رایان تپرا؟ میکس آپ رایج کنجکاو MVP را به پارچ Cubs می دهد

رایان تپرا؟

طرفداران بیس بال دوست دارند در مورد اینکه چه کسی باید جوایز بزرگ را بدست آورد بحث کنند. اما به احتمال زیاد هیچ بحثی در مورد شگفت آورترین نام در لیست بازیکنانی که روز پنجشنبه رای ملی MVP را کسب می کنند وجود نداشت.

این Tepera ، تسکین دهنده شیکاگو کابز بود که در فصل کوتاه شده ویروس 0-1 با میانگین 3.92 درآمد کسب کرد.

دست راست 33 ساله سابق تورنتو بلو جیز با کسب یک امتیاز تنها یک رأی دهم را بدست آورد و وی را در رده هجدهم رأی گیری لیگ برتر انگلیس رها کرد و از فریدیم فریمن برنده بسیار عقب بود. با این حال ، این حمایت بیشتر از کسانی است که برایس هارپر ، جیکوب دی گروم و نولان آرنادو با خاموش شدن از آنها جلب کردند.

Tepera در بیش از 21 بازی 31 بازی را در 20 بازی 2/3 انجام داد و در پلی آف Cubs به میدان رفت. قطعه ارزشمندی از گاو نر شیکاگو ، مطمئناً ، اما ارزش MVP را دارد؟

به نظر می رسد یک توضیح ساده برای رأی وجود داشته است. این یک مخلوط بود ، که به هیچ وجه بر نتایج تأثیر نداشت.

به طور تصادفی روی نام Tepera کلیک کرد

ریک هامل ، نویسنده قدیمی و پس از اعزام در سنت لوئیس گفت: “من قصد داشتم به Trea Turner ضربه بزنم و فکر می کردم این کار را کردم.”

جای نگرانی نیست ، Tepera توییت کرد.

پارچ روز جمعه ارسال کرد: “اشتباه یک مرد ادعای مرد دیگری برای رای دادن به NV MVP است. با تشکر از ریک!

مطالب جذاب پیشنهادی
باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

هامل در سال 2006 که توسط همتایان خود “The Commish” نامیده می شود ، جایزه عالی انجمن نویسندگان بیس بال آمریکا را که در طی مراسم معارفه تالار مشاهیر ارائه می شود ، از آن خود کرد.

هومل گفت که قصد دارد روی یک لیست کشویی روی نام ترنر کلیک کند ، اما به طور تصادفی روی Tepera کلیک کرد. ترنر ، فروشگاه کوتاه واشنگتن ، تنها در جایگاه هفتم به کار خود پایان داد.

هامل گفت: “من باید آن را دوبار بررسی می كردم.”