صدای شخصی بازیکن در استودیو: منطقه خاکستری تقلب در ورزش

صرفنظر از آنچه در این قوانین وجود دارد ، همیشه شخصی وجود دارد که در رقابت از چاپ خوب استفاده می کند.

با اعتبار بین المللی روی خط ، المپیک ها ، تیم ها و کل سازمان های ورزشی می توانند به دنبال پیروزی به مناطق خاکستری لغزنده بروند.

بنابراین چه زمانی نوآوری در ورزش تقلب می شود؟ و آیا وقت آن است که ایده چهارم را به شعار معروف المپیک اضافه کنیم: بالاتر ، سریع تر ، قوی تر ، پاک کننده؟

صدای شخصی پخش کننده در استودیو میزبان سیگنا باتلر و آناستازیا بوسیس از دو متفکر تیزبین در گفتگو استقبال می کنند. دومینک گوتیه ، اسکی باز و مربی عظیم المپیک نیز پخش کننده ، جمع آوری کمک مالی و بنیانگذار بنیاد B2Ten است. آن گروه کاملاً تاکتیکی در برخورد با پیروزی در ورزش است. هرچیزی که یک ورزشکار برای قرار دادن آنها روی تریبون لازم داشته باشد – تجهیزات عجیب و غریب ، طراح رقص داغ ، متخصص تغذیه ، مربی ، درمانگر و سایر موارد – B2Ten برای برنده شدن در آن حضور دارد.

تماشا کنید | گوتیه و گاول در دامنه لغزنده بازی جوانمردانه:

همیشه در کتاب های قوانین ورزشی کسی لک می زند. ورزشکاران ، تیم ها و کل کشورها در پی پیروزی به مناطق خاکستری لغزنده می روند. بنابراین چه زمانی نوآوری در ورزش به غیر از نام ، تقلب می شود؟ آیا وقت آن است که ایده چهارم را اضافه کنیم … بالاتر ، سریع تر ، قوی تر ، تمیزتر به شعار معروف المپیک؟ 31:47

اریکا گاول یک عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر است که در مقطع دکترا مرکز تحقیقات دکتری خود را در میان شرایط دمای بالا روی عملکرد ورزشی قرار داده است. او همچنین در زمینه کمک های ارگونومیک برای کمک به پارالمپیک های آینده کار می کند. دیدگاه وی به عنوان یک ورزشکار و دانشمند تمام مبانی گفتگوی پیرامون به دست آوردن امتیاز عملکرد را پوشش می دهد.

با هم ، گاوتیر و گاول برخی از سهمگین ترین س inالات ورزشی را برطرف می کنند. فروش خطا ، ضررهای استراتژیک ، معافیت های استفاده درمانی (چرا دوچرخه سواران جاده ای حرفه ای پنج برابر بیشتر از بقیه ما به داروی آسم احتیاج دارند؟) ، ورزشکاران کشورهای ثروتمند با جدیدترین تجهیزات پیشرفته به طلا می روند – لیست مبهم اقدامات کوتاه تر نمی شود.

و شاید پیچیده ترین س inال در کل مجموعه: کجای کانادا در آن مقیاس از ملت های رقابتی عادلانه اما با زور؟

صدای شخصی پخش کننده در استودیو جدیدترین راهی است که مخاطبان CBC Sports می توانند از زندگی درونی ورزشکاران مطلع شوند ، در مسیر پادکست صدای شخصی پخش کننده و مجموعه نوشتن شخصی صدای پخش کننده. آی تی رویکردی مبتنی بر موضوع را در پیش می گیرد ، و میزبانان مشترک سیگنا باتلر و آناستازیا بوسیس می توانند مهمانان خود را در یک گفتگوی قابل توجه در مورد یک موضوع واحد در هر قسمت ویدیوی دیجیتال هدایت کنند.