سم برنز به پیشنهاد خود برای کسب اولین پیروزی PGA در اوپن هوستون ادامه می دهد

سام برنز ، که پیشنهاد کسب عنوان قهرمانی PGA Tour خود را داشت ، پس از دور سوم مسابقات Houston Open در روز شنبه در حالی که شماره یک جهان داستین جانسون در آخرین لحظه مستر خود در انتظار سه شوت بود ، شروع به لرزش کرد و یک برتری را از آن خود کند. بالا

رهبر یک شبه برنز سه مورد از شش سوراخ آخر خود را در زمین گلف Memorial Park برای یک زیر 68 پارازیت قرار داد که در هفته در زمین گلف Memorial Park به 9 سال رسید.

برنز گفت: “من نمی دانم فردا چه چیزی برای من در نظر گرفته است ، اما من فکر می کنم ما فقط قصد داریم به آنجا برویم و برنامه بازی را که در طول هفته داشته ایم ، رعایت کنیم.” “اگر این اتفاق بیفتد ، عالی است. اگر این اتفاق نیفتد ، عالی است و از آنجا برو.”

کوری کانرز از لیستلول ، اوت. ، پس از تلاش برای رسیدن به 73 ضربه ، هشت شوت از راه دور بود. مکنزی هیوز (70) پس از 68 که او را در یکنواخت 210 ترک کرد ، دوباره ضربه مغزی داشت.

تماشا کنید | سام برنز در اوپن هیوستون با اختلاف کمی پیش افتاده است:

سام برنس آمریکایی در دور سوم مسابقات اوپن هیوستون 2 بر 2 به ضرب گلوله کوبید و با یک ضربه جیسون دی و کارلوس اورتیز را رهبری کرد. 1:19

شماره 1 جهان سابق استرالیا ، جیسون دی ، که یک دفع کف پا را در سوراخ نهایی از دست داد و کارلوس اورتیز مکزیکی ، هر کدام پس از مطابقت با 67s از سرعت شلیک کردند.

برنز ، که سال گذشته برش هوستون اوپن را از دست داد ، دو گلدان ابتدایی داشت اما به سرعت با یک مرغ در چهارم چهارم عقاب و عقاب در هشتم پارس پنجم که از 87 فوت خارج شد ، همه چیز را برگرداند.

آمریکایی ، که بهترین موفقیت شغلی او سومین قهرمانی مزارع سندرسون 2018 است ، سپس دو سوراخ بعدی خود را دو گل کرد اما با سه پرنده بیش از یک کشش چهار سوراخ پاسخ داد تا خودش را جلوی خودش بکشد.

جانسون ، در اولین رویداد خود از زمان مثبت آزمایش COVID-19 در اواسط ماه اکتبر ، که یکی از بهترین بخش های گلف در زندگی حرفه ای خود را قطع کرد ، از یک سفر بدون گلدان در اطراف پارک یادبود لذت برد و احساس خوبی نسبت به مسترهای هفته آینده دارد.

او گفت: “بیرون آمدن و تکرار کردن بسیار خوب است ،” بعد از چهار زیر 66 گفت: “بازی احساس خوبی در هفته آینده دارد و بدیهی است که فردا هنوز یک روز دیگر داریم و احساس می کنم در موقعیت خوب با شانس پیروزی. “