سازمان دهندگان ورزش به جای حمله به مسئله واقعی ، فقط هدفشان این بوده است كه خطر ابتلا به COVID-19 را محدود كنند

این ستونی از مورگان کمپبل است که نظر خود را برای CBC Sports می نویسد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بخش نظرات CBC ، لطفاً به س FAالات متداول مراجعه کنید.

بیایید با دو مشاهده شروع کنیم که اکنون می توانیم حقیقت را در مورد ورزش در دوران COVID-19 در نظر بگیریم.

اول ، اقدامات نیمه کاره نیست. اگر روزانه شرکت کنندگان را غربالگری نمی کنید ، سپس آنها را از دنیای خارج قرنطینه کنید ، روشی که NHL و NBA با حباب های مربوطه انجام دادند و روشی که مروجین مبارزات بزرگ در لاس وگاس و ابوظبی دارند ، در حال باز کردن مجوزها هستید ویروس می تواند سو will استفاده کند و خواهد شد. به همین دلیل COVID-19 در دانشگاه امن NBA در اورلاندو نفوذ نکرد و به همین دلیل ویروس مجبور به لغو یا به تعویق انداختن بیش از دوازده بازی فوتبال NCAA در آخر هفته گذشته شد.

دوم ، تا زمانی که یک واکسن ایمن و م reachesثر به سطح گسترده ای از مردم نرسد ، دنیای ورزش به شرایط عادی خود باز نخواهد گشت. تیم ها برای افزایش درآمد باید بلیط بفروشند ، اما شما نمی توانید حبابی به سبک NBA در اطراف یک استادیوم فروخته شده بسازید. اگر می خواهید جمعیت فقط در اتاق ایستاده و نوعی تشویق کامل همراه با بازی های پر مخاطب باشد ، باید مطمئن باشید تماشاگرانی که سالم می رسند با یک ویروس بالقوه کشنده آنجا را ترک نمی کنند.

به همین دلیل اخبار اخیر از داروخانه های بزرگ باید طرفداران ورزش را در آمریکای شمالی و فراتر از آن هیجان زده کنند.

در اواخر هفته گذشته ، سازنده دارو Pfizer اعلام کرد که داده های اولیه نشان می دهد که واکسن COVID-19 آنها 90 درصد موثر است. روز دوشنبه ، Moderna با انتشار خبری اعلام کرد که واکسن جدید آنها در 94.5 درصد شرکت کنندگان در یک آزمایش مقدماتی از COVID-19 جلوگیری می کند. اخباری از این دست می تواند شما را وادار کند که به بازگشت به همه چیزهایی که از ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 در زمستان گذشته صنعت ورزش را از دست داده ایم ، چشم پوشی کنید – برنامه های کامل ، استادیوم های بسته بندی شده ، دیدارهای حضوری و استقبال با ورزشکاران مورد علاقه خود.

اما چند خبر منتشر شده از سوی شرکت های دارویی که برای به دست آوردن سهم بازار رقابت می کنند ، کافی نیست تا ورزش های حرفه ای را به حالت عادی برگردانند. و اگر فکر می کنید همه ما فقط یک سوزن از بسته شدن پارک ژوراسیک برای تماشای رپتورز در پلی آف NBA فاصله داریم ، باید خوشبینی خود را با صبر و حوصله فرو ببرید.

به هر حال ، سرگرمی ورزشی باید به ما مشکلات برون یابی از داده های محدود را بیاموزد. اگر بازیکن بیس بال مورد علاقه من در روز افتتاحیه 3 به 4 شود ، من بهتر از این فکر می کنم که او برای این فصل 0.750 را بزند.

تماشا کنید | آزمایشات واکسن COVID-19 Moderna نتایج امیدوار کننده ای را نشان می دهد:

یک واکسن COVID-19 از شرکت بیوتکنولوژی Moderna نتایج امیدوارکننده اولیه را نشان داده است ، به نظر می رسد 94.5 درصد موثر باشد و این شرکت می گوید ممکن است ظرف چند هفته برای استفاده اضطراری در ایالات متحده اقدام کند. 3:24

متخصصانی که از موقعیت من بهتر هستند به شما خواهند گفت که گزارش های اولیه ، اگرچه دلگرم کننده هستند ، اما در مورد چگونگی مقاومت این دو واکسن در آزمایشات بعدی ، یا با فرض کارآیی گسترده ، نحوه ذخیره و توزیع ، پاسخ قطعی نمی دهند. داروها برای حداکثر تأثیر

اما اگر همه چیز به همان شکلی که ما امیدواریم پیش رود ، با تأیید مقررات قانونی و دسترسی گسترده تر به چند ماه تا سال 2021 ، ممکن است چیزی شبیه به بازی های المپیک معمولی در تابستان سال آینده در توکیو شاهد باشیم. رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ مطمئناً این وعده را در مورد واکسن های COVID-19 که بزودی وارد بازار می شود ، می داند و می گوید ایمن سازی احتمالاً در ژوئیه آینده برای ورزشکاران و تماشاگران در توکیو مورد نیاز خواهد بود.

“به منظور محافظت از مردم ژاپن و به احترام مردم ژاپن ، IOC تلاش زیادی انجام خواهد داد تا [people] در صورت امکان – شرکت کنندگان و بازدید کنندگان المپیک – به اینجا می رسند [with a] اگر تا آن زمان واکسن در دسترس باشد ، واکسن بزنید ، “باخ این هفته به خبرنگاران در ژاپن گفت:” این باعث می شود همه ما بسیار مطمئن باشیم که می توانیم در ورزشگاه المپیک تماشاگر داشته باشیم. “

البته ، راه رسیدن به یک بازی المپیک بدون COVID-19 ، که توسط بهترین های جهان در هر رویداد مورد بحث قرار می گیرد ، از ایالات متحده عبور می کند ، یک جدول در بالای جدول مدال ، و پردرآمدترین حقوق پخش IOC معامله – NBC در سال 2014 با IOC تمدید قرارداد 28 ساله ، 7.75 میلیارد دلاری را امضا کرد.

اما در کشوری که در موارد COVID-19 نیز جهان را رهبری می کند (3/11 میلیون نفر بعد از ظهر روز سه شنبه) و بیش از یک چهارم میلیون نفر از ساکنان آن بر اثر این بیماری درگذشته اند ، پرداختن به بیماری همه گیر اغلب ارتباط بیشتری با سیاست و ایدئولوژی دارد سلامت عمومی.

تضعیف شدت COVID-19

اگر یک نمودار ون ترسیم کنیم که افرادی را که به واکسن اعتقاد ندارند و افرادی که فکر می کنند پوشش صورت آزادی شهروندان را از بین می برد آزادی آنها را احراز می کند ، شاید نیازی به حلقه دوم نداشته باشیم. و اگر راه های کمک به اردن لنگ ، رئیس جمهور دونالد ترامپ و متحدان سیاسی اش را برای گسترش COVID-19 بشماریم ، انگشتان دست و پا ما تمام می شود.

در مراحل افتتاح همه گیر ، دولت ترامپ علیه ایالت های جداگانه برای تجهیزات حفاظت شخصی ، افزایش قیمت و کاهش تجهیزات دنده برای ایمن سازی کارکنان پزشکی خط مقدم مورد نیاز بود.

در ماه اکتبر ، یک ترامپ با COVID مثبت ممکن است اعضای سرویس مخفی را در معرض ویروس قرار دهد وقتی که آنها را مجبور کرد تا او را به اطراف مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید سوق دهند تا به طرفدارانی که در آنجا جمع شده بودند دست بزند.

و در سپتامبر بخش عمده ای را به کارزار قرض داد تا کنفرانس ده بزرگ را مجبور به تصمیم گیری برای به تعویق انداختن ورزش های پاییزی مانند فوتبال کند. وقتی لیگ سرانجام تصمیم گرفت فوتبال این پاییز را بازی کند ، ترامپ سعی کرد اعتبار این تصمیم را بگیرد، امیدوارم که این امر بتواند به وی در پیروزی در ایالات نبرد مانند ویسکانسین و میشیگان کمک کند.

ترامپ در انتخابات این ماه نتوانست در میشیگان یا ویسکانسین پیروز شود ، اما ویروس موفق شد در برنامه های فوتبال در سراسر ده کشور بزرگ نفوذ کند. قبل از اینکه ویسکانسین باگرز شنبه گذشته 49-11 میشیگان ولورینز را شکست ، این تیم آزمایش های مثبت و تعطیلی دو هفته ای را تحمل کرد. ماه گذشته ، ولورینز به تمرین ادامه داد حتی به دلیل افزایش موارد COVID که باعث می شود دانشجویان در دانشگاه از خانه بمانند. و شیوع آن در تیم فوتبال مریلند آنها را مجبور به لغو بازی با ایالت اوهایو کرد.

کشتی COVID-19 برای تسلیم موثرترین راه بازگشت به استادیوم های فروخته شده و محافظت از ورزشکارانی است که هواداران برای دیدن آنها هزینه می کنند. اما رسیدن به آن نقطه ، چه برای ورزشهای رایج آمریکایی و چه برای بازیهای المپیک ، به معنای زنده ماندن دو ماه دیگر با یک دولت مصمم به حمله به این مشکل است.

تا آن زمان ، برخی از لباس های ورزشی با سازش هایی با هدف کاهش خطر رو به جلو حرکت می کنند. NCAA به جای گسترش 67 بازی خود در میان شهرهای میزبان دور ، برنامه ای برای برگزاری کل مسابقات بسکتبال موسوم به March Madness در ایندیاناپولیس اعلام کرده است.

اما اپراتورهای دیگر COVID-19 را به عنوان یک مزاحم و بدون تهدید برای سلامت جامعه در نظر می گیرند. هنگامی که همه گیر نبرد 4 آتلانتیس ، یک مسابقات سالانه بسکتبال کالج سالانه در باهاما را از بین برد ، این رویداد به داکوتای جنوبی نقل مکان کرد، مرکز شیوع همه گیر ایالات متحده ، که در آن بیش از 58 درصد آزمایشات COVID-19 مثبت اعلام شده است. سازمان دهندگان در حال فروش بلیط هستند ، حتی اگر از 16 نوامبر متوسط ​​هفت روز پرونده جدید در ایالات متحده 1424 مورد بود ، در جمعیت کمتر از 885،000 نفر. اگر انتاریو با همین نرخ پرونده های جدید COVID-19 را ثبت کند ، شاهد بیش از 23000 مورد در روز خواهیم بود.

از نظر ورزشی ، این مانند این است که Rich Aurilia را برای رسیدن به قله PED Barry Bonds پیاده روی کنید.

و از نظر بازگرداندن دنیای ورزش به هر وضعیت عادی که قرار است در سال 2021 باشد ، این یک گام بزرگ به عقب است ، حتی با وجود واکسن هایی که در راه است.