عنوان Dodgers که مدتها در انتظار آن بود ، با آزمایش مثبت ترنر COVID-19 همراه با جشن همراه با تیم همراه بود

تقریبا هیچ چهره ای از سگها ، شامپاین و ماسک وجود ندارد – لس آنجلس داجرز اولین عنوان خود را در سری جهانی از سال 1988 به روشی جشن گرفت که هیچ کس تصور نمی کرد قبل از شیوع ویروس کرونا باشد.

آنها مهمانی را بدون جاستین ترنر نیز شروع کردند ، پس از اینکه ستاره سرخ آنها در میانه پیروزی خود آزمایش COVID-19 مثبت را دریافت کرد.

ترنر سه شنبه شب پس از ثبت اولین تست مثبت لیگ برتر بیس بال در 59 روز گذشته از پیروزی 3-1 لس آنجلس مقابل تامپا بی ری در بازی 6 حذف شد و در ابتدا در زمین حضور نداشت زیرا داگرها از غنایم یک عنوان لذت می بردند در غیر معمول ترین فصل به دست آورد.

او حدود یک ساعت بعد از بازی برگشت ، هم تیمی قدیمی خود را بغل کرد و کلیتون کرشاو را در آغوش گرفت و در جلوی وسط یک عکس تیمی کنار مدیر دیو رابرتز با ماسک خود را به زیر ریش پرپشتش نشاند.

تماشا کنید | جاستین ترنر پس از آزمایش مثبت ویروس ، با هم تیمی های داجرز جشن می گیرد:

جاستین ترنر پس از ثبت اولین تست مثبت لیگ برتر بیس بال در 59 روز گذشته ، از پیروزی 3-1 لس آنجلس داجرز مقابل تامپا بای ری حذف شد ، اما او حدود یک ساعت بعد از بازی بازگشت و به مسابقات پیوست. 2:16

ترنر در توییتر گفت: “با تشکر از همه در تماس!” “من احساس عالی می کنم ، هیچ علائمی ندارم. فقط هر احساسی را که احتمالاً تصور می کنید تجربه کرده ام. باورتان نمی شود که نمی توانم آنجا باشم تا با بچه هایم جشن بگیرم! بنابراین از این تیم افتخار می کنم و به طور باور نکردنی برای شهر LA خوشحالم. “

لیگ برتر بیس بال تیم های پس از فصل را پس از مسافرت در سراسر کشور در یک دوره کوتاه 60 بازیه ، در حباب های سایت خنثی عایق بندی کرد. ترنر اولین بازیکن از زمان آغاز پلی آف برای ویروس کرونا بود.

MLB نمونه دوشنبه ترنر را از آزمایشگاه تحقیقات و آزمایش پزشکی پزشکی در یوتا در انتهای دومین مرحله دریافت کرد ، هنگامی که رئیس دبیرخانه آزمایشگاه دکتر Daniel Eichner با معاون کمیساریا Dan Halem که در نیویورک بود تماس گرفت ، یک فرد آشنا با این تماس گفت ، به شرط ناشناس ماندن در تماس با آسوشیتدپرس زیرا جزئیات منتشر نشده است.

ایشنر به هالم گفت نتیجه غیرقابل نتیجه است. MLB نتایج بی نتیجه زیادی دریافت می کند ، بنابراین هالم به ایچنر گفت که نمونه پیش بازی روز سه شنبه را از ترنر اجرا کند. این فرد گفت که این نتیجه در ششمین کار بازگشت مثبت است.

هالم به کریس یانگ ، معاون ارشد عملیات بیس بال MLB ، که در جعبه کمیسار MLB راب منفرد در Globe Life Field بود ، تماس گرفت و سپس داجرز را به عنوان رئیس عملیات بیس بال اندرو فریدمن صدا کرد. فریدمن به کلنگ زنی یا کلوپ هشدار داد و ترنر پس از هفتمین بازی از بازی کنار رفت.

ترنر 35 ساله برای هفت عنوان از هشت قهرمانی متوالی NL West اصلی ترین ترکیب داجرز بوده است. ترنر ، یک شلخته دیر شکوفا که با موفقیت در یک نوسان بالا به تغییر شکل بازی کمک کرد ، با 12 بار اجرا در خانه پس از فصل ، از جمله یک جفت در این سری ، که در آن 0.364 را زده و همچنین دفاع دفاعی ستاره ای است ، رهبر حرفه ای LA است. .

MVP سری جهانی کوری سیگر گفت: “این روده آزار دهنده است.” “اگر همین الان می توانستم جای او را عوض کنم ، این کار را می کردم. این درست نیست.”

مانفرد لحظات مثبت تست ترنر را پس از اهدای جام جهانی به لس آنجلس تأیید کرد – یک یادآوری ناراحت کننده از همه چیزهایی که در این فصل که سرانجام داجرها مورد علاقه قرار گرفتند متفاوت بوده است.

موکی بتس که برای ایجاد تغییر در سری جهانی به داجرز آمده بود ، در ششمین مسابقه با سرعت زیاد به صفحه خانگی صعود کرد تا لس آنجلس را در رده های بالاتر قرار دهد.

پایان خشکسالی ناامیدکننده قهرمانی برای LA – و شاید فقط شروع برای Betts and the Dodgers ، که هفتمین عنوان قهرمانی آنها در سری جهانی ششمین عنوان از زمان ترک بروکلین به ساحل غربی در سال 1958 بود.

رابرتز گفت: “من یک احساس دیوانه وار داشتم که به ثمر نشست.” “این فقط یک گروه خاص از بازیکنان ، سازماندهی ، همه چیزهایی است که ما به نوعی بر آنها غلبه کرده ایم.”

بتس از دور سوم برای دور رفت در زمین زیر زمینی سیگار پیچ خورد و سپس با هومر نقطه گذاری از مرحله هشتم دور شد.

سیگر ، همچنین MVP NLCS که در این پس از فصل با هشت هومر و 20 RBI خود رکورد امتیاز داشت ، گفت: “این کاملا خارق العاده بود. این تیم باورنکردنی بود.” “ما هرگز متوقف نشدیم. ما به محض به صدا درآوردن زنگ آماده بودیم. پس از آن ، ما مدام غلت می زدیم. شما نمی توانید در مورد آنچه در این فصل انجام دادیم به اندازه کافی بگویید.”

کرشاو در گاو صندوق گرم می شد که جولیو اوریاس برای پایان دادن به ویلی آدامز را زد و در کنار هم تیمی ها برای جشن گرفتن در زمین فرار دوید و بعداً خانواده ای که در شمال تگزاس با آنها در حباب بودند همراه شدند.

بلیک اسنل پس از بیرون کشیدن از بازی در طی ششمین بازی واکنش نشان می دهد. (تام پنینگتون / گتی ایماژ)

هنگام جمع شدن به بازیکنان ماسک صورت داده می شد ، اگرچه بسیاری از آغوش آنها حتی پس از آزمایش مثبت ترنر بدون ماسک بود.

Dodgers از زمان بازی Orel Hershiser در تونی فیلیپس از اوکلند برای بازی فینال از سری جهانی در سال 1988 ، همان سال کرشاو – سه بار برنده جایزه NL Cy Young که برنده بازیهای 1 و 5 این مجموعه شد – در نزدیکی دالاس متولد شد.

لس آنجلس در سه سال گذشته دو بار در سری جهانی کوتاه آمده بود. بتس دو سال پیش در آن طرف بود و در بازی 5 برای Boston Red Sox بازی کرد ، که قبل از این فصل AL MVP 2018 را به داجرز معامله کرد. آنها بعداً یک قرارداد 12 ساله 365 میلیون دلاری به او دادند که تا 40 سالگی در 2032 می ماند.

سرعت 3.2 ثانیه ای بتس فقط کافی بود تا پرتاب ضربه اول جی-من چوی را از بین ببرد ، لس آنجلس را 2-1 جلو انداخت لحظاتی پس از اینکه کوین کش مدیر Rays با وجود عملکرد غالب بیش از 5/3 ، بلیک اسنل دست چپ را به دست آورد نوسانات

بتس وقتی از او در مورد این اقدام سال شد گفت: “من دقیقاً مطمئن نیستم که چرا”. “من هیچ سوالی نمی خواهم بپرسم. او در حال انجام یک بازی عالی بود.”

پارچ Los Angeles Dodgers Clayton Kershaw ، راست ، با MVP Corey Seager پیروزی در مسابقات جهانی را جشن می گیرد. (تونی گوتیرز / آسوشیتدپرس)

اسنل 9 ​​گل زد – از جمله اولین بار در تمام فصلی که بتس ، سیگر و ترنر هرکدام در دو مسابقه اول خود در مسابقه زدند. اما برنده جایزه AL Cy Young 2018 برای سومین بار سه نفر برتر در ترکیب داجرز را مشاهده نکرد.

Cash گفت: “تنها انگیزه وجود صفاتی بود كه ویژگی Dodgers به ​​اندازه هر تیمی در لیگ قدرتمند است.” “موکی برای سومین بار از راه می رسد ، من برای آن ارزش قائل هستم. من کاملاً به س questionsالات همراه آن احترام می گذارم و آنها را می فهمم.

در این فصل سرنشینان داجزر در مقایسه با 1.061 در مقابل دست راست ، 531 OPS در برابر چپ دستان داشتند.

رندی آروزارنا ، تازه کار قدرتمند خلیج تامپا ، با دهمین هومر خود در اولین تونی گونسولین دست راست تازه وارد ، تازه کار از هفت پارچ داجرز ، رکورد پس از فصل خود را افزایش داد. Rays هرگز پس از پایگاه دوم دونده دیگری بدست نیاورد زیرا گاو کوهان دار LA به داروی تسکین دهنده متکی به Tampa Bay طعم داروی خود را بخشید در حالی که تنها دو بار بازدید و بدون پیاده روی بیش از 7/3 دوره داشت.

داجرز به عنوان قهرمان ورزش لس آنجلس در سال 2020 به لیکرز پیوست. (تام پنینگتون / گتی ایماژ)

حدود 2/1 هفته پس از اینکه لیکرز موفق به کسب عنوان NBA در حالی که فصل خود را در حباب NBA در اورلاندو ، فلوریدا به پایان می رساند ، داجرز یک قهرمانی دیگر را در سال جاری به لس آنجلس داد که همه گیر ویروس کرونا به تعویق افتاده ، کوتاه شده و در فصول ورزشی حرکت کرده است. .

فصل MLB تا اواخر ژوئیه شروع نشد و کوتاه ترین فصل عادی از 1878 به اختصار انجام شد. و پس از فصل گسترش یافته ، با 16 تیم که به جای 10 تیم به آن رسیدند ، تقریباً تمام مسافت را طی کرد.

وقتی یوریاس دو حمله آخر خلیج تامپا را انجام داد که سومین اعتصاب را انجام داد – 15 و 16 کیلوگرم توسط ری ها ، با آستین بارنز شکارچی آخرین زمین را در جیب عقب خود فرو برد. در کنار 11 حمله توسط داجرز ، ترکیبی ترین ضربه در یک بازی 9 دوره ای از سری جهانی بود.

ایندکسر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>