مسابقات بین المللی آورده است، تغییر نکرده است. صحنه.

مطالب جذاب پیشنهادی
قیمت و خرید نوشیدنی، عرقیات گیاهی و گیاهان دارویی

رونوشت‌های پادکست‌های ما برای مخاطبان کم‌شنوا وجود دارد. برای گوش دادن به جاستینا دی استاسیو، زک مادل، تارا لینز، چاک سویرسکی، کنراد واسیلا، وانیک هورن میلر، کامرین راجرز، بیو پریستمن، آلیسون فورسیث، جیسون پریستلی، میمی رانوا، سیتو گاستون، رابرت پریش، آرون براون، کایلین کایل ، کرت براونینگ، بیانکا فارلا، سامر مک اینتاش، بکی ساوربرون یا هر یک از مهمانان فصل های قبلی، به CBC Listen یا هر جا دیگری که پادکست های خود را دریافت می کنید بروید.