شناگر هنرمند کانادایی لاموث PB را در مسیر برنز سوپر فینال جام جهانی قرار داد.

آدری لاموث، شناگر هنرمند کانادایی پس از ارائه بهترین عملکرد شخصی در روز جمعه در سوپر فینال جام جهانی در اویدو، اسپانیا، مدال برنز را به دست آورد.

این دختر 18 ساله اهل مونترال در بخش فنی انفرادی زنان با امتیاز 239.5017 به سکو رسید و بهترین شخصی خود را با 43 امتیاز بهبود بخشید. بهترین بهترین شخصی قبلی او در ماه مارس و در حالی که برنز جام جهانی را در مارکهام، اونت.

لاموته در روز جمعه تنها 0.4 امتیاز کمتر از آیریس تیو از اسپانیا به پایان رسید، در حالی که اینویی یوکیکو، دارنده دو مدال المپیک از ژاپن با 268.4217 امتیاز طلا گرفت.

لاموث در نسخه‌ای گفت: «من خیلی سخت روی هیبریدها و عناصرم کار کرده‌ام و بسیار مفتخرم که امروز در همه آنها به درجه سختی اعلام شده‌ام رسیدم.»

لاموث رابطه خود با مربی لیزا یخنو را نقشی در بهبود مستمر او دانست.

“کار با لیزا باعث شد تا من با یادگیری کار با سیستم امتیازدهی جدید، ثبات بیشتری داشته باشم. او خودش تجربه زیادی در شنای انفرادی دارد، او واقعاً درک می کند که من در حال تجربه چه چیزی هستم و می تواند مرا آرام کند و اعتماد به نفسم را تقویت کند. لاموت گفت.

کانادا در بخش فنی تیمی در جلسه عصر پنجم شد.

لاموث روز شنبه به استخر بازخواهد گشت تا در مسابقات آزاد انفرادی زنان شرکت کند، در حالی که کنزی پریدل از رجینا و جانی نیومن از کلگری با هم در مسابقه فنی دوتایی رقابت خواهند کرد.

مطالب جذاب پیشنهادی
فقط چند کلیک با خرید تجهیزات پزشکی فاصله دارید

تیم کانادایی خود را برای مسابقات قهرمانی آبزیان جهانی تابستان امسال که از 14 تا 30 ژوئیه در فوکوئوکا ژاپن برگزار می شود، آماده می کند.