شناگر گبه ماستروماتئو، بسکتبالیست سارا گیتس به عنوان ورزشکاران سال U Sports انتخاب شدند.

گابریل ماستروماتئو پس از بیماری در استخر ایستادگی کرد و سارا گیتس رهبری خود را در خارج از دادگاه در ورزش های دانشگاهی کانادا اعمال کرد.

دانشگاه تورنتو Mastromatteo و McMaster’s Gates برندگان جوایز داگ و لوئیس میچل روز چهارشنبه به عنوان برترین ورزشکاران U Sports امسال معرفی شدند.

ماستروماتئو یک سال پس از یک دوره طولانی و سنگین کووید-19، رکوردهای U Sports را در مسیر کسب عنوان ملی در 50 متر و 100 متر قورباغه مردان شکست.

این بازیکن 21 ساله اهل کنورا، اونت.، سه ماه تمرین را در اوایل سال 2022 از دست داد. تکرارهای از دست رفته استخر باعث شد تا دانشجوی بازرگانی Varsity Blues در تیم بازی های مشترک المنافع کانادا جای بگیرد.

او تا سپتامبر احساس نمی کرد در استخر است.

ماستروماتئو گفت: “بسیار خوب است که برای کار سخت حتی در زمان های سخت دیده شویم.”

من احساس می‌کنم وقتی همه چیز خوب پیش می‌رود، دریافت پاداش بسیار آسان است، اما دیدن اینکه نور در انتهای یک تونل بسیار تاریک وجود دارد، خوب است.

گیتس از نیومارکت، آنتی، با پیشروی کشور در کسب امتیاز در هر بازی با 27.3 امتیاز، به یک دوره حرفه‌ای برتر غارت‌گران به پایان رسید.

او 48.3 درصد از زمین و 37.7 درصد از محدوده سه امتیازی را در حالی که میانگین 30 دقیقه در بازی داشت، شوت زد.

مطالب جذاب پیشنهادی
ثروت NHL متمرکز شده است (و سایر اقدامات ارزیابی فوربس)

گیتس گفت: “هم تیمی های من، مربیان من، خانواده من، آنها بهترین سیستم پشتیبانی هستند.” “آنها مرا تحت فشار قرار دادند تا بهترین باشم. پس از گذشتن از یک سال کووید و چند سال عجیب، من فقط نمی خواستم هیچ کاری را ناتمام رها کنم.”

در طول فصل 2020-21 U Sports که تقریباً توسط همه‌گیری از بین رفت، گیتس کمیته رهبری ورزشی زنان را در مک مستر تأسیس کرد.

این گروه کارآموزی مربیگری را آغاز کرد تا به زنان فرصت مربیگری در سطح دانشگاه در مدرسه را بدهد.

گیتس گفت: ما می توانیم خیلی رشد کنیم. “این تنها آغاز است.”

ماستروماتئو و گیتس هر کدام غنائم و یک بورسیه تحصیلی 5000 دلاری برای ادامه تحصیلات تکمیلی در مراسم چهارشنبه در کلگری دریافت کردند.

برترین ورزشکاران مرد و زن U Sports از سال 1993 زمانی که بازیکن و کمیسر سابق CFL و دانشمند فوتبال UBC داگ میچل جوایز را تأسیس کرد، شناخته شدند.

میچل سال گذشته در سن 83 سالگی درگذشت.

همسر او لوئیس میچل که از سال 2015 تا 2020 ستوان فرماندار آلبرتا بود، به حمایت مشترک خود از افتخاراتی که قبلاً جوایز هاوارد مکی، جوایز BLG و جوایز دو و میدانی ستوان فرماندار نامیده می شدند، ادامه داد.

هیچ برنده ای در سال 2021 به دلیل همه گیری COVID-19 اعلام نشد.

برندگان سال 2022 سه فورد (واترلو) کوارتربک ادمونتون الکس و سوفی دی گود (کوئین) بازیکن تیم راگبی تیم زنان کانادا بودند.

برندگان قبلی همچنین شامل بازیکنان CFL، جسی لومزدن، دان بلر و اندرو باکلی و همچنین کایلی ماس شناگر المپیک، جسیکا زلینکا، ورزشکار هفت‌گانه و کیم سنت پیر، بازیکن هاکی هستند.

متولیان بنیاد ورزشی کانادا، یک هیئت غیرانتفاعی که 31 سال پیش توسط داگ میچل تأسیس شد، به برندگان رای دادند.

مطالب جذاب پیشنهادی
خواص قهوه فوری سوپریم حاوی عصاره قارچ گانودرما و جینسینگ برای عموم مردم

یک فینالیست از هر جنسیت از هر یک از چهار کنفرانس – آتلانتیک، انتاریو، کبک و کانادا غربی – سالانه انتخاب می شود.

جردن کانهام والیبالیست آلبرتا و تیتوم امی بازیکن هاکی مونت رویال نماینده کانادا غرب بودند.

پابلو کولین، شناگر مک گیل و جسی لاکورس، دونده دو و میدانی و کراس کانتری لاوال، فینالیست های Reseau du sport etudiant du Quebec بودند.

اندرو پوریل دونده کراس کانتری و پیست سنت مری و کندرا وودلند، بازیکن هاکی دانشگاه نیوبرانزویک، نامزدهای کنفرانس آتلانتیک بودند.

U Sports یکی از بزرگترین لیگ های ورزشی در کانادا با 4000 دانشجو ورزشکار است که در 56 دانشگاه کانادا از ویکتوریا تا سنت جانز، NL در حال انجام ورزش های دانشگاهی هستند.

“ورزشکاران بزرگ زیادی در اینجا حضور دارند”

ورزشکاران انتاریو برای دومین سال متوالی و برای پنجمین بار در مجموع جوایز مرد و زن را به دست آوردند.

ماستروماتئو گفت: «ورزش های کانادا همیشه آنقدر که من احساس می کنم گاهی اوقات شایسته آن است، به رسمیت شناخته نمی شود.

ورزشکاران بزرگ زیادی در اینجا حضور دارند. همه کسانی که با آنها مسابقه می‌دادم فوق‌العاده بودند. برای اینکه بتوانم به این موضوع برسم، هنوز کاملاً آن را درک نمی‌کنم، اما بسیار جالب است. احساس می‌کنم برای کاری که انجام داده‌ام بسیار قدردانی می‌کنم. که در.”

او اولین ورزشکار دانشگاه تورنتو است که برنده ورزشکار مرد سال شده است. او سه سال دیگر از واجد شرایط بودن U Sports باقی مانده است.

بایرون مک‌دونالد، مربی شنای Varsity Blues در بیانیه‌ای گفت: «گیب یک شناگر کلاس جهانی است و با دو رکورد خود در مسابقات قهرمانی ملی این فصل نشان داد.

مطالب جذاب پیشنهادی
همه چیز درباره قطره لاویگل + خواص و نحوه عملکرد

“اما در هر ماجراجویی چاله هایی وجود دارد و گیب سال گذشته با یک ضربه سنگین کووید به یک حادثه بزرگ برخورد کرد که او را برای چندین ماه از تمرین جدی دور نگه داشت.

با این شک و چالش‌های زیادی همراه است، بنابراین این یک کادر پشتیبانی قوی و انگیزه شخصی است که گیب را به فرم قبلی خود بازگردانده است.

Mastromatteo به تیم شنای Pan American Games کانادا که اواخر امسال در سانتیاگو، شیلی رقابت خواهد کرد، معرفی شد.

گیتس مدرک ممتاز خود را در زمینه رفتار انسانی با یک مینور در زمینه اعتیاد به سلامت در جامعه و جامعه شناسی به پایان رسانده است. او امیدوار است که در اروپا بسکتبال حرفه ای بازی کند.

ترزا برنز، سرمربی غارتگران در بیانیه ای گفت: «توانایی او نه تنها در گلزنی، بلکه تأثیرگذاری بر بازی از طرق مختلف فوق العاده بوده است.

رشد او به عنوان یک فرد و به عنوان یک رهبر که یاد گرفته است از صدای خود برای ترویج تغییر استفاده کند، به همان اندازه شگفت انگیز بوده است، به ویژه برای ورزشکاران زن.