درک گی سوارکار کانادایی در ژیرو دیتالیا پنجمین رتبه برتر در 5 را به دست آورد

درک گی کانادایی در مرحله 18 ژیرو دیتالیا در روز پنجشنبه چهارم شد، چهارمین رتبه او در 5 نفر برتر در اولین رویداد گرند تور.

این بازیکن 25 ساله اهل اتاوا، سوار بر تیم Israel-Premier Tech، همچنین دارای سه مقام دوم و مقام چهارم در مسابقه 21 مرحله ای 3489.2 کیلومتری است که یکشنبه در رم به پایان می رسد.

Geraint Thomas تولد 37 سالگی خود را با یک سواری قوی دیگر در کوهستان جشن گرفت تا پیراهن صورتی را حفظ کند. توماس بلافاصله پشت سر پریموز روگلیچ قرار گرفت که از جایگاه سوم به دوم رسید.

توماس گفت: “پاها خوب بودند.” “باید از این لحظات لذت برد.”

ژوائو آلمیدا پس از از دست دادن 21 ثانیه در مسیر 161 کیلومتری از اودرزو تا وال دی زولدو، که شامل دو صعود دسته اول و سپس دو صعود دسته دوم در فینال بود – از جمله یک پایان سربالایی، از دوم به سوم در مجموع سقوط کرد.

جی و هم تیمی مارکو فریگو در اولین صعود طبقه بندی شده بزرگ روز حمله کردند. آنها جدایی را تا انتهای صعود نهایی حفظ کردند که سواران دیگر شروع به حمله کردند.

فیلیپو زانا و تیبو پینو به جلو رفتند و زانا در نهایت دو نفره دو نفره خود را برد. فریگو در آن روز ششم شد.

من و مارکو هر دو با آمادگی کامل به صعود نهایی رسیدیم، بنابراین تصمیم گرفتیم روی آن بنشینیم و سعی کنیم آن را دنبال کنیم. گفت جی. “شاید من کمی بیش از حد سعی کردم با زانا و پینو پیش بروم، اما قبلاً سه بار در این مسابقه دوم شده بودم، بنابراین فکر کردم که می‌توانم امروز هم تلاش کنم. در پایان، پاها از من خارج شد. “

مطالب جذاب پیشنهادی
روسیه امیدوار است با انتخاب رهبری جدید المپیک بازگردد

‘روز خوب’

توماس – قهرمان تور دو فرانس 2018 – با 29 ثانیه از روگلیک و 39 ثانیه از آلمیدا جلوتر است.

توماس گفت: “این یک روز خوش است. من برای Almeida وقت می گذارم و پریموز آن را رها نکرد.” من احساس خوبی داشتم، همیشه تحت کنترل بودم، اما پریموز بدیهی است که سخت پیش رفت. آسان نبود. من فقط می خواهم تا آخر ثابت باشم.”

جی در رده بندی رده بندی عمومی در رده 26 قرار دارد، پس از جاناتان میلان ایتالیایی در مسابقه امتیازی دوم و در جدول رده بندی پادشاه کوه ها پنجم است.

در حالی که تنها دو مرحله صعود دیگر تا پایان بیشتر تشریفاتی در رم در روز یکشنبه باقی مانده است، توماس در آستانه تبدیل شدن به مسن‌ترین برنده ژیرو در تاریخ است – شکستن رکورد فیورنزو مگنی، که در سال 1955 34 ساله بود.

کریس هورنر رکورد مسن ترین قهرمان گرند تور را در اختیار دارد که در سال 2013 با قهرمانی وولتا اسپانیا در 41 سالگی به ثبت رسید.

با این حال، توماس همچنان در دو روز آینده آزمایش خواهد شد.

مرحله 19 در روز جمعه شاید سخت ترین مسابقه در نظر گرفته شود، یک مسیر 183 کیلومتری از Longarone تا Tre Cime Di Lavaredo با پنج صعود بزرگ. سپس روز شنبه یک تایم آزمایشی کوهستانی برگزار می شود.