رندی آروازارنا با نهمین دوره اجرا در خانه پس از فصل ، وارد تاریخ سری جهانی می شود

ساعاتی پس از ورود خود به تاریخ سری جهانی ، رندی آروزارنا به شدت عاشق مهر ماه اکتبر شد.

آیا کاری وجود دارد که این تازه کار نتواند انجام دهد؟

پیروزی مسابقه کوبایی که در یک دوره نهم مسابقه به ثمر رسیده است ، طرفداران را برای سالها صحبت خواهد کرد ، پس از اینکه Tampa Bay Rays شنبه شب 8-7 لس آنجلس داجرز را مبهوت کرد ، بازی را هر دو برابر کرد.

کوین کش مدیر Rays از آرلینگتون ، تگزاس گفت: “رندی عادت نکرده که مجبور باشد اینطور بدود. به طور معمول او معمولاً در حال قدم زدن است.”

همان افراد ممکن است بخواهند به یاد بیاورند که خیلی زود ، هافبک 25 ساله برای بیشترین اجرای خانگی در یک فصل پس از باری ، از باری باندز عبور کرد. وی سپس برای بازدید نیز به بالای لیست پیوست.

هومر انفرادی آروزارنا که منجر به کسب چهارمین امتیاز شد ، امتیاز را برای ری ها باز کرد و نهمین دوره از فصل پس از او بود ، و او رکورد قبلی را به ثبت رساند که شامل هشت باند بود (2002 ، سانفرانسیسکو) ، کارلوس بلتران (2005 ، هوستون) و نلسون کروز (2011 ، تگزاس).

هیچ یک از این سه نفر موفق به کسب سری جهانی نشده اند. اما Arozarena and the Rays حتی در کنار داجرز هستند و تضمین می کنند که در این سری جهانی عمیق تر از تنها ظاهر دیگر حق رای دادن باشند ، باخت 5 بازی به فیلادلفیا در سال 2008.

سومین ضربه شبانه او ، تک آهنگ برتر از رتبه ششم ، سه مرتبه هومر براندون لوو را تنظیم کرد که باعث ایجاد چهار نوبت نهایی در ترمز شد.

سکانس پایان بازی دراماتیک

تنها باری که آروزارنا به پایگاه نرسید هفتمین مسابقه بود ، زمانی که بازی دوتایی پایان کار او در هفتم پس از تساوی هومر انفرادی کوین کیرمایر ، دو بار انجام شد.

پس از آن احتمالاً مهمترین آتروآرنا در هنگام خفاش به وجود آمد ، وقتی جرقه خلیج Tampa Bay با دو نتیجه در نهم مسابقه ، هفت قدم از کنلی یانسن نزدیکتر رفت. این سکانس دراماتیک پایان بازی را در تک آهنگ RBI برت فیلیپس تنظیم کرد.

داجرها دو بار توپ را رها کردند و به آروزارنا اجازه دادند تا در خانه غلبه کند و پرتوها را به پیروزی برساند.

فیلیپس ، که از هشتم به عنوان یک دونده خرچنگ وارد بازی شده بود ، گفت: “یک بار دیدم که رندی لغزش کرد ، مثل” اوه ، شلیک کن ، حداقل ما آن را ببندیم “، و سپس توپ را از دست داد. “من نمی دانم چه اتفاقی افتاد ، اما بعد او گلزنی كرد. مورد بعدی كه می دانم ، من در اطراف زمین هواپیما هستم و مورد هجوم قرار می گیرم و اینجا هستم.”

آروازارنا گفت که او پس از دست و پا زدن در تلاش است تا سوم عقب نشینی کند.

آروازارنا از طریق یک مترجم گفت: “ما قبلاً بازی را مساوی کرده بودیم. من سعی داشتم به یک فریاد برسم.” “سپس مشخصاً هنگامی که توپ از او عبور کرد ، من برگشتم و گل زدم.”

کریس تیلور ، بازیکن حریف وسط زمین ، این ضربه را لرزاند ، توپ را تعقیب کرد و به سمت صفحه پرتاب کرد در حالی که Arozarena سوم شد. به نظر می رسید که آروزارنا هنگامی که زمین گیر شد و در نیمه راه به خانه افتاد ، کار آسانی بود ، اما ویل اسمیت گیرنده نمی توانست از اولین بازیکن اصلی ، مکس مانی ، رله را پخش کند و به آروزارنا اجازه می دهد تا درون بشقاب شیرجه بزند.

در حالی که اشعه ها برای جشن گرفتن با او بیرون می رفتند ، آروزارنا در خاك فرو می رفت.

با گسترش سری به حداقل 6 بازی ، Arozarena شانس خوبی برای شکستن رکورد 26 بازدید در یک فصل پس از فصل دارد که اکنون با پابلو Sandoval مشترک است ، که این کار را در 17 بازی انجام داد وقتی سان فرانسیسکو در 7 بازی کانزاس سیتی را شکست داد سری جهانی 2014 آروازارنا 18 بازی انجام داده است که بیشتر آنها روی عرشه است.