رالی رالی مارینرز را با دومین هومر بازی کامل کرد تا از جارو شدن بلو جیز جلوگیری کند.

کال رالی در اینینگ دهم یک هومر دو ران را به باد انتقاد گرفت و سیاتل مارینرز یک پیروزی 10-8 به دست آورد تا از یک سری رفت و برگشت مقابل بلو جیز در روز یکشنبه جلوگیری کند.

این برد زنجیره چهار باخت مارینرز (12-16) را متوقف کرد و برد شش بازی بلو جییز (18-10) را قبل از 40158 در راجرز سنتر در تورنتو قطع کرد.

انفجار فوق العاده رالی به زمین راست، زک پاپ تسکین دهنده تورنتو (1-1) با یک گل بیرون آمد و دومین مسابقه او بود.

پل سوالد (2-0) نهم را برای پیروزی کار کرد. تسکین دهنده مت براش یک تک آهنگ جورج اسپرینگر را برای چهاردهمین موفقیت بلو جیز ارائه کرد اما برای اولین سیو خود در سال بهبود یافت.

مارینرز بر کسری سه ران با یک حریف، دو ران هومر به سمت راست از رالی در هشتمین دور مقابل آنتونی باس، تساوی دهنده تورنتو و یک سینگل دو رو به راست از جی پی کرافورد در نهم، بر کسری بازی غلبه کردند. از ییمی گارسیا.

کریس بسیت، استارتر بلو جیز، دو مارینرز اولی را که با آن روبرو شد، شکست داد. سپس جارد کلنیک و رالی را پیاده کرد و به تئوسکار هرناندز ضربه زد تا پایگاه ها را بارگیری کند.

تیلور ترامل که پس از شکستگی دست راست در تمرینات بهاری از لیست مصدومان خارج شده بود، اولین گرند اسلم حرفه ای خود را در خط زمین راست شکست داد.

باسیت از توپ فراخوانی شده در کلنیک ات-بات ناراضی بود. پس از اینکه باسیت زمین را در داگوت روی یک تبلت بررسی کرد، دچار خش خش شد و دو بار دستگاه را به زمین کوبید.

مطالب جذاب پیشنهادی
رپتورها با شروع مقدمات فصل خارج از خانه به تامپا می رسند

پس از اینینگ دوم، تیم آبی جیز بحث طولانی‌تری با مارک کارلسون، داور میزبان داشت.

اجرای Shutout برای قلم جیز به پایان می رسد

باسیت پنج اینینگ دوام آورد. او پس از گرند اسلم ترامل یک تک آهنگ را به کولتن وونگ واگذار کرد و چهار راه رفتن و هفت ضربه را به پایان رساند.

تروور ریچاردز باسیت را راحت کرد و هفتمین هومر فصل هرناندز را با یک گل در بازی ششم به میدان راست تسلیم کرد. این اولین باری بود که گلوله بلو جیز در طول 6 بازی خانگی پس از 15 اینینگ خاموش تسلیم شد.

WATCH l ژست محبت آمیز طرفداران جوان Blue Jays را با ناباوری رها می کند:

#لحظه یک حرکت محبت آمیز یک طرفدار جوان بلو جیز را در کمال ناباوری ترک می کند

یکی از طرفداران جوان تورنتو بلو جیز در کمال ناباوری زمانی که کوین کیرمایر بازیکن بیرونی پس از زدن یک تریپل دو ران دستکش های خود را به سمت او پرت کرد.

مارکو گونزالس، شروع کننده مارینرز، سه اینینگ به زمین زد. پس از اینکه هم تیمی‌هایش متوجه برتری 4-0 او شدند، گونزالس اجازه داد مت چپمن در اولین مسابقه دو ران را به ثمر برساند و بمب سه ران بو Bichette را در دومی.

ششمین هومر Bichette یک شوت 460 فوتی به عرشه دوم در میدان مرکزی چپ بود، پس از اینکه سانتیاگو اسپینال بر اساس انتخاب یک فیلددر به پایه رسید و در تک آهنگ اسپرینگر به مقام دوم رسید.

آبی‌جی‌ها در سومین بازی، پس از ضربه داخل زمین از چپمن، یک تک‌اوت به راست از آلخاندرو کرک و دو ضربه دو به سمت چپ در خط چپ از دنی یانسن، گلزنی کردند.

مطالب جذاب پیشنهادی
یک ستاره فوتبال کانادایی و ریشه های زیرزمینی او به عنوان پسری به نام تایمکس در متروی تورنتو

یانسن روی تک به چپ اسپینال گل زد تا تورنتو 8-4 پیش بیفتد.

ویت مریفیلد در سال 2023 با یک بازی انفرادی به میدان مرکزی هفتمین بازی خود را به امتیاز 21 بر 21 رساند.

مریفیلد 0.320 را با 24 ضربه، 7 دوبل، 10 RBI و هفت راه رفتن زده است.

بلو جیز روز دوشنبه یک سری چهار بازی را در Fenway Park مقابل بوستون رد ساکس افتتاح کرد. خوزه بریوس (2-3) برای تورنتو شروع خواهد کرد، در حالی که کوری کلوبر (1-4) قرار است ساعت 7:10 بعد از ظهر به وقت شرقی به بوستون برود.