در حمله: تایم نادال را در ATP Finals پشت سر می گذارد و 2 ست تای بریکر می گیرد

دومینیک تیام بار دیگر تساوی را تساوی داد تا از رافائل نادال بهتر شود و روز سه شنبه در ست های مستقیم قهرمان 20 بار گرند اسلم را شکست داد تا برای دومین پیروزی در فینال های ATP در لندن ، انگلیس به پیروزی برسد.

تایم در پنجمین دیدار خود از اولین مرحله از مرحله یک چهارم نهایی اوپن استرالیا در ژانویه ، با پیروزی 7-6 (7) ، 7-6 (4) به پیروزی رسید ، زمانی که بازیکن اتریشی پس از پیروزی در سه تای بریکر در 4 بر صفر پیروز شد – مطابقت را تنظیم کنید.

قهرمان اوپن ایالات متحده روز یکشنبه با پیروزی سه ست برابر استفانوس تسیتسیپاس ، مدافع عنوان قهرمانی ، بازی های گروهی خود را در مرحله خاتمه فصل آغاز کرد و در صورت شکست تسسیسپاس ، آندری روبلف ، تازه وارد مسابقات ، در مرحله نیمه نهایی صعود به مرحله نیمه نهایی تضمین می شود.

نادال ، که در ابتدای بازی خود روبلف را در ست های مستقیم شکست داد ، فرصتی را برای صعود از دست داد و یک بازی اضافی را انجام داد و روز پنجشنبه با یک بازی نیمه نهایی در مقابل Tsitsipas بازی می کند. نادال هرگز در فینال ATP برنده نشده است ، که بزرگترین شکاف در رزومه کاری او است.

تماشا کنید | دومینیک تیام شماره 2 جهان نادال را در ست های مستقیم شکست می دهد:

شماره 3 جهان دومنیک تیم اتریش در روز سوم فینال ATP در ست های مستقیم 7-6 (4) ، 7-6 (4) شماره 2 رافائل نادال از اسپانیا را شکست داد. ساعت 1:00

تایم که عملکرد خود را یکی از بهترین های دوران حرفه ای خود توصیف کرد ، ست اول را پس از کاهش 5 بر 2 در تای بریکر ، برنده شد و در این مرحله دو امتیاز را ذخیره کرد.

“مسابقه عالی از نقطه 1 تا آخرین”

شوت زنی با کیفیت بالا در طول مسابقه انجام شد ، اما نه بیشتر وقتی که Thiem در یک بازه سه امتیازی دو برنده فورهند را به دست آورد تا ببندد – برتری اول برای نادال در امتیاز 6-7 و سپس برای رسیدن به گل مجموعه.

تایم گفت: “این مسابقه از نقطه اول تا آخرین مسابقه عالی بود ، اما در واقع من موفق شدم اولین ست را بدست آورم.”

بعد از این که سرویس هردو بازیکن در ست دوم شکسته شد ، نادال هنگام خدمت با 5-4 و 40-0 اختلاف سه امتیاز را ذخیره کرد. او در آن بازی پنج امتیاز مستقیم کسب کرد ، با یک امتیاز از جمله یک لوب از یک توئینر که Thiem فقط موفق به پس گرفتن آن شد قبل از اینکه نادال یک ضربه عقب را در خط حمله کند.

تایم سه امتیاز متوالی کسب کرد تا در تای بریکر 6-3 پیش برود. نادال یک امتیاز مسابقه دیگر را نجات داد اما یک ضربه عقب خسته را با فاصله کمی ارسال کرد تا بازی را از دست بدهد.

روزی که اتریش در میان موج دوم شیوع ویروس کرونا به محاصره بازگشت ، یکی از بزرگترین ستارگان ورزش کشور از اجرای نمایش برای هموطنانش خوشحال شد.

تایم گفت: “من امیدوارم كه مردم از بازی برگشت در خانه لذت ببرند ، و لحظات سختی را كه هم اكنون گذرانده ایم برای چند ساعت كمی فراموش كنند.”