رهبران المپیک با پیشرفت واکسن های COVID-19 امید به بازی های امن توکیو را با طرفداران خود افزایش می دهند

IOC با تشویق از پیشرفت این هفته در یافتن واکسن COVID-19 و برپایی رویدادهای ورزشی در ژاپن ، “اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کند” که المپیک سال آینده توکیو می تواند طرفداران خود را در این مکان داشته باشد.

پس از یک سال به تعویق افتادن بازی های تابستانی 2020 ، کمیته بین المللی المپیک برای آزمایش سریع آزمایش COVID-19 و واکسن ها اطمینان حاصل کرده است که از 23 ژوئیه می توانند آزمایش کنند.

اخبار روز دوشنبه شرکت داروسازی Pfizer درباره آزمایش های امیدوار کننده واکسن آن پس از برگزاری توکیو در یک مسابقه بین المللی ژیمناستیک در آخر هفته برگزار شد.

“با دیدن متفاوت [event] توماس باخ ، رئیس IOC ، گفت: “آزمایشات در ژاپن فکر می کنم ما می توانیم اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم که تعداد تماشاگران منطقی در آن زمان نیز در مکان های المپیک خواهیم داشت.”

باخ در پاسخ به این س ifال که آیا IOC می تواند خود تلاش کند دوز واکسن را برای شرکت کنندگان در المپیک بدست آورد ، باخ گفت که تماس با سازمان بهداشت جهانی و “تعدادی از تولیدکنندگان” ادامه دارد.

وی گفت: “گزینه های مختلفی در دست بررسی است که چگونه می توان واکسن ها را در دسترس قرار داد.”

با این حال ، وی اضافه کرد که ورزشکاران نباید در اولویت اصلی در سراسر جهان باشند.

باخ گفت: “اولین موج واکسیناسیون … باید برای افراد نیازمند ، برای گروه های پرخطر ، برای پرستاران ، برای پزشکان پزشکی و برای همه کسانی باشد که جوامع ما را زنده نگه می دارند.”

مطالب جذاب پیشنهادی
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی با بسته بندی اصولی در تهران |44282757|

رهبر IOC گفت که از زمان تصمیم به تعویق انداختن در ماه مارس ، هفته آینده برای اولین بازدید به توکیو می رود و حزب المپیک در حال سفر یک دوره قرنطینه را برای آماده سازی آغاز کرده است.

باخ در پاسخ به این س askedال که آیا احتمالاً برای لغو بازی های المپیک مورد بحث قرار می گیرد ، “نه” قاطعانه پاسخ داد.