ستاره ناراضی فدریکو برناردسکی برای بازی آینده TFC نیمکت نشین شد

فصل ناامید کننده تورنتو اف سی در خارج از زمین بسیار پیچیده تر شد و خبرهایی مبنی بر اینکه فدریکو برناردسکی ستاره ناراضی ایتالیایی برای بازی شنبه مقابل دی سی یونایتد نیمکت نشین شده است.

مربی باب بردلی انضباطی بودن این حرکت را رد کرد و در عوض آن را “تصمیم مربی” خواند.

او گفت: “فده برای این بازی در ترکیب نخواهد بود. این هفته چیزهای زیادی در جریان است، بحث های داخلی زیادی. وقتی به آماده سازی گروهی برای این بازی فکر می کنید، ما احساس کردیم که این بهترین راه برای رسیدگی به آن است.” خبرنگاران بعد از تمرین روز جمعه

او افزود: «مذاکراتی وجود دارد که فقط در مورد اینکه چگونه به همکاری با یکدیگر ادامه خواهیم داد، در جریان است.

تورنتو (2-5-7) در انتهای جدول رده بندی کنفرانس شرق فرو رفته است. و این هفته به دلایل نادرست در پی اظهارنظرهای ناخوشایند برناردسکی در مورد سبک بازی تیم پس از باخت 1-0 آخر هفته گذشته در آستین اف سی تیتر خبرها شده است.

برناردسکی که 9 بازی گل نزده است، پس از شکست در وقت های تلف شده، بمبی را در فضای مجازی در اختیار خبرنگاران قرار داد.

ایتالیایی به انگلیسی گفت: «ما بازی نمی کنیم. “ما پاس بلند بازی می کنیم. هیچ ایده ای برای بازی نداریم.”

او افزود: “من فکر می کنم این شهر، هواداران، همه لیاقت این را ندارند.” “و من فکر می کنم شاید ما نیاز به تغییر چیزی داریم. ما به تاکتیک های بیشتری نیاز داریم. ما نیاز به ایده ای داریم که چگونه بازی می کنیم، زیرا این مشکل واقعی برای من است. زمانی که بدون بازی می کنیم غیرممکن است که اینگونه بازی کنیم. [an] اندیشه.”

مطالب جذاب پیشنهادی
ورزشکار سابق از تجربیات خود استفاده می کند تا سلامت روانی بهتر را برای بازیکنان تنیس ارتقا دهد

آینده مورد سوال نیست

بردلی، در اولین اظهارنظر عمومی خود در مورد این انفجار، روز سه شنبه گفت که برناردسکی “خارج از خط است”. روز جمعه، مربی سه بار برگزیده سال MLS فاش کرد که برناردسکی که در بخش تمرینی که برای رسانه ها باز بود در زمین حضور نداشت، در آخر هفته بازی نخواهد کرد.

اما بردلی گفت که آینده برناردسکی در باشگاه زیر سوال نمی رود.

“من فکر می کنم که برنامه، مطمئناً این است که Fede دوباره در آن است [next week] و ما این هفته را پشت سر گذاشتیم و همه به جلو می رویم.”

بردلی کلماتش را با دقت انتخاب کرد و سعی کرد شکاف را کم اهمیت جلوه دهد.

او گفت: “امروز من و او بحث خوبی داشتیم. من فکر می کنم که هر دو در یک مسیر هستیم و برای ادامه همکاری با هم هیجان زده ایم.”

با توجه به اینکه برناردسکی با گل و سه پاس گل در این فصل بهترین گلزن این تیم است، و به چهارمین بازیکن پردرآمد لیگ با 6.295 میلیون دلار اشاره نکنیم، نیمکت نشینی این بازیکن ایتالیایی کاملاً بیانیه ای است.

به خصوص زمانی که تورنتو در 11 بازی اخیر خود فقط یک بار پیروز شده است (1-5-5) در تمام رقابت ها و متحمل 4 بار تعطیلی متوالی در بازی های لیگ شده است. خشکسالی بدون گل تورنتو به 404 دقیقه می رسد که به گل سی جی ساپونگ در 29 آوریل در پیروزی 1-0 مقابل تیم فوتبال نیویورک سیتی بازمی گردد.

تورنتو هفته گذشته در آستین فقط سه شوت زد که هیچکدام به سمت هدف نبود.

مطالب جذاب پیشنهادی
ردیاب خودرو ارزان قیمت همراه با گارانتی 1 ساله - ایران رهیاب

“عجیب است”

آشفتگی در تورنتو بی توجه نبوده است.

وین رونی، سرمربی دی سی یونایتد، روز پنجشنبه در پاسخ به سوالی درباره فصل TFC گفت: «این عجیب است. اگر صادقانه بگویم تمرکز اصلی روی بازی شنبه ما هستیم. زیرا همانطور که شما گفتید تورنتو لحظه خوبی را پشت سر نمی گذارد. فکر می کنم واضح است که بین بازیکنان کمی سایش وجود دارد. و شاید کارکنان.”

کسب پیروزی برای تورنتو در این فصل سخت بوده است. مصدومیت ها و کمبود عمق برای تیم بردلی هزینه زیادی داشته است.

دی سی و تورنتو هر دو با مشکلات مصدومیت دست و پنجه نرم می کنند اما به آرامی برخی از بازیکنان را بازگردانده اند.

دی سی هفته گذشته هشت بازیکن را از دست داد در حالی که تورنتو 10 بازیکن را به دلیل مصدومیت یا محرومیت در اختیار نداشت.

اما لورنزو اینسینیه ستاره ایتالیایی که به دلیل مشکل پا به آستین سفر نکرد، این هفته به تمرینات بازگشت. و Jahkeele Marshall Rutty هافبک / مهاجم نیز پس از گذراندن دو بازی محرومیت در دسترس است.

دو تیم در 25 فوریه در افتتاحیه فصل در آئودی فیلد با رالی دی سی برای پیروزی 3-2 روی گل های دقیقه 90 و 98 به مصاف هم رفتند.