مسابقات اسکی سراشیبی جام جهانی به طور آزمایشی برای بازگشت به دریاچه لوئیز برنامه ریزی شده است

مسابقات اسکی جام جهانی مردان به طور آزمایشی قرار است امسال به دریاچه لوئیز، آلتا بازگردند و بیش از 30 سال مسابقه را در آنجا ادامه دهند.

هیئت حاکمه بین‌المللی تقویم اسکی مردانی را در تاریخ 22 تا 26 نوامبر 2023 در پیست اسکی در پارک ملی بنف به رقابت می‌پردازد، اما با نام «تایید شود».

دریاچه لوئیز افتتاح کننده سنتی فصل سرعت مردان بوده است، اما این دومین توقف در فصل 2023-24 خواهد بود پس از اینکه زرمات-سروینیا، سوئیس، آن را از 8 تا 12 نوامبر آغاز کرد.

آلپاین کانادا، یک هفته پس از مردان، پیست های سنتی زنان در سراشیبی لیک لوئیز را با یک جفت مسابقه اسلالوم غول پیکر جام جهانی زنان در 2-3 دسامبر در مونت ترمبلانت، کیو جایگزین کرده است.

آن نژادها تایید شده است.

ترز بریسون، مدیر اجرایی Alpine Canada، سال گذشته به Canadian Press گفت که می‌خواهد یک مسابقه سرعت مردانه را در غرب کانادا برگزار کند.

او گفت که لیک لوئیز گزینه اصلی بود، اما به شرطی که تغییراتی در عملیات لجستیکی و مالی رویداد ایجاد شود.

“هدف Alpine Canada تولید رویدادهایی است که کانادایی ها را هیجان زده می کند، ورزش و هواداران را رشد می دهد، تجربه شگفت انگیزی را برای ورزشکاران و طرفداران ارائه می دهد، از نظر تجاری پایدار است، و از میراث قوی برای جامعه مسابقات اسکی امروز و آینده حمایت می کند.” این سازمان روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد.

ما به کار با همه ذینفعان ادامه می دهیم تا راه حلی تجاری مناسب برای مسابقات سرعت جام جهانی مردان در غرب کانادا پیدا کنیم.»

مطالب جذاب پیشنهادی
Sportsnet با مایک ویلنر ، گوینده پیشکسوت Blue Jays ، راه های خود را جدا می کند

تیم اسکی آلپاین کانادا با قهرمانی جک کرافورد در مسابقات جهانی سوپر جی مردان و لارنس سنت ژرمن که میکایلا شیفرین فوق ستاره آمریکایی را برای تاج اسلالوم زنان جهان شکست داد، از یک فصل پرچمدار خارج می شود.

کامرون الکساندر برنز قهرمانی جهان در سراشیبی مردان و کانادا نیز در مسابقه موازی تیمی مختلط برنز را کسب کردند.