مسابقات CONCACAF در مسابقات Forge FC با شکست ناخوشایند تیم هندوراس به پایان رسید

مبارزات دور از مسابقات لیگ کونکاکاف اسکاتیابانک Forge FC روز سه شنبه با شکست ناخوشایند 1-0 مقابل CD Marathon هندوراس به پایان رسید که در دقایق پایانی کایل بکر و کاپیتان و مربی بابی اسمیرنیوتیس کارت قرمز نشان دادند.

این بازی که در یک شب باد در یک استادیوم خالی تیبورسیو کاریاس آندینو انجام شد ، نشانه دومین تلاش قهرمان لیگ برتر کانادا برای صعود به مسابقات باشگاه های نخبه کنفدراسیون بود. آنها هفته گذشته در یک چهارم نهایی لیگ CONCACAF در ضربات پنالتی به ضربات پنالتی باختند و به Arcahaie FC هاییتی رسیدند.

فورج در فینال مسابقات قهرمانی کانادا که قرار است در سه ماهه اول سال 2021 برگزار شود ، در تورنتو FC یک شانس نهایی برای صعود دارد.

ماراتن یک حریف فیزیکی و سخت بود. و ناامیدی Forge در شب در دقیقه 85 خلاصه شد هنگامی که Bekker ، بازیکن سال CPL ، برای یک تکل کشویی گل میخانی روی Edwin Solano ، که ماراتن را در دقیقه 18 جلو انداخت ، کارت قرمز دریافت کرد.

در زمان توقف توسط برایان لوپز ، داور گواتمالایی ، کارت Smyrniotis کارت قرمز گرفت. لوپز همچنین چهار کارت زرد به فورج و 3 کارت به ماراتن نشان داد.

دیوید ادگار ، مدافع کهنه کار تیم Forge ، در آخرین بازی خود قبل از بازنشستگی ، در یک بازی که 44 خطای کاملاً یکنواخت بین تیم ها پخش می کرد ، حرفی از تاکتیک های هوندورانی ها نزد.

“شما می گویید تقلب وجود دارد؟” وی وقتی از وی در مورد چگونگی قضاوت این بازی سال شد گفت: “متاسفم ، من 14 سال زبانم را پایین نگه داشته ام و بازی می کردم [in)] این قسمت از جهان است و احساس آن در بعضی مواقع است.

مطالب جذاب پیشنهادی
تماشاگر پس از افتادن از روی نرده در گلوله در بازی فیلیز به مرکز تروما منتقل شد

“چه ما کانادایی ها ساده لوح باشیم و چه خوب ، ما مجبور خواهیم بود که به آن عادت کنیم. و این پسران یک درس را آموخته اند زیرا اینجا چیزی به شما داده نشده است.

وی افزود: “من به روشی كه پسران با آن برخورد كردند ، برای خود گیر افتادند ، درگیر شدند افتخار می كنم.” “و این یک دینگ دونگ به سبک قدیمی بود.”

33 ساله از کیچنر ، انت ، که 42 بازی ملی برای کانادا به دست آورد ، از جمله 5 کاپیتان ، در دقیقه 64 پس از دست انداختن سولانوی بسیار کوچکتر ، که از نظر تئاتر پایین رفت ، کارت زرد گرفت. توپ در هوا

تحریک فورج دو دقیقه بعد دوباره ظاهر شد ، وقتی کریس نانکو به عنوان بازیکن جانشین به دلیل قطع ناخوشایند Kervin Arriaga اخطار داده شد.

مربی تیم Forge ، پیتر ریندرز ، وظایف رسانه ای پس از بازی را انجام داد و بازی را مسابقه ای بین فیزیک و تکنیک خواند.

وی گفت: “من فکر می کنم ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم.” “یک بازی با شدت بالا. دوئل های زیادی. ما فرصت های خود را داشتیم.”

هندوراس چهارمین ایستگاه ماجراجویی Forge در آمریکای مرکزی پس از السالوادور ، پاناما و جمهوری دومنیکن بود.

تفاوت ساز اولیه

ماراتن ، که به خاطر رنگ های باشگاهی خود به عنوان هیولای سبز شناخته می شود ، به لطف اندازه و تحویل دقیق کاپیتان آلن بانگاس ، توپ را به خوبی جابجا می کرد و روی ضربات ایستگاهی خطرناک بود.

مطالب جذاب پیشنهادی
راندا مارکوس کانادا رکورد UFC را در از دست دادن علت گره زد

در همین حال ، فورج فاقد اتمام بالینی بود.

فورج و ماراتن پس از باخت در مرحله یک چهارم نهایی در هفته گذشته در لیگ CONCACAF ، یک رقابت 22 تیمی که 6 باشگاه را به لیگ قهرمانان اروپا اعزام می کند – برندگان چهار چهارم نهایی و دو بازی -در مسابقات.

ماراتن مرحله یک چهارم نهایی خود را با نتیجه 2-0 مغلوب دپورتیوو ساپریسا ، مدافع عنوان قهرمانی لیگ CONCACAF از کاستاریکا کرد.

تیم های المپیای هندوراس و Alajuelense کاستاریکا ، دیگر برندگان مرحله یک چهارم نهایی لیگ CONCACAF نیز به لیگ قهرمانان راه یافته اند. تیم نهایی لیگ CONCACAF برای صعود روز چهارشنبه مشخص خواهد شد وقتی باشگاه هندوراس FC Motagua در دیگر بازی پلی آف با نیکاراگوئه رئال استلی بازی کند.

بعد از اینکه پنالتی کوامو آووه ​​در بیرون از محوطه جریمه فورج به دلیل گرفتن یک مهاجم ماراتون ، پنالتی گرفت ، ماراتن در دقیقه 18 جلو رفت. ضربه آزاد فرفری بانگاس ، ماتیاس تکرا را پیدا کرد که ضربه سر او به تیر دروازه برخورد کرد و مستقیماً به سولانو برگشت تا از طریق ترافیک ضربه بزند.

فورج ، با بازی پشت باد ، نانکو را به بازی انداخت تا نیمه دوم را باز کند و در همان لحظه ضربه محکم و ناگهانی مو بابولی به تیر دروازه برخورد کرد که ضربه کرنر بکر به تیر دروازه برخورد کرد.

اسمیرنیوتیس دو تغییر در ترکیب اصلی خود ایجاد کرد و ماکسیم تیسوت و کادل توماس را برای پائولو ساباک و دومینیک ساموئل وارد کرد.

سه شنبه فقط چهارمین بازی Forge از 19 سپتامبر بود که HFX Wanderers FC را شکست داد و در جزیره بازی ها ، فصل کوتاه CPL ، پیروز شد. در همین حال ماراتن با نتیجه 8-3-2 در رده نخست گروه خود در لیگ هندوراس قرار گرفت.

مطالب جذاب پیشنهادی
نحوه تماشای شب هاکی در کانادا: پلی آف جام استنلی روی دسکتاپ و برنامه

فورج قبلاً در مرحله مقدماتی با نتیجه 2-1 CD لیمنو سی ال سالوادور و در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 2-1 Tauro FC پاناما 2-1 قبل از باخت به آرکاهایی سقوط کرد.

قبل از بازی تست یک بازیکن ماراتون از نظر COVID-19 مثبت بود. اما تست های دیگر در بین تیم ها و مسئولان مسابقه منفی بود بنابراین مسابقه پیش رفت.