مشخصات، قیمت، خرید گوشی آیفون (iphone)

البته از این سرویس زمانی برای ردیابی گوشی اپل خود می توانید استفاده کنید که این قابلیت را در گوشی خود فعال کرده باشید و نیز دستگاه شما به اینترنت وصل باشد. شما در این قسمت می توانید لیست همه دستگاه هایی که اپل ایدی تان در قسمت آیکلودش وارد شده است را بینید. دقت کنید که قابلیت و گزینه Find My iPhone در سیستم عامل آی او اس 5 و نسخههای بالاتر آن ارائه شده است. در این قسمت اسلایدر موجود در کنار گزینه Find My iPhone را در وضعیت فعال قرار دهید.

همچنین این موضوع را عنوان می کنیم که برای پيدا كردن گوشي آيفون خاموش چه کاری باید انجام دهید. دقت داشته باشید برای استفاده از قابلیت Find My iPhone باید یک اپل آیدی در دستگاه شما لاگین شده باشد. سپس iCloud را انتخاب نمایید، بعد از وارد کردن مشخصات اپل آیدی و رمز عبور خود.

2. .بعد از وارد شدن آیکون Find My iPhone را انتخاب کنید. با فعال شدن این سرویس، شما می توانید برای ردیابی گوشی ایفون خود از راه دور اقدام کنید، قفل و یا اطلاعات آن را پاک کنید تا از به سرقت رفتن اطلاعات گوشی ایفون خود جلوگیری کنید. مشکل کندی عملکرد، هنگ کردن و فریز شدن iphone 8 و iphone 8 plus ممکن است به دلیل نصب یک نرم افزار جدید، عدم بروزرسانی نرم افزارهای قدیمی یا مشکلاتی از سوی سیستم عامل باشد. نسخه جدید این نرم افزار بهبودهایی در ویجتهای صفحه هوم اسکرین صورت داده و قابلیتهای جدید در اپلیکیشنهای نقشه و پیام دارد.

مطالب جذاب پیشنهادی
نرم افزار تخصصی فرازخودرو تعمیر ایسیو و ریمپ

در این مقاله قصد داریم نحوه ردیابی گوشی ایفون با استفاده از Find My iPhone را به شما آموزش دهیم. این ها ویژگی هایی هستند که نه تنها با خرید گوشی ایفون جدید دریافت می کنید، بلکه حتی بسیاری از آن ها با به روزرسانی آیفون های قدیمی گوشی آیفون ویکی پدیا در دسترس هستند. تاریخ رونمایی ایفون ۱۳ همانطور که پیشبینی شده بود روز 23 شهریور بود. باز با این وجود، بحران همهگیری ویروس کرونا ممکن بود برنامههای شرکت اپل را به هم بزند؛ همان گونه که پارسال زد. نتیجهی حذف ای دکمه، ظاهری زیباتر و صفحه نمایشی بزرگتر بود. این گوشی دارای یک صفحه نمایش OLED بسیار روشن، یک دوربین دو لنزی، آی دی چهره است.