مایک مینور به Royals بازمی گردد ، و به چرخش بسیار بهبود یافته پیوست

کانزاس سلطنتی با یک قرارداد دو ساله با مایک مینور پارچ موافقت کرد و یک قرارداد 1.75 میلیون دلاری آمریکایی را با مایکل تیلور ، بازیکن خط میانی نهایی ساخت ، زیرا آنها در تلاشند تا لیست خود را جمع کنند.

معامله با خردسال 32 ساله اواخر روز یکشنبه انجام شد و او را ملزم به گذراندن جسمی قبل از اتمام آن می کند. معامله تیلور که روز دوشنبه اعلام شد شامل 1 میلیون دلار مشوق است.

رویال ها از سال 2015 که به دومین سری جهانی پشت سر هم رسیدند و اولین قهرمانی خود را در 30 سال گذشته بدست آوردند ، هیچ فصل برنده ای ندارند. هسته اصلی آن فصل عامل آزاد بود و مدیر کل دیتون مور از طریق پیش نویس شروع به بازسازی کرد و پس از چند فصل نزدیک به .500 دوباره به مبارزات 100 باخت بازگشت.

اما نشانه هایی وجود داشت که در فصل 2020 همه گیر شده و همه گیر شده بود که بازسازی در مسیر درست خود قرار دارد. پارچ های جوانی مانند بردی سینگر و کریس بوبیچ اولین طعم لیگ های بزرگ را دریافت کردند ، پیشکسوتانی دنی دافی و برد کلر چرخش شروع بسیار مهمی را لنگر انداختند و گاو نر که فصل گذشته از نظر تاریخی بد بود ، به دستاوردهای قابل توجهی بازگشت.

هنوز هم تعداد زیادی سوراخ در لیست وجود دارد. مینور و تیلور دو تا از آنها را پر می کنند.

مینور کار خود را سه سال پیش در کانزاس سیتی احیا کرد ، زمانی که او در 65 بازی 2.55 میانگین درآمد کسب کرده بود و 6 را برای 6 ذخیره کرد. اما چپ دست مشتاق بازگشت به چرخش آغازین ، در خارج از فصل یک قرارداد سه ساله با تگزاس امضا کرد و او در سال 2019 با کسب 3.59 ERA قبل از اینکه در فصل گذشته برای اوکلند معامله شود ، 14-10 به سود خود ادامه داد. .

اسبهای کار می خواستند

تطبیق پذیری مینور مفید خواهد بود و عمق شروع را برای رویال ها فراهم می کند اما در قسمت انتهایی گاو نر نیز کمک می کند.

مور گفت: “چیزهای زیادی وجود ندارد كه من در این باره بگویم زیرا موارد بیشتری وجود دارد كه باید كاهش داده شود ، در صورت تمایل ، قبل از اینكه بطور رسمی هر نوع اعلامیه را اعلام كنیم ،” عمیق بودن با تجربه شروع قدم زدن در آن نقش ، به خصوص با مبتدیان جوانی که در چشم داریم.

مور افزود: “ما نمی خواهیم حجم کار را به طور کامل برای یک گروه جوان بگذاریم.” وی افزود: “ما به دنبال افرادی هستیم كه بتوانند حدوداً 200 فرصت ابتدایی به ما بدهند ، خصوصاً در این شرایط فعلی كه در آن قرار داریم ، بنابراین همچنان به پرخاشگری ادامه خواهیم داد.”

تیلور 29 ساله فصل گذشته در 38 بازی با ملی پوشان فقط 0.196 را به ثمر رساند ، سپس در 15 اکتبر به عنوان بازیکن آزاد تبدیل شد زیرا او از انتصاب کامل به لیگ های کوچک خودداری کرد. تیم سلطنتی معتقد است که او می تواند در حالی که حضور دفاعی در میادین میدان در ورزشگاه بزرگ کافمن دارد ، پشت صفحه برگردد.

تیلور در سال 2017 نامزد نهایی دستکش طلایی بود ، زمانی که او فقط 113 بازی را با 19 هومر در بهترین شغل کسب کرد .271 و یک حلقه سری جهانی را به دست آورد.

مور روز دوشنبه در مصاحبه ای با زوم توضیح داد: “ما به او توجه داشته ایم و متناسب با آنچه در میدان میانه دنبال می شویم و توانایی تأثیرگذاری بر این موقعیت را دارد.” “تعداد بسیار کمی از تیم ها هستند که برای 81 تاریخ در اینجا حضور پیدا کنند که می توانند این زمینه را پوشش دهند و ما اهمیت آن را درک می کنیم. بنابراین شخصی مانند مایکل ، بله ، او در رادار ما بوده است.”

مور گفت که به تیلور هر روز فرصت بازی داده خواهد شد ، خصوصاً پس از آنکه الکس گوردون بازیکن چمن زنی چپ بازنشسته شد تا جایی را در زمین بازی باز کند. این همچنین می تواند به این معنی باشد که ویت مریفیلد کمتر در مرکز بازی می کند و بیشتر در سمت راست بازی می کند و هانتر دوزیر به جای تقسیم وقت در زمین خارج ، به بازی پایه اول ادامه می دهد.