شیفرین برد اسلالوم را از دست می دهد ، بهترین تیم ششم ژرمن در سن ششم ژرمن

میکائلا شیفرین ، که برای اولین بار از ژانویه مسابقه می دهد ، روز شنبه در یک اسلالوم جام جهانی به مقام دوم پشت پترا ولهوا بسنده کرد اما هنوز “احساس خوشبختی زیادی کرد” تا سرانجام به دروازه شروع بازی برگشت.

شیفرین ، برنده 66 مسابقه جام جهانی ، گفت: “من از جایگاه دوم بیشتر از گذشته لذت می برم ، زیرا احساس می کردم که فشار می آورم و اسکی خوبی دارم. امروز بهترین چیزی بود که می توانستم. احساس می کنم می توانم بیش از گذشته به آن افتخار کن. “

ولهوا ، قهرمان اسلالوم در جام جهانی از اسلواکی ، در هر دو مسابقه سریعترین زمان را برای ضرب و شتم 0.18 ثانیه ای آمریکایی در لاپلند فنلاند ، شمال دایره قطب شمال ثبت کرد.

کاتارینا لینسبرگر از اتریش در مکان سوم 0.57 عقب بود ، در حالی که بقیه زمین با هدایت وندی هولدنر مسابقه دهنده سوئیسی حداقل 1.35 از امتیاز دور بود.

تماشا کنید | پترا ولهوا از ژانویه 2017 قهرمان اسلالوم جام جهانی هشتم شد:

پترا ولووا از اسلواکی در اولین مسابقه اسلالوم جام جهانی در این فصل در لوی فنلاند با عبور از خط با دو زمان 1: 50.11 به پیروزی رسید. 1:06

شماره 18 جهان لورنس سنت ژرمن از سنت فررو لس نیجز ، كوئي ، در رتبه ششم با 1.42 ثانيه عقب ترين كاناد بود.
Vlhova و پس از او Erin Mielzynski از Collingwood ، Ont. ، در پانزدهم قرار گرفتند – وی در مسابقه سال گذشته 25 ام بود – و آملیا Smart 25 ام. Smart ، از Invermere ، BC ، در این دوره از زمان تحصیل از راه دور در دانشگاه Denver توانسته است زمان بیشتری را به جام جهانی اختصاص دهد.

لورنس ، که در نقطه 10 آغاز شد ، از نحوه اسکی روی قسمتهای مسطح این دوره راضی بود.

لورنس سن ژرمن پس از صعود به گروه کانادایی با عملکرد در جایگاه ششم واکنش نشان می دهد. (جوسی نوکاری / لهتیکووا / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

لورنس به آلپ کانادا گفت: “من واقعاً درمورد مسابقه ام تمرکز کرده ام. برای قرار دادن دو مسابقه خوب مانند آن برای اولین مسابقه این فصل ، واقعاً انتظار نداشتم که این کار را انجام دهم.”

“من می دانم که می توانم برای فردا در زمین پیشرفت کنم و امیدوارم حتی بهتر هم باشم.”

مرگ پدر فصل کوتاه است

میلزینسکی اضافه کرد: “برای من این یک گام بزرگ در مسیر درست و یک روش خوب برای شروع سال بود. همیشه وقتی سه کانادایی در 30 نفر برتر هستید روز خوبی است.”

در حالی که علی نولمایر از تورنتو در اولین مسابقه با یک دروازه عبور کرد و رونی رمه ، همچنین از کولینگ وود ، به مسابقه دوم راه پیدا نکرد و کار را تمام نکرد.

فصل قبل شیفرین پس از مرگ پدرش ، جف شیفرین ، زودرس به پایان رسید. به دنبال آن لغو مسابقات پایان فصل در میان شیوع ویروس کرونا ، و سپس او در اولین مسابقه فصل جدید در اتریش در ماه اکتبر با مصدومیت کمر شرکت کرد.

شیفرین 25 ساله فکر کرده بود که آیا می خواهد به کار خود در مسابقات اسکی ادامه دهد ، اما بعد از مسابقه روز شنبه خوش بینانه به نظر می رسید.

وی گفت: “امیدوارم از اینجا بتوانم ادامه دهم زیرا می خواهم.” “من امروز و در مسابقات اسکی و مسابقه احساس خوشبختی کردم. سرگرم شدم و احساس کردم که اسکی بسیار خوبی انجام داده ام. بعد از هر اتفاقی که افتاده ، خیلی جالب است که فقط بتوانم در مسابقه اسکی و تریبون بروم و مکان دوم ، مثل این ، واو! “

Vlhova در مسابقه دوم که توسط مربی خود Livio Magoni تعیین شده بود ، چهارمین برد اسلالوم متوالی خود را بدست آورد.

ولهوا گفت: “من سعی کردم از این مزیت استفاده کنم که مربی من مسیر خود را تعیین کرد و من این کار را کردم.” “این آسان نبود ، زیرا بارش برف آغاز شد و البته این روند کمی نابود شد. اما من این کار را انجام دادم و واقعاً خوشحالم. پیروزی اول در اسلالوم اول این فصل همیشه خوب است.”

“هیچ چیز تغییر نکرده اما همه چیز تغییر کرده است”

ولهووا در اولین تقسیم با شفرین 0.13 عقب بود اما در تمام نقاط بازرسی قبل از امریکا قبل از 0.15 پیش افتادن از آمریکایی جلو افتاد.

در آخرین مسابقه ، ولهووا در ابتدا امتیاز خود را به 0/52 رساند اما بیش از سه دهم شکست خورد زیرا نتوانست سرعت شیفرین را در قسمت پایان صاف مطابقت دهد.

تماشا کنید | اسلالوم تاریخی جام جهانی Shiffrin در سال 2019 در لوی ، فنلاند:

میکائلا شیفرین آمریکایی با پیشی گرفتن از اینگمار استنمارک بزرگ سوئدی ، در اسلالوم جام جهانی 41 خود در لوی فنلاند پیروز شد. 1:47

ولهووا با اشاره به رنگی که در آن زمان پیش است گفت: “در دومین مسابقه شما آخرین بار شروع می کنید و می خواهید اولین بار خود را تأیید کنید. این فشار است. این یک اجرای کامل نبود زیرا من اشتباهاتی مرتکب شدم. اما در پایان آن سبز بود.” در یک دیوار ویدئویی در قسمت پایان نمایش داده می شوند.

در سلسله ای که از ژانویه 2017 آغاز شد ، 27 اسلال اسماعیلی جام جهانی همه توسط شیفرین ، با 19 پیروزی یا ولهوا به پیروزی رسیده اند.

Vlhova سال گذشته عنوان اسلالوم را برای یک فصل کسب کرد و 20 امتیاز از Shiffrin پیروز شد ، پس از آنکه آمریکایی در هفت فصل قبلی شش بار آن را کسب کرد.

این دو برتری خود را در مسابقه روز شنبه ادامه دادند.

شیفرین گفت: “هیچ چیز تغییر نکرده ، بلکه همه چیز تغییر کرده است.” “اما حضور در اینجا ، دیدن اینکه همه اسکی می کنند بسیار سرگرم کننده است. تماشای آن جالب است و انجام آن برای من جالب بود.”

تعداد محدودی از طرفداران مجاز به مسابقه هستند

فدریکا برنیون ، که فصل گذشته به عنوان قهرمانی سه ساله شیفرین به عنوان قهرمان کلی خاتمه یافت ، پس از آغاز بازی 1.61 عقب بود اما موفق به کسب دومین امتیاز خود نشد و امتیازات جام جهانی را کسب نکرد.

هم تیمی ایتالیایی مارتا باسینو ، که ماه گذشته قهرمان فصل اول شد ، بیش از سه ثانیه عقب بود و در رده هجدهم قرار گرفت.

آنا سون لارسن ، متخصص اسلالوم ، مسابقه را از دست داد زیرا کل تیم سوئد پس از آزمایش COVID-19 برای یکی از مربیان خود در قرنطینه قرار گرفت.

تعداد محدودی از تماشاگران در این مسابقه مجاز بودند.

اسلالوم دیگر زنان قرار است روز یکشنبه برگزار شود.