قیمت پرشیا موتور زانتیا مدل 83 – سایت قیمت خرید هزینه

این روزها آن را با نام پارس ELX با موتور 2000 میشناسند در حالی که حجم واقعی موتور این خودرو 1905 سیسی است که بر اساس قواعد جهانی به عنوان یک پیشرانه 1.9 لیتری شناخته میشود. قطعاً رقابت سنگینی که بین مراکز پخش شکل گرفته باعث افزایش درجه کیفیت این اجناس و متعاقباً باعث افزایش حجم فروش آنها خواهد شد. اما چند سال گذشت و هیوندای متوجه شد خودروی کوپه اسپرت دیفرانسیل جلو بی معنی است! پس سال ۲۰۰۸ اولین خودروی کوپه دیفرانسیل عقب خودش را معرفی کرد و ناگهان این خودرو را در حال رقابت با ماسل کار های آمریکایی دید! در خیلی از تولیدات این سال به بعد فرمان در زمان گردش صدا میدهد که ناشی از بی کیفیتی شیرهای مورد استفاده در پمپ هیدرولیک است. افزایش قیمت سوخت و آلودگی هوا، خودروسازان را به سمت تولید مدلهای دوگانهسوز سوق میدهد و پارس دوگانهسوز هم زاییده همین شرایط است. به عنوان مثال ترمزهای ABS، ایربگ برای دو سرنشین جلو، سوئیچ برای کنترل ایربگ سمت سرنشین، مبدل کاتالیست برای کاهش آلودگی در حد استاندارد EURO۲، سیستم کنترل تبخیرات سوخت، برف پاک کن مجهز به سیستم هوشمند، سوئیچ با کنترل از راه دور و قفل مرکزی، سیستم هوشمند تهویه مطبوع، کلید ضد سرقت با سیستم الکترونیکی، سیستم صوتی با قابلیت کنترل از روی غربیلک فرمان، نشان دهنده دمای بیرون و تاریخ، کمربندهای ایمنی با قابلیت تنظیم ارتفاع متناسب با قد سرنشین جلو نمونه ای از این تجهیزات است.

هر چند در نهایت فیس لیفت زانتیا با سپر دو رنگ مشابه زانتیای اصلی از خط تولید بیرون آمد. رنگ سوکت up stream سبز و down stream آبی و تعداد پایه های آنها 4 عدد است ، پایه 1و2 مربوط به گرمکن و 3و4 مربوط به سنسور است و مقاومت پایه 1و2 در دمای محیط حدود 10 اهم میباشد . سیتروئن زانتیا هم کابین جاداری دارد و هم صندوق عقب حجیمی را در عقب خود جا داده است. سیستم تعلیقی که دست انداز های جاده را جذب می کند تا کم تر به داخل کابین منتقل شود و واقعا بهتر از رقبای هم رده خود است. زانتیا از سیستم هیدروپنوماتیک برخوردار است که قابلیت تنظیم ارتفاع و البته جذب هوشمند ضربه را به خودرو می دهد. زیرا فلزی است مقاوم که در برابر گرما حساسیت کمی از خود نشان می دهد. اصلی ترین مشخصه زانتیا که در سالهای عرضه آن، به شدت مورد توجه جوانان بود، قابلیت تنظیم ارتفاع است که هنوز هم به طور استاندارد در تعداد کمی از خودروهای مدرن عرضه شده در ایران، مشاهده می شود. با کمی تغییر در ارتفاع و ظاهر ماشین می توان به جذابیت زانتیا افزود و از ویژگی های خوب دیگر این خودرو همین قابلیت شخصی سازی زیاد آن است که مطابق میل جوانان ماشین باز است.

علاوه بر این ویژگی خاص ، سیتروئن زانتیا سیستم تعلیق بسیار منعطفی دارد که در جاده سواری بسیار لذت بخشی را به سرنشینان این خودرو هدیه می دهد. سیتروئن زانتیا یک خودروی بسیار سرحال با سواری فوق العاده است که اگر ضعف ایمنی آن را در نظر نگیریم می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. خودروی بعدی این فهرست از آمریکاییهای پرطرفدار است. خودرویی که تلفیقی از اسپرت بودن، شیک بودن و عضلانی بودن را در خودش جای داده است. عمق صندوق عقب هم بسیار خوب است و با توجه به فست بک بودن زانتیا فضای زیادی قابل استفاده است. البته این را هم باید در نظر گرفت که زانتیا از سال ۸۹ دیگر در ایران تولید نشد، پس اگر می خواهید زانتیا خریداری کنید باید توجه کنید که جدیدترین زانتیا متعلق به ۱۰ سال پیش است و این خود باعث می شود زانتیا سواری نیاز به مراقبت ها و رسیدگی های خودش داشته باشد.

زانتیا از همان اول به خاطر ویژگی هایی خاصی که داشت خیلی مورد توجه ماشین باز ها قرار گرفت. این ویژگی به دلیل سیستم تعلیق خاص زانتیا بود. یکی از ویژگی های کلیدی که زانتیا با آن بسیار معروف شد تبلیغاتی بود که در تلویزیون از آن پخش می شد و نشان می داد که زانتیا میتواند با ۳ چرخ یعنی بدون حضور یک چرخ حرکت کند. جنسیس کوپه را می توان یکی از محصولات تاریخ ساز هیوندای دانست. پژو پارس، یکی از پر طرفدارترین خودروهای ایرانی است که با ترفندهایی چون تغییر دادن روکش ها و تعویض داشبورد، توانسته است همچنان جزو صدرنشینان بازار خودروهای ایرانی باشد. کورس زانتیا 2000 با پارس ELX تا نهایت سرعت pars ELX پارس ای ال ایکس موتور زانتیا پژو پارس ELX موتور زانتیا Z4Car زانتیا بخرم یا پژو پارس ELX سرعت پارس ELX موتور زانتیا مقایسه پارس با موتور زانتیاپارس با موتور xum کارنت مقایسه زانتیا با پارس ELX زانتیا بخرم یا پژو پارس ELX معرفی پژو پارس جدید ELX موتور XUM خودرو مشخصات فنی پژو پارس elx مشخصاتقیمت پژو پارس ای ال ایکس 1379 1399 خودرو – سرعت پارس ELX موتور زانتیا. خرید و فروش پژو پارس …

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از موتور زانتیا ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>