ویژن بادی با چیست؟؟

 

ویژن بادی مهم چیست؟؟

او ماجراها و داستانهای متعددی حیاتی ورزشکاران حرفهای از پاراگراف فوتبالیست ها و یک عدد از مبارزین قفسی داشته است، افرادی که قبلاً ویژن بادی  را آزمون کرده بودند. با محسن صاحبی دکترای فیزیولوژی ورزشی(تخصص عصب و عضله)مدرس زمان های آموزشی EMS ویژه مربیان انجمن طرز های تمرینی فدراسیون ورزش های همگانی، درباره همین طریق ورزشی و تمرینی تازه گفت و گو کرده ایم. این روزها، اهمیت داخل شدن فناوری های جدید به ورزش، به این حصر ها پاسخ داده شده است. فناوری ورزشی EMS که به سرعت در جامعه ی جمهوری اسلامی ایران در حال توسعه میباشد توانسته محدودیت دوران و نبود کار بدنی را از دربین ببرد. چکیده: یک روش نوین در لاغری که به وسیله الکترودها و انتقال جریان آنان باعث تحریک عضله ها و ارتقاء جریان خون شده، ضروری به ذکر می باشد که این طرز کاملا بدن دلایل بوده و میان ۷۰۰ الی ۱۲۰۰ در بیست دقیقه کالری سوزی دارد. تمرینات EMS یا تحریک الکتریکی عضله چیز جدیدی نیست. EMS مخفف Electrical Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات٬ تکنولوژی جدیدی میباشد که در آن یک جلیقه تمرینی پوشیده می شود و الکترودهایی روی گروه های عضلانی قرار می گیرد. نقطه عطف ایکس بادی EMS در ده سال 1990 حادثه افتاد، وقتی که نسل جدیدی از تجهیزات خرید دستگاه ای ام اس  برای کسانی که به طور منظم در عملکرد برای فرم گرفتن بدنشان بودند تولید شد.

ورزش ایکس بادی چیست

ورزش ایکس بادی چیست،با فعال شدن کل گروه های عضلانی مهم در بدن در حین انجام ایکس بادی، انقباض عضلانی نسبتاً ۱۵۰ برابر اکثر از انقباض عضلانی در تمرینات ورزشی سنتی می باشد. در استدیو ویلسون، تمرینات شامل یک لباس منحصر به فرد که خیس می گردد و 20 الکترود دارااست بر روی گروههای عضلانی اهمیت مثل سرشانه، جلو بازو و چهارسر مینشیند. ریسک دیگری که این دستگاه می تواند داشته باشد همین می باشد که، آسیب عضله در شرایطی که میتواند ناشی از هرگونه فشار فیزیکی شدید بر بر روی تن باشد به وجود آید. کلیدی همین وجود تحقیقات انجام شده نشان دهنده مزایای تقویت کننده این دستگاه در میان افراد ضعیف، کار شده یا جراحت دیده هست نه تنها کسانی که جهت تناسب اندام از همین دستگاه استعمال میکنند، است. این تکنولوژی میتواند برای افرادی که اندام قابل قبولی دارند به تشخیص و تصحیح عدم تعادل ماهیچه‌ها ریز یاری کند، همینطور می تواند به جهت گرم کردن و یا جلسات ریکاوری اثر گذار باشد و به گروهی از ماهیچه‌ها که در حال توانبخشی هستند، امداد کند. تمرینات ایکس بادی یک نحوه عالی برای کسانی هست که از مشکلات سیستم اسکلتی رنج میبرند. تمرینات ایکس بادی می تواند در صرفه جویی در دوران مضاعف به شما کمک کند، یک تمرین ۲۰ دقیقه ای ایکس بادی برابر مهم ۲ تا ۴ ساعت تمرینات شدید عضلانی عادی می باشد.

 

به طور خلاصه، در مقایسه اهمیت شیوه های تمرینی سنتی، ایکس بادی مزایای تمرین شدید را در زمانه دوچندان کم به شما ارائه می دهد. ورزشکاران فن ای بدنسازی برای بهبود قدرت، سرعت و هرچه خوبتر شدن فرم عضله ها از ایکس بادی بهره می گیرند. در صورتی که به جهت شما دستیابی به توان و هیکل ورزشی حساس است باید در میدان های متفاوت مثل قدرت، شتاب و استقامت مقادیر زیادی از وقت و انرژی را مصرف کنید.اما نگرانی دیگر نه! در دستگاه های الکتریکی ESM (Electrical Muscle Stimulation) شما حیاتی پوشیدن لباس اختصاصی به دستگاه وصل می گردید و همین دستگاه تکانه (ضربه های) الکتریکی را در فرکانس های تحت در مدت کوتاهی به طور مداوم از نحوه پدها به ماهیچه‌ها شما وارد می کند و از همین طرز همگی ی عضله‌ها مبتلا انقباض خواهند شد، که نتیجه آن دقیقا مانند تمرینات سنتی ورزشی است. در متد EMS فرکانس هایی پایین در حدود ۱۵۰ ضربه در ثانیه و نیروی جریان برق خفیف کمتر از ۱۰۰ مگا آمپر که برای بدن و قلب انسان بی خطر هستند ارسال می شود و هم‌زمان تمرینات موثری بر بر روی عضله ها انجام میگیرد.

 

در هرحرکتی که شما انجام می دهید فورا یک ضربه بیو الکتریکی از جانب مغز به عضله رسول می شود ، که به باعث این ضربه انقباض در عضله مربوطه رخ می دهد. در طریق سنتی، از مغز تکانه های عصبی به عضله‌ها ارسال و سبب انقباض آن می شود؛ در طریق تمرینی ایی ام اس به علت تلفیق فشار دستگاه مهم تمرینات سنتی٬ همین دستورات هم از شیوه مغز و نیز از شیوه الکترودها به صورت هم زمان به ماهیچه‌ها ارسال و اعمال می شوند. ماهیچه‌ها تن شما میتوانند علاوه بر ایمپالسهای عصبی صادر شده از مغز شما به وسیله تحریک الکتریکی سطحی هم منقبض شوند. EMS به تیتر یک منشا خارجی ، این پالس ها را ایجاد و از روش الکترود به بدن شما منتقل می نماید ، که به موجب آن تحریک در عضلات صورت می دهد. سازمان خوراک و داروی ایالات متحده (FDA)باید به کارگیری از دستگاه های EMS را مستم مقررات تنظیمی پیش از فروش نماید. در در بین این مطالبات از دولت منظور شده که محصولات EMS فقط به جهت استفاده در فیزیوتراپی و توانبخشی در لحاظ گرفته شود.در ایالات متحده هر شرکتی که مایل به فروش دستگاه برای به کارگیری فردی است می بایست مجوز FDA برای ایمنی و اثربخشی آن را ارائه نماید.

 

مطالب جذاب پیشنهادی
اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون