داستین جانسون در دور آخر در مسترز با نتیجه 2 برتری پیش می افتد

داستین جانسون در دور آخر مسترها با برتری دو شوت مقابل کامرون اسمیت چرخش خود را انجام داد.

جانسون کمی در وسط 9 جلو لغزید ، و در حفره های چهارم و پنجم بوگهای پشت سر هم ایجاد کرد. این باعث شکسته شدن 33 حفره متوالی شد و بدون اینکه بوگی به دور دوم برگردد.

جانسون با یک برتری به یک ضربه رسید ، و در یک بازی ششم با پرنده برگشت. او یک نفر دیگر را در مرحله هشتم اضافه کرد و با نتیجه 1 – زیر 35 به عقب رفت و امتیاز کلی خود را به 17 رساند.

جانسون در تلاش است تا دومین قهرمانی بزرگ خود را بدست آورد. او در اوكمونت در مسابقات US Open 2016 قهرمان شد ، اما همچنین با برتری 54 سوراخ در یك رشته موفق به چهار بار پیروزی نشده است.

او در آگوستا با برتری چهار زمانه مقابل اسمیت ، سانگجی ایم و آبراهام آنسر به دور آخر آمد. Im چهار شوت به عقب باقی مانده است ، در حالی که Ancer هشت ضربه از سرعت خود کم کرده است.

تماشای: جانسون در 16 سالگی وارد مرحله نهایی می شود

داستین جانسون شماره 1 جهان در دور 3 با شوت 7 زیر 65 ، همه گلف بازان را با 16 زیر صفر هدایت می کند. 1:13

لانگر ، 63 ساله ، در 3-زیر به پایان می رسد

برنهارد لانگر در آگوستا ملی عملکرد قابل توجهی را برای سنین مختلف ارائه داده است.

63 ساله آلمانی پس از تبدیل شدن به مسن ترین بازیکنی که موفق به شکست در مسترز شده است ، با نتیجه 1 بر 71 بسته شد تا در مجموع 3 بر یک به پایان برسد.

حتی اگر لانگر در بین رانندگان آخر هفته در میانگین رانندگی (260 یارد) در رده آخر قرار گرفت ، اما تجربه و لمس او در اطراف سبزها باعث شد تا او جلوتر از بازیکنان جوانتر به پایان برسد.

یکی از این ضربات لانگر Bryson DeChambeau بود ، طولانی ترین بازیکن تور PGA و علاقه مند به شرط بندی در هفته. آنها روز یكشنبه با هم بازی كردند ، در حالی كه دكامبو 73 را شلیك كرد تا یك ضربه عقب از لانگر تمام شود.